top of page
Adaaran Club Rannalhi, jižní Male atol, Maledivy (2).jpg

Adaaran Club Rannalhi je starší resort vystavěn na menším přírodním ostrově Rannalhi na jižním Male atolu (Kaafu atolu) na Maledivách v roce 1972. V roce 2017 resort prošel lehkou rekonstrukcí. Rannalhi je plný zeleně a obklopuje jej laguna s úlomky korálů, kterou lemuje korálový útes, díky němuž je vhodný pro milovníky šnorchlování a potápění.

 

Na Adaaran Club Rannalhi najdeme kompletní zázemí, do něhož patří recepce, plážové pokoje a vodní bungalovy, hlavní restaurace a 2 bary, lázně Chavana Spa, lékař, centrum vodních sportů a aktivit, potápěčské centrum, hřiště na plážový volejbal a fotbal a mnoho dalšího.

 

Adaaran Club Rannalhi nemá klasické plážové vily nebo bungalovy, ale patrové dvojdomky. 96 standardních pokojů se nachází v přízemí nebo v 1. patře 4pokojových domků umístěných po obvodu ostrova ve stínu zeleně cca 15 až 20 metrů od pláže. Pokoje byly v roce 2017 nově vybaveny nábytkem a příslušenstvím. Dále resort nabízí 26 vodních bungalovů, z nichž několik je 2dvoupatrových. Přízemní vodní vily jsou dvojdomky.

 

Hlavní restaurace nabízí mezinárodní pokrmy, kde jsou pokrmy servírovány formou bufetu. Drink si vychutnáte v Coctail Baru a Nika Bar & Coffee Shop, kde si můžete vychutnat i odpolední kávu, čaj a něco na zub. A nechybí tu ani Destinations Dining. Resort je založen na principu All Inclusive. Jinou stravu resort nenabízí.

 

Zatoužíte-li po romantické svatbě na pláži, i to vám tým resortu Adaaran Club Rannalhi rád splní.

 

Na Adaaran Club Rannalhi se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete 45 min. dlouhou plavbou rychlo-lodí.

 

Adaaran Club Rannalhi jsme osobně vyzkoušeli a strávili tu jednu noc. Lokalitu resortu jsme navštívili několikrát. Resort patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii malých cenově dostupných 3* resortů na jižním Male atolu.

 

Adaaran Club Rannalhi je vhodný pro nenáročnou klientelu s většími dětmi nebo pro páry. Hodí se také do kombinace s jinými resorty nebo obydlenými ostrovy. Tento resort je často navštěvován hosty z obydlených ostrovů Gulhi, Maafushi a Guraidhoo a také z městských ostrovů Hulhumale, Villingili a hlavního města Male.

 

Kompletní informace, fotografie resortu Adaaran Club Rannalhi, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

Adaaran Club Rannalhi 3* na jižním Male atolu na Maledivách - All Inclusive!

© Informace a fotografie použité na této stránce o resortu Adaaran Club Rannalhi

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Adaaran Club Rannalhi a část pochází z mých vlastních zkušeností. Fotografie v koláži a miniatury použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu. mé vlastní. Mé vlastní fotografie budou na web přidány již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Adaaran Club Rannalhi

Cenovou nabídku pobytu na resortu Adaaran Club Rannalhi, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na resortu Adaaran Club Rannalhi

Adaaran Resorts by Aitken Spence

Adaaran Resorts vlastní a provozuje srílanská společnost Aitken Spence, která má pod svými křídly také resorty Heritance a několik dalších značek na Srí Lance, Maledivách, v Ománu a v Indii. Pod značkou Adaaran je na Maledivách provozováno celkem 5 resortů z nichž s ohledem na lokalitu doporučujeme pouze 3. Fajn resortem je například Adaaran Select Meedhupparu na Raa atolu nebo Heritance Aarah na stejném atolu.

bottom of page