Stopover na Maledivách nebo-li krátká zastávka 

V případě Malediv je stopover na méně než 3 noci opravdu velký nesmysl!

Stopover se týká hlavně penzionů a hotelů na obydlených lokálních ostrovech. Většina resortů stopovery nenabízí a vzhledem k ceně transferu, pokud se nejedná o resorty v těsné blízkosti Male, se také finančně nevyplatí. Většina opravdu dobrých resortů má délku pobytu stanovenou na minimálně 3 noci. 

Zastávka na Maledivách na 1 až 2 noci je nesmysl, protože člověk nic moc neuvidí, ale když už to musí být, tak i pro vás tu máme nabídku ubytování, a to buď na ostrově Hulhumale nebo v hlavním městě Male nebo na ostrově Villingili. Při takto krátkém pobytu je možné se vydat soukromou dopravou na výlety na přilehlé resorty a další ostrovy. Všechny penziony a hotely nabízí různé výlety a aktivity. Přímo na Hulhumale a Villingili jsou dostupné vodní sporty a také potápění, které ale při takto krátkém pobytu není možné. Ceny za exkurze a aktivity se pohybují od 25 USD výše. Vždy je také možné prozkoumat Male na vlastní pěst, máme pro vás pár tipů nebo si najmout průvodce. Na ostrově Hulhumale je od konce září 2016 také bikini pláž. Pláž je stále ve vývoji. Aktuálně se tu staví velký vodní park. Tento krátký stopover občas bývá zahrnut v rámci levných letenek od nízkonákladových dopravců. 

Zastavit se na Maledivách na 3 až 4 noci, tak to už zní trochu lépe. Máme tu pro vás nabídku pár ostrovů, na které se dá dopravit za poměrně krátkou dobu a malé náklady. Je tu také možnost pobytu jenom na resortu. Vždy je možné prozkoumat Male na vlastní pěst, máme pro vás pár tipů nebo si najmout průvodce. Tento krátký stopover je většinou kombinován s poznávačkou na Srí Lance.

Zastavit se na Maledivách na 5 až 6 nocí už je poměrně rozumné. Máme tu pro vás poměrně širokou nabídku různých ostrovů, na které se dá dopravit za poměrně krátkou dobu a malé náklady. A pokud máte zájem vidět více ostrovů, je také možné zkombinovat dva různé ostrovy. Možnost kombinace s resorty. Vždy je možné prozkoumat Male' na vlastní pěst, máme pro vás pár tipů nebo si najmout průvodce. I tento krátký stopover bývá většinou kombinován s poznávačkou na Srí Lance.

Strávit na Maledivách 7 a více nocí, tak to už je rozumné. Máme tu pro vás opravdu širokou nabídku různých ostrovů, na které se dá dopravit jak za poměrně krátkou dobu a malé náklady, tak za více hodin, jak za malé nebo větší náklady, ale stojí to za to. Zde, pokud máte zájem vidět více ostrovů, je možné zkombinovat různé ostrovy i atoly. Také je zde možnost kombinace s resorty. Vždy je možné prozkoumat Male na vlastní pěst, máme pro vás pár tipů nebo si najmout průvodce. 

Pozor, v případě cestování na obydlené ostrovy je lepší se vyhnout příletu a odletu v pátek. V tento den na většinu obydlených ostrovů nejezdí ani trajekty a ani rychlo lodě, jelikož je na Maledivách volno. Jedná se pouze o výjimky, kterými jsou soukromé rychlo lodě vlastněné přímo ubytovacími kapacitami jako je například hotel Plumeria Maldives na ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu.

Stopover na Maledivách

Poptávka stopoveru
Poptávka stopoveru na míru dle vašich přání a finančních možností.
Vyhlídkový let hydroplánem
Vyhlídkový let hydroplánem je jedna z možností, co dělat při krátkém stopover na Maledivách.
Show More
  • other way holiday
  • other way holidays
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holidays
  • other way holiday
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holiday
  • other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP