Soneva Fushi na Baa atolu, Maledivy

Resort Sonova Fushi je vystavěn na ostrově Kunfunadhoo na Baa atolu, který je zapsán v památkách UNESCO. Resort patří do známé sítě resortů Soneva. Na Maledivách najdeme ještě jeden resort z této sítě, a to Soneva Jani.

Pro milovníky dovolené ve stylu Robinsona Crusoe a hlavně výborného jídla, toho nejlepšího, které jsem na Maledivách kdy jedla, masáží, šnorchlování s mantami a žralokem obrovským a hlavně také klidu a soukromí, vřele doporučuji.

 

Resort je oblíben českými VIP. Na tomto resortu trávila svou dovolenou i zpěvačka Lucie Bílá a já při mém pobytu shodou okolností stejného butlera (osobního sluhu) jménem Irfan jako ona. Můžete ho vidět na úvodní fotce. Po pár minutách konverzace s Irfanem jsem zjistila, že je to přímý synovec mého blízkého maledivského partnera. JJ, Maledivy jsou malé. Irfan už tu sice aktuálně nepracuje, ale i tak je tu spoustu fajn Mr. Friday's. Takto butlery označují právě na resortech, které jsou vystavěné v přírodním stylu Robinsona Crusoe.

Soneva Fushi jsem velice detailně prozkoumala a strávila tu několik nocí. Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

Fotogalerie: Soneva Fushi
Fotogalerie našich vlastních fotografií resortu Soneva Fushi.
Poptávka: Soneva Fushi
Poptávka dovolené na resortu Soneva Fushi. Termín a délka dle vašeho přání.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!