Dhiguveli Maldives, Dhigurah 1
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 2
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 3
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 11
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 13
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 12
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 14
Dhiguveli Maldives, Dhigurah
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 4
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 6
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 5
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 7
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 8
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 9
Dhiguveli Maldives, Dhigurah 10

Dhiguveli Maldives 4*, skvělý hotel pár kroků od pláže

Dhiguveli Maldives je moderní hotel vystavěný pár kroků od jedné z nejhezčích maledivských plážích na obydlených ostrovech. Dhiguveli Maldives se nachází na nádherném zeleném ostrově Dhigurah, na Alif Dhaal atolu, kde je celoročně možné spatřit žraloka obrovského (whale shark) a po většině roku také manty. V okolí jednoho z našich nejoblíbenějších ostrovů Dhigurah se nachází 21 světově známých potápěčských spotů. 

 

Dhiguveli Maldives byl otevřen 20. května 2018. Hotel má kompletní zázemí. V přízemí hotelu se nachází recepce, která poskytuje 24hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zajistí, včetně žehlení oděvů a praní prádla. K zázemí dále patří výtah, který vás vyveze do třech různých kategorií pokojů s balkóny anebo do restaurace Malaveli s terasou, kde si nejenom pod hvězdami můžete vychutnat místní i mezinárodní kuchyni podávanou buď formou bufetu nebo výběrem z menu. Milovníci relaxu a masáží zajisté uspokojí lázně Kan’bulo Spa, které nabízí širokou škálu různých masáží a terapií. Centrum nemotorizovaných vodních sportů, exkurzí, aktivit a potápěčské centrum Go Divers (PADI a DAN) nabízí širokou škálu aktivit a zážitků.

 

Dhiguveli Maldives je 100 % vlastněn a provozován Maledivci, rodinou mého dobrého přítele, kteří mají velmi bohaté zkušenosti ze 4 a 5* maledivských resortů, a to v rámci obydlených ostrovů znamená prvotřídní služby.

 

Dhiguveli Maldives patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii 4* hotelů na obydlených ostrovech. „other way holiday“ hodnotí hotel Dhiguveli Maldives jako 4*. Důvod je prostý. Osobní zkušenosti s ubytováním na obydlených ostrovech máme od roku 2010. Dhiguveli Maldives navštěvuji pravidelně. 

Dhiguveli Maldives splnil vše, co bylo požadované maledivskou vládou a hygienou a získal tak povolení k jeho znovuotevření dne 1. prosince 2020. 

Zázemí hotelu Dhiguveli Maldives

Jak už bylo zmíněno výše, hotel Dhiguveli Maldives má kompletní zázemí. Pokud zatoužíte po snídani na pláži, po obědě ve stínu palem nebo romantické večeři při svíčkách, pár metrů od hotelu se nachází pláž, kde vám personál jak oběd, tak večeři rád naservíruje. Nachází se tu také vodní sporty, které k Dhiguveli Maldives patří.

 

- recepce

- 19 klimatizovaných pokojů

- střešní restaurace s terasou Malaveli

- lázně / spa Kan’bulo Spa

- výtah

- relaxační prostor pod palmami před hotelem

- potápěčské centrum a centrum vodních sportů a aktivit Go Divers

Služby hotelu Dhiguveli Maldives

- přivítání na mezinárodním letišti Velana, na letišti Maamigili, na ostrově Dhigurah a v hotelu

- zdarma nápoj na uvítanou

- recepce je otevřena 24 hodin denně

- pokojová služba (může být dle poskytnuté služby zpoplatněna)

- wake up call (probuzení po telefonu)

- WI-FI zdarma v celé budově vč. pokojů. Připojení je dobré. Signál ale může kolísat. Pokud opravdu potřebujete být online kvůli práci nebo jste závislák na sociálních sítích, doporučuji zakoupit sim kartu s datovým balíčkem přímo na letišti. Více info je dostupných pouze pro naše klienty v informační příručce, kterou posíláme po zakoupení pobytu u „other way holiday“.  

- lékař / první pomoc je na ostrově dostupná (za poplatek) 

- prádelna a praní prádla (za poplatek)

- platby jsou možné hotově, nejlépe v USD anebo platebními kartami typu Visa, MasterCard anebo American Express.

- směnárenské služby (za poplatek)

- V hotelu Dhiguveli Maldives se domluvíte anglicky. V případě potřeby jsme na telefonu k dispozici také my z „other way holiday“ anebo, pokud jste si objednali také naši delegáti.

- Dhiguveli Maldives, stejně tak, jako všechny ostatní penziony, hotely a resorty zmiňují, že jsou bezbariérové, ale co se týká bezbariérového přístupu, byla bych v tomto případě opatrná. Ne mnoho ubytovacích kapacit počítá se širšími dveřmi pro invalidní vozík anebo se speciálně vybavenými koupelnami. Vždy nutné ověřit.

- Pozor! Plážová lehátka a přístřešky nebo slunečníky na ostrově Dhigurah najdete pouze výjimečně. Důvod je prostý, Dhigurah má nádhernou 3 km dlouhou pláž, kterou navštěvují i turisté ze safari lodí nebo resortů, či jiných obydlených ostrovů. Lehátka a slunečníky se ztrácí. Pár jich je možné najít na samotném konci ostrova. Na Dhigurah je nejlepší lenošit na ručníku pod palmou. V případě velké potřeby lehátka a slunečníku je možné hotel Dhiguveli o zapůjčení požádat.

- Pláž, která je přímo před hotelem není Bikini pláž. Bikini pláž se nachází asi 3 min. chůze od hotelu (160 m), za loděnicí. Dále se pak bikini pláž táhne další cca 2 km. Každý tu najde své místečko, kde bude mít dostatek soukromí.

- Doprava do hotelu Dhiguveli je zajišťována hotelem a je součástí služeb hotelu. Více o dopravě na ostrov Dhigurah.

Dhiguveli Maldives, Alif Dhaal atol, Maledivy

Pokoje v hotelu Dhiguveli Maldives

Hotel Dhiguveli Maldives disponuje 19 klimatizovanými pokoji tří různých kategorií, a to Standard, Deluxe a Family.

 

Součástí pokojů a služeb je

​- check-in ve 14:00 hod. a check out ve 12:30 hod. nebo dle dostupnosti; pozdější check-out může být zpoplatněn

- pokojová služba (může být dle poskytnuté služby zpoplatněna)

- wake up call / buzení po telefonu (zdarma)

- WIFI (zdarma) 

- káva a čaj (zdarma)

- 1x 1 l lahev pité vody (zdarma)

- ručníky a osušky, včetně plážových (zdarma)

- praní a žehlení prádla (za poplatek)

- všechny pokoje i koupelny jsou nekuřácké!!! Kouřit je možné na balkonech nebo terase či venku před hotelem nebo na pláži.

 

Pokoj Standard má rozlohu 25,4 m2, menší balkón s výhledem do zelené části ostrova a je možné v něm ubytovat max. 2 osoby. Přistýlka není možná. Jedná se o 3 pokoje s čísly 005, 112 a 219.

 

Pokoj Deluxe má rozlohu 26,9 m2, balkón s výhledem do zelené části ostrova a je možné v něm ubytovat max. 2 osoby. Přistýlka není možná. Jedná se o 11 pokojů.

 

Další 2 pokoje z kategorie Deluxe jsou velké 30,34 m2, mají rovněž balkón nebo předzahrádku s výhledem do zelené části ostrova, a navíc velké prosklené okno situované směrem k pláži s výhledem rovněž do zeleně. Jedná se o pokoje 106 a 213.

 

Pokoj Family má rozlohu 38,34 m2, jedná se o dvě místnosti oddělené prosklenými posuvnými dveřmi, v každé z místností je velká manželská postel nebo dvě oddělené, balkón nebo předzahrádku s výhledem do zelené části ostrova. V pokoji Family je možné ubytovat max. 5 osob (4 dospělí a jedno dítě nebo 2 dospělí a 3 děti). Přistýlka není možná. Jedná se o 3 pokoje s čísly 004, 111 a 218.

 

V každém z odhlučněných pokojů Standard, Deluxe a Family najdete: 

Ložnice

- klimatizace

- stropní ventilátor

- 1x manželskou postel nebo 2x jednolůžkové postele s možností spojení

- povlečení

- koberec

- noční stolky s lampičkou a telefonem / IDD Calls

- šatní skříň, ve které je schován trezor, deštník a ramínka

- police, na které se nachází rychlovarná konvice, kávový / čajový set s čajem a kávou, který / která je zdarma jako pozornost hotelu a 1 l pitné vody na den (zdarma)

- v polici je schovaný minibar s nápoji, oříšky a dalšími lákadly, která jsou za poplatek

- odkládací stolek na zavazadlo

- police na níž se nachází TV s mezinárodními stanicemi

- psací stůl s deskami, papírem a tužkou, krabicí s papírovými kapesníky a židlí

- odpadkový koš

- plážové ručníky a osušky

 

Koupelna

- toaleta

- sprcha

- skříňka s umyvadlem

- fén / vysoušeč vlasů

- toaletní potřeby: toaletní papír, vlasový šampón, vlasový balzám, sprchový gel, tělové mléko a dezinfekce

- ručníky a osušky, jak klasické, tak plážové

 

Balkón nebo předzahrádka u pokojů v přízemí

- stolek a dvě křesla

- popelník

- sušák na prádlo

 

​Výběr pokojů není možné 100 % ovlivnit. Našim požadavkům ale většinou bývá vyhověno. Vše záleží na obsazenosti hotelu.

Strava, Dhiguveli Maldives, Alif Dhaal atol, Maledivy

Stravování v restauraci Malaveli v hotelu Dhiguveli Maldives

V restauraci Malaveli, která pojme až 60 strávníků, si přijdou na své jak mlsné jazýčky, tak vegetariáni nebo různí dietáři. Místní šéfkuchař umí vykouzlit mezinárodní kuchyni, například italskou, asijskou, maledivskou nebo indickou, veganskou anebo pescetariánskou. Speciální požadavky je vždy nutné sdělit před přípravou nabídky. Veškeré podávané pokrmy jsou halal.

 

Kontinentální nebo americká snídaně, oběd i večeře jsou podávané buď formou bufetu nebo À la carte aneb výběrem z menu. Vždy záleží na obsazenosti hotelu. Večeři je možné vychutnat si také na terase pod hvězdami anebo na pláži (za poplatek).

 

Pokud se vám nebude chtít vstávat nebo si rádi vychutnáte dobré jídlo v posteli nebo na balkóně či předzahrádce, tak právě pro vás tu má Dhiguveli pokojový servis s donáškou jídla do pokoje.

 

Dhiguveli Maldives nabízí tyto stravovací plány:

BB: Bed and Breakfast tedy ubytování se snídaní. Nedoporučujeme.

HB: Half Board tedy ubytování s polopenzí, které obsahuje snídani a večeři. Doporučujeme.

FB: Full Board tedy ubytování s plnou penzí, které obsahuje, snídani, oběd a večeři. Doporučujeme.

Za štědrovečerní a silvestrovskou slavnostní večeři jsou účtovaný extra příplatky.

 

Časy stravování (mohou se měnit):

Snídaně: 07:30 - 10:00 hod.

Oběd: 12:30 – 14:00 hod.

Večeře: 19:30 - 21:00 hod.

 

​V případě pobytu skupin může restaurace Malaveli mimo časy stravování posloužit také jako společenská nebo konferenční místnost.

Kan‘bulo Spa v hotelu Dhiguveli Maldives

V lázních Kan‘bulo Spa se můžete nechat rozmazlovat od zkušených filipínských masérek a terapeutek. Lázně za poplatek nabízí kompletní péči o tělo. Např. masáž celého těla, hlavy, krku, zad, nohou, masáž pro páry, nechybí tu ani ayuverdské masáže. Relaxovat je možné také v masážním křesle. Ceník masáží a dalších služeb je na vyžádání spolu s nabídkou dovolené.

Go Divers aneb nejenom potápěčské centrum

K Dhiguveli Maldives patří také potápěčské centrum Go Divers, které zajišťuje nejenom kompletní služby potápěčského centra, ale také služby centra vodních sportů, aktivit, exkurzí a výletů. Centrum bylo oficiálně otevřeno v listopadu 2019.

 

Potápění za poplatek

- pro začátečníky, pokročilé i profíky

- certifikovaní PADI a DAN instruktoři  

- v okolí ostrova Dhigurah je 21 vyhlášených potápěčských lokalit, brázdí tu i potápěčské lodě

- domácí korálová útes / z lodi

- 21 vyhlášených potápěčských spotů – z lodi

- PADI kurzy v angličtině (BM, DSD, OWD, AOWD, RD, EFR, MSD, EAN, DDS, WDS, NDS, BS, PS, DM)

 

Šnorchlování za poplatek

Korálový útes a korálová zahrada (půl denní nebo celodenní), žralok obrovský aneb whale shark, manty, želvy, sandbank (písečná mělčina), balíček Best of Dhigurah, shark frenzy na Vaavu atolu, lekce šnorchlování a plavání.

 

Rybolov za poplatek

Klasický rybolov při západu slunce (Hand Line Fishing), Big Game Sunset Fishing a pronájem rychlo lodi.

 

Motorizované a nemotorizované vodní sporty a aktivity za poplatek

Kánoe klasické i průhledné (hotelové), jízdní kola (hotelová), windsurfing, kitesurfing, katamarán, fun tube, jízda na banánu, kneeboarding, paddleboard, parasailing, wake board, šlapadla, jet ski / vodní skútr (hotelový) a mnoho dalšího. Většina nemotorizovaných vodních sportů je zajišťována prostřednictvím sousedních resortů a ceny jsou vyšší. 

 

Exkurze a výlety (za poplatek)

Piknik na sandbank (písečná mělčina), výlety na neobydlené ostrovy, návštěva obydlených lokálních ostrovů, můžete vyrazit i sami, celodenní i půldenní výlety na resorty Amaya Kuda Rah, Sun Island nebo Holiday Island. Zajistit umíme také oběd v podvodní restauraci Ithaa na resortu Conrad Rangali Maldives. V sezóně záleží na obsazenosti resortu. 

Ceny na vyžádání společně s nabídkou dovolené v hotelu Dhiguveli Maldives!

Zásnuby, svatba anebo líbánky pořádané hotelem Dhiguveli Maldives

Zásnuby, svatba aneb symbolický svatební obřad na pláži i líbánky hotel Dhiguveli Maldives nabízí a organizuje. Ve spolupráci s Dhiguveli Maldives jsme uspořádali již ne jednu svatbu. Ceny základních balíčků začínají na 700 USD. Svatební balíčky, které hotel připravuje na míru dle přání klientů, vám v případě zájmu zašleme spolu s nabídkou dovolené. Recenze ze svatby pořádané hotelem Dhiguveli Maldives. 

Proč strávit dovolenou v hotelu Dhiguveli Maldives?

Dhiguveli Maldives mě oslovil nejenom svou polohou pár kroků od pláže v neobydlené části ostrova Dhigurah, ale hlavně kvalitou, s jakou je v rámci možností na Maledivách postaven, úrovní poskytovaných služeb a podávanou stravou. Taková úroveň se na obydlených ostrovech vidí opravdu zřídka. Dhiguveli Maldives je 100 % vlastněn a provozován Maledivci, rodinou mého dobrého přítele, kteří mají velmi bohaté zkušenosti ze 4* a 5* maledivských resortů, vlastní cateringovou společnost a několik restaurací Lemongrass v hlavním městě v Male. Dhiguveli Maldives je vhodný i pro náročnější klientelu, která ráda kombinuje obydlené ostrovy s resorty.

Shrnuto a podtrženo

Dhiguveli Maldives je vhodný jak pro páry se zaměřením na relax, šnorchlování nebo potápění, tak pro rodiny s dětmi, které se obejdou bez kids clubs aneb dětských koutků. Každý si tu přijde na své. Dlouhá pláž ostrova Dhigurah je perfektní pro zásnuby, svatbu i líbánky anebo jen tak pro lenošení.

© Informace a fotografie použité na této stránce o hotelu Dhiguveli Maldives  

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o hotelu Dhiguveli Maldives, které jsou doplněné informacemi od personálu hotelu a mými vlastními zkušenostmi. Fotografie hotelu Dhigurah jsou jak mé vlastní, a to z pobytu v hotelu Dhiguveli Maldives a na obydleném ostrově Dhigurah. Oficiální fotografie Dhiguveli Maldives je možné prohlédnout na webu hotelu.

Cenová nabídka dovolené v hotelu Dhiguveli Maldives

Cenovou nabídku pobytu v hotelu Dhiguveli Maldives na libovolný počet nocí (min. 3 noci), včetně aktuálních slevových nabídek, ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov Dhigurah a do hotelu Dhiguveli Maldives a zpět nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu, ubytování, strava, doprava z letiště na ostrov Dhigurah a do hotelu Dhiguveli Maldives a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou. Jako jeden z hlavních partnerů hotelu Dhiguveli Maldives nabízíme výborné ceny. Minimální délka pobytu jsou 3 noci. Kratší pobyt se nevyplatí!!!

Aktuální speciální nabídka dovolené v hotelu Dhiguveli Maldives a rok 2022 a 2023

Coming soon!

Volitelné doplňující služby k dovolené v hotelu Dhiguveli Maldives

Volitelnými doplňujícími službami k dovolené v hotelu Dhiguveli Maldives jsou námi zajištěné letenky, cestovní pojištění a pojištění storna od ERV Evropské pojišťovny. V případě, že si rádi letenky a pojištění zajišťujete sami, nemáme s tím problém, naopak. Coviďácké cestování na Maledivy.