top of page
Snídaně v restauraci Alba.
Vodní vila s bazénem.
Restaurace Orientale

St. Regis Maldives Vommuli Resort na Dhaalu atolu na Maledivách - Futuristický luxus

St. Regis Maldives Vommuli Resort, který se nachází na ostrově Vommuli na Dhaalu atolu, patří do známé sítě hotelů a resortů St. Regis, který je součástí skupiny Starwood Hotels, kterou v roce 2016 koupil Marriott International.

 

Resort je vystavěn v lehce futuristickém stylu. Je vhodný pro milovníky architektury, výborného jídla, šnorchlování a masáží. Místní masérky jsou opravdu TOP, vřele doporučuji.

Na tento resort s námi již několik klientů cestovalo a všichni byli nadmíru spokojeni. St. Regis Vommuli jsem velice detailně prozkoumala a strávila tu několik nocí. Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

© Informace a fotografie použité na této stránce o St. Regis Maldives Vommuli Resort

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o luxusním resortu St. Regis Maldives Vommuli Resort, které jsou doplněné mým vlastními zkušenostmi z pobytu na tomto luxusním resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou mé vlastní. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na luxusním resortu St. Regis Maldives Vommuli Resort

Cenovou nabídku pobytu na luxusním resortu St. Regis Maldives Vommuli Resort, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Vakkaru Maldives

bottom of page