top of page
Můj Mr. Friday
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (4)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (3)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (7)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (6)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (5)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (9)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (8)
Soneva Fushi
Soneva Fushi Family Villa Suite With Pool
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (2)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (11)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (13)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (10)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (1)
Soneva Fushi, Baa Atoll, Maldives (12)

Soneva Fushi na Baa atolu, Maledivy

Resort Sonova Fushi je vystavěn na ostrově Kunfunadhoo na Baa atolu, který je zapsán v památkách UNESCO. Resort patří do známé sítě resortů Soneva. Na Maledivách najdeme ještě jeden resort z této sítě, a to Soneva Jani.

Pro milovníky dovolené ve stylu Robinsona Crusoe a hlavně výborného jídla, toho nejlepšího, které jsem na Maledivách kdy jedla, masáží, šnorchlování s mantami a žralokem obrovským a hlavně také klidu a soukromí, vřele doporučuji.

 

Resort je oblíben českými VIP. Na tomto resortu trávila svou dovolenou i zpěvačka Lucie Bílá a já při mém pobytu shodou okolností stejného butlera (osobního sluhu) jménem Irfan jako ona. Můžete ho vidět na úvodní fotce. Po pár minutách konverzace s Irfanem jsem zjistila, že je to přímý synovec mého blízkého maledivského partnera. JJ, Maledivy jsou malé. Irfan už tu sice aktuálně nepracuje, ale i tak je tu spoustu fajn Mr. Friday's. Takto butlery označují právě na resortech, které jsou vystavěné v přírodním stylu Robinsona Crusoe.

Soneva Fushi jsem velice detailně prozkoumala a strávila tu několik nocí. Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

bottom of page