Maledivy: Kulinářský zážitek za nerozumný i rozumný peníz

Gurmáni a milovníci kulinářských zážitků si na své přijdou v luxusních restauracích resortů a v hotelech, které nabízí pochoutky místní, i z celého světa.

Pro milovníky objevování a ochutnávání místní kuchyně a street food, jsou tu místní restaurace, bistra a kavárny. Jak v luxusních, vyhlášených restauracích, tak v místních, si vaše mlsné a zhýčkané jazýčky zajisté přijdou na své.  

Na Maledivách je možné najít ty nejlepší kulinářské zážitky na mnoha luxusních resortech. Věřte, že do dneška na některé resorty nemohu zapomenout, například na resort Soneva Fushi, Gili Lankanfushi nebo Huvafen Fushi. To se nedá popsat, to se musí zažít. Milovníci mořských plodů a ryb si přijdou na své v jedné z 6 podvodních restauracích.

Pokud ale milujete objevování a ochutnávání hlavně místní kuchyně a nemáte zrovna sta tisíce či miliony na účtu, tak i pro vás je tu možnost, a to vyrazit na obydlené lokální ostrovy. Menší restaurace a bistra na obydlených ostrovech nabízí autentické zážitky, a to pravou maledivskou kuchyni, která je mixem srílanské, indické, asijské a něco málo má i z arabské kuchyně. 

Na dobré kvalitní jídlo, plné čerstvých ryb, zeleniny a ovoce, místní maledivskou kuchyni, ale i mezinárodní, se chystáme i my, v našem penzionu Atholhu Residence.

Kombinace chutí celého světa během jedné dovolené

V případě dvojkombinace anebo trojkombinace destinací si na své přijdete také na Srí Lance, kde bych ale s ochutnáváním street food byla velmi opatrná. Mluvím z nejenom z vlastních zkušeností, ale také ze zkušeností místních - Srílančanů a Maledivců.

V emirátech, např. v Doze v Kataru nebo Spojených arabských emirátech zažijte jedny z nejlepší kulinářských zážitků na světě. To nejlepší z celého světa ochutnáte například v Dubaji v hotelu Burj Al Arab anebo Armani a pravou emirátskou kuchyni zase v restauracích ze sítě Al Fanar. Emiráty jsou pro mlsné jazýčky poměrně zajímavé. Najdete tu opravdu mnoho mezinárodních restaurací, od afgánské kuchyně, přes íránskou, indickou, tureckou, levantinskou, až po středomořskou nebo italskou. Stravování se v menších místních bistrech a restauracích se není třeba obávat.

Dovolená nejenom na Maledivách s kulinářskými zážitky

​Dovolenou zaměřenou na kulinářské zážitky pro vás velmi rádi připravíme na míru dle vašich přání a vašeho rozpočtu. V případě zájmu nám neváhejte zaslat poptávku.

Podmořské zážitky
Podmořské restaurace, spa a residence na Maledivách.
Kulinářské zážitky na míru
Dovolená nejenom na Maledivách s kulinářskými zážitky z celého světa.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP