top of page

Paradzina na obývanom ostrove Fodhdhoo a v rezorte Siyam World na Noonu atole na Maledivach

Sabba Beach Villas na Fodhdhoo a resort Siyam World na Noonu atolu na Maledivách

Klient: Jana, Patrik a Eva (Slovensko)

Termín: Únor 2024

Lokalita: Kombinace obydleného ostrova a resortu: Seaview Beach Villas (polopenze) v penzionu Sabba Hotels na obydleném ostrově Fodhdhoo a Sunset Pool Beach Villa (All Inclusive WOW) na resortu Siyam World na Noonu atolu na Maledivách

Letecká společnost: Etihad Airways

 

Jana nám napsala: "Dobrý večer Lucie a tím. 😊 Jedným slovom: paradzina. Tak sa vraví u nás na východe na skvelú dovolenku, ktorú sme z najväčšej miery zažili vďaka Vám. Želali sme si more, pláž, oddych a pokoj. Celý tento relax sme si na 100% užili. Ponúkli ste nám presne to, po čom sme túžili. Mali sme korálový útes na šnorchlovanie, jemnučký piesok a perfektne teplé more. A prázdne pláže s pár hosťami, kde každý mal svoj priestor, to bolo pre nás podstatné. V Siyam world sme dokonca boli na pláži takmer celý čas sami. Tropické rastliny a zvieratá...všetko pre nás exotické.

 

Sabba na Fodhdhoo: Boli skvelí, ústretoví, celý personál bol veľmi milý a nič pre nich nebol problém. Beach vilku s priamym prístupom na pláž...nič lepšie sme si nemohli priať. Reštaurácia je perfektne vymyslená s oddelenými časťami, takže každý mal svoje súkromie pri jedle. Milo bol veľmi milý, zakaždým sa pristavil, nebolo dňa, kedy by sa nespýtal, či je všetko v poriadku. Ostrov malinký, boli sme sa prejsť aj medzi domácimi a objavili nádhernú pláž na druhej strane ostrova. Fotky z nej prikladám. Všetko bolo blízko, po ruke. Večer sme dokonca videli svetielkujúci planktón :-)

  

Siyam world: Privítanie hudbou a šampanským...to prekvapilo. Trochu väčší ostrov a teda dlhší čas na presuny do reštaurácií a barov (bolo si z čoho vybrať). Personál veľmi milý, obsluha rýchla. Všetko bolo na jednotku. Plážová vilka s bazénikom bola perfektná voľba. Večer sme v bazéniku relaxovali pod hviezdami. Pláž bola čistučká a more pokojnejšie, výborne sa plávalo. Odlet hydroplánom bol super zážitok, cestou sme ešte zahliadli žraloka 😊

 

Očakávali sme „pomalé“ Maldivy, ale musím uznať, že ani nie tak pomalé ako pokojné. Všetko mali perfektne zorganizované, aj náš „tesný“ odlet do Abu Dhabi bol po príchode na letisko Velana (z letiska hydroplánov) vyriešený, poslali nás do „business“ radu pri kontrolách a všetko sme stihli bez stresu.


Na ostrovy sme leteli s Maldivians, super. Delegát na letisku všetko vybavil, my sme už „len“ leteli.

 

Etihad – super služby, super jedlo na palube. Lety boli bez problémov.

 

Veľká vďaka patrí Vám, myslím, že sami by sme takýto "výber" nezvládli. Ste na správnom mieste. Dúfam, že sa ešte do tohto krásneho raja vrátime."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den Jana, Patrik & Eva, děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se Vám s námi na Maledivách líbilo. Přejeme, ať se daří a budeme se těšit na příště."

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page