Maledivy: Kulinářský zážitek za nerozumný i rozumný peníz

Gurmáni a milovníci kulinářských zážitků si na své přijdou v luxusních restauracích resortů a v hotelech, které nabízí pochoutky místní, i z celého světa.

Pro milovníky objevování a ochutnávání místní kuchyně a street food, jsou tu místní restaurace, bistra a kavárny. Jak v luxusních, vyhlášených restauracích, tak v místních, si vaše mlsné a zhýčkané jazýčky zajisté přijdou na své.  

Na Maledivách je možné najít ty nejlepší kulinářské zážitky na mnoha luxusních resortech. Věřte, že do dneška na některé resorty nemohu zapomenout, například na resort Soneva Fushi, Gili Lankanfushi nebo Huvafen Fushi. To se nedá popsat, to se musí zažít. Milovníci mořských plodů a ryb si přijdou na své v jedné z 6 podvodních restauracích.

Pokud ale milujete objevování a ochutnávání hlavně místní kuchyně a nemáte zrovna sta tisíce či miliony na účtě, tak i pro vás je tu možnost, a to vyrazit na obydlené lokální ostrovy. Menší restaurace a bistra na obydlených ostrovech nabízí autentické zážitky, a to pravou maledivskou kuchyni, která je mixem srílanské, indické, asijské a něco málo má i z arabské kuchyně. 

Na dobré kvalitní jídlo, plné čerstvých ryb, zeleniny a ovoce, místní maledivskou kuchyni, ale i mezinárodní, se chystáme i my, v našem penzionu Atholhu Residence.

V případě dvojkombinace anebo trojkombinace destinací si na své přijdete také na Srí Lance, kde bych ale s ochutnáváním street food byla velmi opatrná. Mluvím z nejenom z vlastních zkušeností, ale také ze zkušeností místních - Srílančanů a Maledivců.

​Ve Spojených arabských emirátech zažijte jedny z nejlepší kulinářských zážitků na světě, a to například v hotelu Burj Al Arab anebo Armani. Pravou emirátskou kuchyni zase najdete v restauracích ze sítě Al Fanar. Emiráty jsou pro mlsné jazýčky poměrně zajímavou destinací. Například v Dubaji najdete opravdu mnoho mezinárodních restaurací, od afgánské kuchyně, přes íránskou, indickou, tureckou, levantinskou, až po středomořskou nebo italskou. Stravování se v menších místních bistrech a restauracích se není třeba obávat.

​Dovolenou zaměřenou na kulinářské zážitky pro vás velmi rádi připravíme na míru dle vašich přání a vašeho rozpočtu. V případě zájmu nám neváhejte zaslat poptávku.

Dovolená na Maledivách s kulinářskými zážitky

Podmořské zážitky
Podmořské restaurace, spa a residence na Maledivách.
Kulinářské zážitky na míru
Dovolená nejenom na Maledivách s kulinářskými zážitky z celého světa.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv, Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a info@otherwayholiday.com

Kompletní kontakty a informace

Koncese

 

Pojistka a Garanční fond

Smluvní podmínky a Formuláře

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP