top of page
Adaaran Club Rannalhi
Stay cool!

Resort Adaaran Club Rannalhi, který patří do srílanské sítě resortů Adaaran, se nachází na menším ostrově Rannalhi na Kaafu atolu. Ostrov je lemován pěkným korálovým útesem a je tak vhodný pro milovníky šnorchlování.

Resort má kompletní zázemí a patří k nejlevnějším resortům na Maledivách, respektive k cenově dostupným. 

 

Tento resort jsem osobně několikrát navštívila. Je vhodný pro týdenní pobyt, ale také do kombinace s obydlenými lokálními ostrovy.

Více vlastních fotografií a kompletní informace obdržíte spolu s nabídkou dovolené na tomto resortu.

Adaaran Club Rannalhi 3,5* na Kaafu atolu na Maledivách - Relax pro nenáročné

© Informace a fotografie použité na této stránce o Adaaran Club Rannalhi

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Adaaran Club Rannalhi a část pochází z mých vlastních zkušeností. Fotografie v koláži použité na této stránce jsou mé vlastní. Letecké miniatury resortu jsou oficiální fotografie resortu Adaaran Club Rannalhi. Mé vlastní fotografie budou na web přidány již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Adaaran Club Rannalhi

Cenovou nabídku pobytu na resortu Adaaran Club Rannalhi, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Gangehi Island Resort & Spa

bottom of page