top of page
Jóga,_Pilates,_Maledivy.jpg

Maledivy: Wellness & Wellbeing resorty aneb Ve zdravém těle, zdravý duch 

Milujete wellness a wellbeing resorty a zdravý životní styl? Pak jste u nás správně. Zhruba do roku 2016 bylo na Maledivách pouze pár resortů zaměřených na wellness a wellbeing a ostatní na ně nekladly až tak velký důraz. S velkým množstvím nových resortů již dnes máme na výběr opravdu nádherná spa a wellness s mnoha nejenom detoxikačními programy včetně Ayuverdické medicíny. Úplný potenciál Wellness a Wellbeing resortů je nejlepší využít v dešťově sezóně, kdy jsou resorty levnější než v hlavní sezóně a nebude vám vadit, když sprchne nebo bude zataženo. Neznamená to ale, že jakýkoliv program nemůžete využít i v hlavní sezóně. Na všech resortech na vás čekají týmy profíků, kteří se těší na to, jak perfektně se po jejich péči budete cítit.

Wellness resorty na Maledivách

Všechny wellness resorty tu najdete již brzy... Nejlepšími resorty jsou Soneva Fushi, Soneva Jani, Gili Lankanfushi, Six Senses Laamu, Six Senses Kanuhura, Anantara Resorts, Joali, Joali Being, Velaa Private, Patina Maldives, Dhigali Maldives, Baglioni Maldives...

Wellness & Wellbeing resorty na Maledivách

Všechny Wellness & Wellbeing resorty tu najdete již brzy... Nejlepšími resorty jsou Soneva Fushi, Soneva Jani, Gili Lankanfushi, Six Senses Laamu, Six Senses Kanuhura, Anantara Resorts, Joali, Joali Being...

Resorty na Maledivách s Áyuvérdou

Všechny Ayuverda resorty tu najdete již brzy... Všechny výše zmíněné a z cenově dostupných např. Villa Resorts.

Jóga a pilates na resortech na Maledivách

Resorty, kde je možné praktikovat jógu a pilates tu najdete již brzy... Jóga a pilátes instruktory najdete přítomny na většině resortů na Maledivách. Pozor! Netýká se to těch nejlevnějších resorů.

Fitness Centra na resortech na Maledivách

Na každém resortu na Maledivách je možné najít vybavené fitness centrum. Některé resorty mají pouze základní vybavení a některé resorty předčí vaše očekávání. Více již brzy.

Jóga, pilates, wellness, spa a fitness centra na obydlených ostrovech na Maledivách

Milujete-li jógu a rádi byste ji praktikovali na obydlených ostrovech Maledivách? Pak vás musím zklamat! Praktikování jógy a pilátes je na Maledivách, na obydlených ostrovech, oficiálně zakázané, jelikož se jedná o znak a praktiky jiného náboženství než je to maledivské. V roce 2022 na Maledivách kvůli józe na obydlených ostrovech dokonce proběhly i protesty. A proč? Kvůli nepřístojnému chování jogýnek, které se neslučovalo s maledivskou kulturou. Jóga a pilátes se na vybraných obydlených ostrovech praktikuje běžně. I my jsme v minulosti několik jóga a pilátes pobytů pořádali. Některé hotely a penziony na obydlených lokálních ostrovech mají své vlastní jóga instruktory přímo na ostrovech. 

Spa aneb lázně, kde si můžete dopřát masáže nebo fitness centra má na obydlených lokálních ostrovech k dispozici pouze hrstka vybraných hotelů či penzionů. 

Kdy strávit dovolenou na wellness a wellbeing resortech na Maledivách?!

Úplný potenciál Wellness a Wellbeing resortů, detoxikační programy, áyuvérdu, jógu a masáže na Maledivách je nejlepší využít v dešťově sezóně, kdy jsou resorty levnější než v hlavní sezóně a nebude vám vadit, když sprchne nebo bude zataženo. Kdo by se také chtěl válet na lehátku ve spa, když je azúro, že?! POČASÍ NA MALEDIVÁCH. Na většině resortů v našem tropickém ráji na vás čeká profesionální tým terapeutek a profesionálů, kteří se těší na to, jak skvěle se po jejich péči budete cítit. Nevěříte? Pojďte to s námi vyzkoušet. Pokud vám přijde áyuvérda na Maledivách drahá i v dešťové sezóně, vydat se s námi můžete i na Srí Lanku, kde jsou programy levnější.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Wellness a Wellbeing dovolené

Fotografie použité výše jsou mé vlastní fotografie z návštěv resortů a obydlených ostrovů. Informace použité v tomto textu jsou oficiální informace od resortů a personálu resortů, které jsou doplněné mými vlastními zkušenostmi a zážitky.

Poptávka Wellness a Wellbeing dovolená na Maledivách

V případě zájmu o nabídku na Wellness a Wellbeing dovolenou na Maledivách nám neváhejte zadat poptávku prostřednictvím online formuláře na našem webu v záložce POPTÁVKA. Kompletní dovolenou připravujeme na míru.

bottom of page