top of page
Amariy Raaya Maldives, Raa atol, Maledivy

Raaya by Atmopshere (Amari Raaya Maldives) se nachází na Raa atolu a je vystavěn na krásném přírodním ostrově Kudakurathu, který lemuje nádherná pláž, velká laguna i korálový útes. Na své si tu přijde opravdu každý. Oficiální otevření resortu Amari Raaya proběhlo 1. srpna 2023 a byl vlastněn a provozován singapurským hotelovým řetězcem Onyx Hospitality Group, která vlastní hotely a resorty po celém světě. Se společností Amari máme skvělé zkušenosti už když na Maledivách vlastnili resort Amari Haavodda, který se dnes jmenuje NH Collection Havodda a vlastní jej známý hotelový řetězec Minor Hotels. Dne 5. března 2024 byla zveřejněna zpráva, že byla Amari Raaya prodána indickému hotelovému řetězci Atmosphere Core, který na Maledivách provozuje již 8 resortů. V obodbí 1. dubna až 4. července 2024 proběhne transformace resortu Amari Raaya Maldives na Raaya by Atmosphere, který se stane 9 resortem této společnosti v našem tropickém ráji.

Na resortu Raaya by Atmosphere najdeme kompletní zázemí, plážové i vodní vily, několik restaurací a barů či nádherných míst určených k destination dining, společný bazén s barem, lázně aneb Maai Spa s 10 masážními pokoji, prostor ke cvičení jógy, dětský klub, fitko, centrum vodních sportů a aktivit a potápěčské centrum. Nechybí tu ani kultura, umění a troška historie. Příběh Seba vás rozhodně dostane. 

Ubytovat se můžete v jedné ze 187 útulných plážových nebo vodních vil. Raaya by Atmosphere nabízí plážové vilky bez bazénu nebo se soukromým bazénem. Najdeme tu rovněž rodinnou vilu se dvěma ložnicemi nebo Presidental Suite. Totéž platí i o vodních vilkách. 

V hlavní restauraci RAAYA LIFE si vychutnáte snídani, oběd a večeři formou bufetu. Ochutnáte tu tradiční maledivskou, ale také mezinárodní kuchyni. Ve fine dinning restazraci MIZĀJ ochutnáte fúzní středoevrospkou kuchyni. V Ampers&nd si při západu slunce vychutnáte asijskou kuchyni a v THE VILLAGE moderní italskou kuchyni. Odpolední svačinku je možné si dopřát u bazénu s SOAQ anebo na pláži v Seb'S Shack konceptu. Ostrovem projíždí také Fulhi Bus, který se kdykoliv můžete zastavit a občerstvit se. Večeři na pláži můžete zakončit například ve Sports Baru. Na resortu Raaya by Atmosphere je samozřejmostí i In-Villa Dining, což je možnost stravování ve vile, která je za příplatek. Ani milovníci plovoucí snídaně aneb Floating Breakfast nepřijdou zkrátka.


Raaya by Atmosphere nabízí stravování formou polopenze, plné penze a All Inclusive.

Resort je vhodný pro milovníky středně velkých ostrovů, milovníky pláží, lagun, šnorchlování i potápění, pro páry, rodiny s dětmi i skupiny.

Na Raaya by Atmosphere se z mezinárodního letiště Velana International Airport / MLE přímo na resort dostanete hydroplánem za 45 minut. Druhou možností je vnitrostátní let na vnitrostátní letiště Ifuru, který je dlouhý 40 minut a poté zhruba 10 min. dlouhá plavba rychlo lodí přímo na resort.

Resort Raaya by Atmosphere jsme zatím nenavštívili osobně, ale jeho lokalitu mnohokrát. Resort již v srpnu 2023 navštívili kolegové z naší maledivské pobočky. Raaya by Atmosphere je oficiálně 5*, ale my jej aktuálně hodnotíme jako 4,5*. Resort patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii 4,5* resortů a můžeme jej vřele doporučit již na sezónu 2024 / 2025. Pre-opening resortů.

Raaya by Atmosphere je skvělá do kombinace s jinými resorty na Raa atolu nebo do kombinace s naším oblíbeným obydleným ostrovem Fodhdhoo na Noonu atolu.

Kompletní informace, fotografie resortu Raaya by Atmosphere, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

Raaya by Atmosphere 4,5* (Amari Raaya Maldives) na Raa atolu na Maledivách

© Informace a fotografie použité na této stránce o Raaya Raaya by Atmosphere

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Raaya by Atmosphe a část od maledivských kolegů, kteří tento resort již navštívili. Fotografie resortu použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Raaya by Atmosphere. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na Raaya by Atmosphere

Cenovou nabídku pobytu na resortu Raaya by Atmosphere, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Volitelné doplňující služby k dovolené na Raaya by Atmosphere

bottom of page