Maledivy: Rychlo loď 

Rychlo loď (speed boat) je soukromý, rychlejší a dražší způsob dopravy. Ceny transferů se pohybují od 2 USD do 1 000 USD. Záleží na vzdálenosti ostrova.

 

Opět platí stejná pravidla o zrušení jako u veřejného trajektu. Jízdenky se vždy musí zarezervovat minimálně týden dopředu, mimo dopravy mezi letištěm a Male'. Rezervaci jízdenek poskytujeme zdarma.

Rychlo lodě jezdí buď podle jízdních řádů nebo si je můžete najmout soukromě. Dostanete se jimi jak na lokální ostrovy, tak na resorty. Pokud cestujete rychlo lodí na lokální obydlené ostrovy, dle jízdního řádu, lodě vždy jezdí z Male' a zpět opět do Male'.

Pokud jste si ji najali jako privátní transfer, vyzvedne vás kdekoliv a také vás na zpáteční cestě zaveze opět kamkoliv. Možné jsou také přejezdy mezi atoly. Pokud cestujete na resort, vždy pro vás rychlo loď přijede na letiště a opět vás zase na letiště zaveze.

Ceny jsou pevně dány a ty, které vám řekneme, jsou platné, nesmlouvejte s námi. Prodáváme tak, jak jsme koupili. Vždy se snažíme zajistit tu nejlepší cenu. Ceny se mohou měnit dle ceny pohonných hmot. Rychlo loď může jezdit ve dne i v noci. Noční transfery jsou dražší a nebývají moc časté.

Možnost placeného doprovodu na terminály nebo na vlastní pěst dle našich velmi podrobných a jasných instrukcí. Některé penziony a hotely si pro své hosty na letiště chodí zdarma a některé za poplatek.  

Kompletní informace, jízdní řád, odjezdové molo atd. poskytujeme pouze našim klientům.

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!