top of page
Eriyadu Maldives, Eriyadu Island Resort, severní Male atol, Maledivy

Eriyadu Island Resort (Eriyadu Maldives) 3* na severním Male atolu na Maledivách

Eriyadu Maldives aneb Eriyadu Island Resort je starší maledivský resort po částečné rekonstrukci (2015), který se nachází na pěkném přírodním ostrově Eriyadhoo nebo Eriyadhu na severním Male atolu v dostatečné vzdálenosti od hlavního města Male a mezinárodního letiště. Menší přírodní ostrov lemuje pláž, menší laguna a korálový útes. Ostrov tak nabízí soukromí, šnorchlování i potápění.

K dispozici je potřebné zázemí a služby. Eriyadu Maldives nabízí dva druhy ubytování, hlavní restauraci Mela Restaurant, kde se strava podává formou bufetu, hlavní bar u bazénu Blitz Bar and Café, plážový bar Turtle Bar, lázně Guraha Spa, centrum vodních sportů, aktivit a exkurzí, potápěčské centrum, posilovnu a recepci.

 

16 pokojů Standard aneb Seaview Sky Room se nachází v patrové budově, buď v přízemí nebo v patře, nedaleko potápěčského centra hned u pláže. 60 vilek Deluxe aneb plážové vily Deluxe Beach Villa jsou umístěny po dvou v přízemních plážových domcích chráněných vzrostlou zelení.

 

Na Eriyadu Maldives se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete rychlo lodí za zhruba 50 min.

 

Eriyadu jsem osobně a velice detailně prozkoumala a strávila tu hned několik nocí. Zamilovala jsem si ostrůvek jako takový, ale hlavně dlouhé molo, ze kterého jsou vidět moc pěkné západy slunce. Lokalitu jsme navštívili opravdu nesčetněkrát. Osobně známe majitele ostrova a resortu.

 

Resort Eriyadu Maldives patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii malých cenově dostupných 3* resortů.

 

Eriyadu Island Resort aneb Eriyadu Maldives se spíše hodí na krátké pobyty, například do kombinace ostrovů, a to jak s dalšími resorty či obydlenými ostrovy nebo na stopovery při kombinaci Malediv s jinými destinacemi v okolí, např. Srí Lankou a Katarem.

Kompletní informace a fotografie z inspekce a mého pobytu vám zašleme jako součást nabídky. 

Lucie Mohelníková, Eriyadu Island Resort, Eriyadu Maldives, severní Male atol, Maledivy

© Informace a fotografie použité na této stránce o Eriyadu Island Resort

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Eriyadu Island Resort a část pochází z mých vlastních zkušeností. Fotografie v koláži použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Eriyadu Island Resort. Další fotografie resortu s naší webovou adresou jsou mé vlastní. Více mých vlastních fotografií již brzy. Autorem koláží je rovněž other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na Eriyadu Island Resort aneb Eriyadu Maldives

Cenovou nabídku pobytu na resortu Eriyadu Maldives, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Eriyadu Island Resort

bottom of page