top of page
Můj Mr. Friday
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (3)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (7)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (6)
Soneva Fushi
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (5)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (9)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (8)
Lucie Mohelníková, Soneva Fushi, Baa atol, Maledivy
Soneva Fushi Family Villa Suite With Pool
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (2)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (11)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (13)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (10)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (1)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (12)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (4)

Soneva Fushi na Baa atolu na Maledivách - Dokonalý eco resort v balancu s přírodou

Luxusní eco resort Sonova Fushi je vystavěn na ostrově Kunfunadhoo na Baa atolu, který je zapsán v památkách UNESCO. Resort patří do známé sítě resortů Soneva. Na Maledivách najdeme ještě jeden resort z této sítě, a to Soneva Jani a v roce 2024 bude otevřen ještě jeden malý soukromý ráj, a to Soneva Secret.

Pro milovníky dovolené ve stylu Robinsona Crusoe a hlavně výborného jídla, toho nejlepšího, které jsem na Maledivách kdy jedla, masáží, šnorchlování s mantami a žralokem obrovským a hlavně také klidu a soukromí, vřele doporučuji.

 

Resort je oblíben českými VIP. Na tomto resortu trávila svou dovolenou i zpěvačka Lucie Bílá a já při mém pobytu shodou okolností stejného butlera (osobního sluhu) jménem Irfan jako ona. Můžete ho vidět na úvodní fotce. Po pár minutách konverzace s Irfanem jsem zjistila, že je to přímý synovec mého blízkého maledivského partnera. JJ, Maledivy jsou malé. Irfan už tu sice aktuálně nepracuje, ale i tak je tu spoustu fajn Mr. Friday's. Takto butlery označují právě na resortech, které jsou vystavěné v přírodním stylu Robinsona Crusoe.

Soneva Fushi jsem velice detailně prozkoumala a strávila tu několik nocí. Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Soneva Fushi

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o luxusním eco resortu Soneva Fushi, které jsou doplněné mým vlastními zkušenostmi z pobytu na tomto luxusním romantickém a klidném resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou mé vlastní. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na luxusním eco resortu Soneva Fushi na Baa atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na luxusním eco resortu Soneva Fushi, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Vakkaru Maldives

bottom of page