top of page
Sun Island Resort & Spa, Maledivy

Villa Park (Sun Island Resort & Spa) 3,5* a 4* na Alif Dhaal atolu, Maledivy

Resort Villa Park (Sun Island Resort & Spa) byl oficiálně otevřen 8. listopadu 1998, aktuálně částečně prochází rekonstrukcí, která ale neruší hotelové hosty, je vystavěn na ostrově Nalaguraidhoo a nachází se na Alif Dhaal atolu, který je domovem žraloka obrovského a mant. Ostrov patří k větším a najdeme tu velmi bujnou vegetaci a vlastní bio farmou uprostřed ostrova. 

V prosinci 2022 bylo společností vlastnící resort Sun Island Resort & Spa oznámeno, že od dubna 2023 resort mění název na Villa Park. Resort je není označován jako "luxusní". Ceny nezůstaly stejné jako v minulosti.

Na ostrově najdeme kompletní zázemí do něhož patří velká recepce, mnoho restaurací (místní, mezinárodní, gril, bio, thajská a italská kuchyně formou bufet a á la carte) a barů, bazén, lázně – spa, ohromný sportovní pavilon (posilovna, stolní tenis, squash…), obří videoherna pro děti, několik obchodů se suvenýry, vodní sporty, potápěčské centrum.

Naší nejoblíbenější restaurací je ZERO, která se nachází na kraji jungle a vaří se zde z produktů vypěstovaných na ostrově. Restaurace se musí zarezervovat dopředu a nevztahují se na ní stravovací plány polopenze, plné penze a All Inclusive, ale pokud máte jeden z vybraných stravovacích plánu, dostanete tu slevu.

 

Resort Villa Park (Sun Island Resort & Spa) disponuje několika kategoriemi bungalovů a vil, a to zahradních, plážových a vodních. Vodní bungalovy patří k cenově nejdostupnějším na Maledivách a mají vlastní restauraci.

 

Pěkná pláž a laguna, šnorchlování na zatím živých korálech dostupné z pláže/mola, mnoho možností v