top of page
Kudafushi, Raa atol, Maledivy

Kudafushi Resort & Spa 4* na Raa atolu na Maledivách - Maledivská pohoda

Kudafushi Resort & Spa se nachází na Raa atolu, je vystavěn na stejnojmenném menším přírodním ostrůvku, který obklopuje krásný korálový útes, což nám napovídá, že je perfektní pro milovníky šnorchlování. Kudafushi Island Resort & Spa je od jeho oficiálního otevření v roce 2016 provozován italskou společností. 

Na Kudafushi najdeme kompletní zázemí, jako například centrum vodních sportů a aktivit, potápěčské centrum, dětský koutek Little Bubbles Club, společný bazén, lázně K-Spa, několik restaurací a barů a plážových a vodních vil.

Ubytovat se může v jedné z plážových nebo vodních vil. Kudafushi nabízí plážové vilky s bazénem anebo bez, a to samé platí také o vodních vilkách. Pro rodiny anebo milovníky prostoru nabízí resortu možnost ubytování v Presidental Suite, což je největší vodní vila na tomto resortu.

 

V hlavní restauraci De‘North Sail si vychutnáte snídani, oběd a večeři. Ochutnáte tu tradiční maledivskou, ale také mezinárodní kuchyni. V restauraci Olive Me mohou vaše mlsné jazýčky ochutnat středomořskou kuchyni, kterou doladí výběr vín z celého světa. Přes den se můžete osvěžit v JUJU Baru, který najdete hned u bazénu a nádherný západ slunce si můžete vychutnat v Sea Edge De Bar & Grill.


Kudafushi nabízí nezvyklé Soft All Inclusive, což je All Inclusive bez alkoholických nápojů anebo klasické All Inclusive s alkoholickými nápoji.

Resort je vhodný pro milovníky menších ostrůvků, zájemce o svatby i pobyt s dětmi.

Na Kudafushi Island Resort & Spa se z mezinárodního letiště Velana International Airport / MLE přímo na resort dostanete hydroplánem za 45 minut. Druhou variantou je 25 min. dlouhý vnitrostátní let na ostrov Ifuru a pak cca 25 min. dlouhá plavba rychlo lodí.

Kudafushi jsme navštívili osobně a strávili tu pár nocí. Jedná se o příjemný resort, kde panuje pohoda, rybky vesele skotačí na domácím korálovém útesu a vesele si bude pobrukovat i vaše bříško. Raa atol jsme navštívili již mnohokrát. Resort pravidelně navštěvují také kolegové z maledivské pobočky naší cestovky. 

 

Resort patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii 4* resortů. Na resort Kudafushi s námi cestovalo již mnoho našich spokojených klientů, včetně české kuchařské VIP. 

Kompletní informace, fotografie resortu Kudafushi Resort & Spa, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Kudafushi Resort & Spa

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Kudafushi Resort & Spa a část z naší vlastní zkušenosti s resortem. Fotografie resortu použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Kudafushi Resort & Spa. Autorem koláží je other way holiday. Naše vlastní fotografie z pobytu na Kudafushi tu najdete již brzy.

Cenová nabídka dovolené na Kudafushi Resort & Spa

Cenovou nabídku pobytu na resortu Kudafushi, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Kudafushi Resort & Spa

bottom of page