top of page
Dhigufaru Island Resort, Baa atol, Maledivy

Dhigufaru je vystavěn na dokonalém přírodním ostrově obklopeném ze všech stran nádhernou lagunou a z jedné strany korálovým útesem. Ostrov patří k nejhezčím přírodním ostrovům na Maledivách, na kterých jsou vystavěné resorty. A nejen proto, nachází se na nádherném Baa atolu, kde je možné zejména v období od června do listopadu spatřit manty a občas také žraloka obrovského (whale shark).

 

Resort byl otevřen v r. 2016 zprvu pouze s plážovými a polo-vodními vilami. V r. 2020 resort v rámci 2. etapy výstavby dokončil vily s bazénem a vodní vily. Na resortu mají hosté k dispozici kompletní zázemí, restauraci a 2 bary, bazén, lázně, dětský koutek, vodní sporty, potápěčskou školu a mnoho dalších aktivit a exkurzí. 

 

Doprava na Dhigufaru je 40 min. let hydroplánem z Velana International Airport / Male anebo 30 min. let vnitrostátním letem z Velana na letiště Dharavandhoo a poté 30 min. plavba rychlo lodí.

Na resortu Dhigufaru jsme opakovaně strávili několik nocí a můžeme jej opravdu vřele doporučit. Patří k našim nejoblíbenějším, a to jak kvůli přírodě, tak službám. Osobně známe maledivské majitele resortu již mnoho let. Resort je u našich klientů oblíbený. Dhigufaru bezpochyby patří do našich kolekcí resortů „hand picked by Lucie“ a „the islands collection“.

Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

Dhigufaru Island Resort 4* na Baa atolu na Maledivách - Pohoda v laguně 

© Informace a fotografie použité na této stránce o Dhigufaru Island Resort

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Dhigufaru Island Resort a část z našich vlastních zkušeností a opakovaných pobytů na resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Dhigufaru Island Resort. Autorem koláží je other way holiday. Naše vlastní fotografie z pobytů na Dhigufaru Island Resort tu najdete již brzy.

Cenová nabídka dovolené na Dhigufaru Island Resort na Baa atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na resortu Dhigufaru Island Resort, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Dhigufaru Island Resort

bottom of page