top of page
Adaaran Select Meedhupparu, Raa atol, Maledivy (2).jpg

Adaaran Select Meedhupparus 3,5* na Raa atolu na Maledivách - Premium All Incl.

Adaaran Select Meedhupparu na Raa atolu na Maledivách je srílanský resort vystavěný na středně velkém přírodním ostrově Meedhupparu, který je pokrytý bujnou vegetací, lemuje jej menší laguna a krásný korálový útes plný života. Resort byl otevřen v roce 2000 a v roce 2019 prošel menší rekonstrukcí.

 

Adaaran Select Meedhupparu je vybaven kompletním zázemí, jako například centrem vodních sportů a aktivit, potápěčským centrum, kde mají občas malé želvičky, recepcí, lékařem, fitness centrem, dětským koutkem, 2 společnými bazény s bary, z nichž jeden patří k plážovým vilkám a jeden k vodním vilkám, nádhernými lázněmi Chavana K-Spa, které doporučujeme navštívit, několika restauracemi, bary, kavárnou a plážovými a vodními vilkami.

 

Resort se rozděluje na dvě části, a to na část Adaaran Select Meedhupparu a Adaaran Prestige Water Villas, kam mají přístup jenom hosté ubytování ve vodních vilách. Vily s přívlastkem Deluxe jsou novější.

 

Hosté ubytování v plážových vilkách se stravují formou bufetu v hlavní restauraci Jaafaiy sousedící se společným bazénem. V části Safura ochutnáte tradiční maledivskou, srílanskou, ale také mezinárodní kuchyni. Hosté ubytovaní v Prestige Water Villas se stravují ve vlastní restauraci, a to ve Water Villa Restaurant & Lounge, kde jsou pokrmy servírované formou À la carte. V této části resortu nechybí ani bar, lounge a vinný sklípek. Trávíte-li dovolenou ve vodních vilách, můžete navštívit také hlavní restauraci Safura, je zde ale nutná rezervace. Navštívit můžete také jakoukoliv restauraci a bar v celém resortu. Středomořské obědy a večeře formou À la carte je možné si vychutnat v restauraci Thavaa.

 

Drink si přes den vychutnáte v baru Pool Bar, který je součástí hlavního bazénu nebo v hlavním baru Halaboli Bar, kde mají skvělou zmrzlinu a večer disco trysko, maledivské boduberu, srílanské skokany a plivače ohně. Sunset bar je skvělým místem pro vychutnání si západu slunce, živé hudby nebo zahrání si billiardu. Skvěle zašitým barem s velkým soukromím je Albino Bar, který je otevřen od rána až do půlnoci. A pokud ani o půlnoci nebudete chtít jít spinkat, stačí se přesunout do nonstop plážového baru Café Mass, který přes den a večer servíruje i malé občerstvení. Za vše zkonzumované pd půlnoci do 9 h. do rána se platí extra.

 

Adaaran Select Meedhupparu je nyní pouze Premium All Inclusive resortem.

Na resort Adaaran Select Meedhupparu se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete 45 min. dlouhým letem hydroplánem z Velana International Airport / Male anebo 30 min. let vnitrostátním letadlem na ostrov Dharavandhoo a poté cca 40 minut rychlo lodí.

 

Meedhupparu jsme osobně vyzkoušeli a strávili tu opakovaně několik nocí. Resort se v roce 2014 stal naším partnerem při natáčení dokumentu o Maledivách „Útěk na Maledivy.“ S filmaři, mezi které patří i známý kameraman a můj dobrý známý Jakub Šimůnek (Účastníci zájezdu, Úsměvy smutných mužů…) jsme tu zažili moc pěkné chvilky. V říjnu 2022 jsem tu zajišťovala a oddávala svatbu české filmové producentky Michaely F. a bývalého muzikálového zpěváka Alana B. Svatby se zúčastnilo 60 hostů mezi nimiž byla i skvělá herečka a naše bývalá první dáma Dagmar Havlová Veškrnová, herec a zpěvák Jakub Prachař, herečka Sara Sandeva, herečka Tereza Ramba (Voříšková) a Tereza Herz Pokorná. Dokonce o nás psali i článek v maledivských novinách. Lokalitu Raa atolu jsme navštívili mnohokrát. Resort rádi našim klientům doporučujeme. Vrací se nám z dovolené spokojení.

Resort Adaaran Select Meedhupparu patří do našich kolekcí resortů „hand picked by Lucie“ a „the islands collection“ v kategorii cenově dostupných 3,5* resortů.

 

Adaaran Select Meedhupparu je možné nakombinovat s jinými resorty na Raa atou atolu či na jakémkoli jiném atolu. Hodí se také do kombinace s obydlenými ostrovy, například s naším oblíbeným obydleným ostrovem Fodhdhoo na Noonu atolu, který je vzdálený pouze 30 min. plavby rychlo lodí. Pobyt na Meedhupparu je možné zajistit od 3 nocí výše, doporučujeme ale min. 5 nocí.

 

Adaaran Resorts vlastní a provozuje srílanská společnost Aitken Spence, která má pod svými křídly také resorty Heritance a několik dalších značek na Srí Lance, Maledivách, v Ománu a v Indii. Pod značkou Adaaran je na Maledivách provozováno celkem 5 resortů z nichž s ohledem na lokalitu doporučujeme pouze 3.

Kompletní informace, fotografie resortu Adaaran Select Meedhupparu, ceny výletů a aktivit, svatební balíčky atd. vám zašleme spolu s nabídkou ubytování.

© Informace a fotografie použité na této stránce o resortu Adaaran Select Meedhupparu

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Adaaran Select Meedhupparu, které jsou doplněné mým vlastními zkušenostmi z pobytu na tomto resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou zatím jenom oficiální fotografie resortu. Moje vlastní fotografie na web přidám již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Adaaran Select Meedhupparu

Cenovou nabídku pobytu na resortu Adaaran Select Meedhupparu, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Adaaran Select Meedhupparu

Adaaran Resorts by Aitken Spence

Adaaran Resorts vlastní a provozuje srílanská společnost Aitken Spence, která má pod svými křídly také resorty Heritance a několik dalších značek na Srí Lance, Maledivách, v Ománu a v Indii. Pod značkou Adaaran je na Maledivách provozováno celkem 5 resortů z nichž s ohledem na lokalitu doporučujeme pouze 3. Fajn resortem je například Adaaran Select Meedhupparu na Raa atolu nebo Heritance Aarah na stejném atolu.

bottom of page