Kudafushi Resort & Spa 4* na Raa atolu na Maledivách

Kudafushi Resort & Spa 4* se nachází na Raa atolu, je vystavěn na stejnojmenném, menším přírodním ostrůvku, který obklopuje krásný korálový útes, což nám napovídá, že je perfektní pro milovníky šnorchlování. Kudafushi Island Resort & Spa je od jeho oficiálního otevření v roce 2016 provozováno italskou společností. 

Na Kudafushi najdeme kompletní zázemí, jako například centrum vodních sportů a aktivit, potápěčské centrum, dětský koutek Little Bubbles Club, společný bazén, lázně K-Spa, několik restaurací a barů a plážových a vodních vil.

Ubytovat se může v jedné z plážových nebo vodních vil. Kudafushi nabízí plážové vilky s bazénem anebo bez, a to samé platí také o vodních vilkách. Pro rodiny anebo milovníky prostoru nabízí resortu možnost ubytování v Presidental Suite, což je největší vodní vila na tomto resortu.

 

V hlavní restauraci De‘ North Sail si vychutnáte snídani, oběd a večeři. Ochutnáte tu tradiční maledivskou, ale také mezinárodní kuchyni. V restauraci Olive Me mohou vaše mlsné jazýčky ochutnat středomořskou kuchyni, kterou doladí výběr vín z celého světa. Přes den se můžete osvěžit v JUJU Baru, který najdete hned u bazénu a nádherný západ slunce si můžete vychutnat v Sea Edge De Bar & Grill.


Kudafushi nabízí nezvyklé Soft All Inclusive, což je All Inclusive bez alkoholických nápojů anebo klasické All Inclusive s alkoholickými nápoji.

Resort je vhodný pro milovníky menších ostrůvků, zájemce o svatby i pobyt s dětmi.

Na Kudafushi Island Resort & Spa se z mezinárodního letiště Velana International Airport / MLE přímo na resort dostanete hydroplánem za 45 minut. Druhou variantou je 25 min. dlouhý vnitrostátní let na ostrov Ifuru a pak cca 25 min. dlouhá plavba rychlo lodí.

Kudafushi Island Resort & Spa jsme zatím nenavštívili osobně, ale jeho lokalitu ano. Resort navštívili kolegové z maledivské pobočky naší cestovky. Resort patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii 4* resortů.

Kompletní informace, fotografie resortu Kudafushi Resort & Spa, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Kudafushi Resort & Spa

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Kudafushi Resort & Spa. Fotografie resortu použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Kudafushi Resort & Spa. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na Kudafushi Resort & Spa

Cenovou nabídku pobytu na resortu lti Maafushivaru, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Volitelné doplňující služby k dovolené na Kudafushi Resort & Spa

Letenky
Letenky na Maledivy a do celého světa.
Cestovní pojištění a storna
Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu
Poptávka dovolené na Kudafushi
Poptávka dovolené na resortu Kudafushi.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP