top of page

Naše nejkrásnější dovolená na obydleném ostrově Fodhdhoo a resortu Vilamendhoo na Maledivách


Klient: Zdenka, Tomáš a Klára

Termín: Leden 2024

Lokalita: Kombinace obydleného ostrova a resortu, ubytování v Beach Villa Beachview v penzionu Sabba Beach Villas & Spa (polopenze) na obydleném lokálním ostrově Fodhdhoo na Noonu atolu, resort Vilamendhoo (All Inclusive), na Alif Dhaal atolu a hotel Chen Beach / dnes H78 Veli (snídaně) na tranzitním městském ostrově Hulhumale na Maledivách

Letecká společnost: Turkish Airlines

 

Zdenka nám napsala: "Drahá Lucie a týme other way holiday, plánovala jsem a snila o této dovolené spoustu let a musím říct, že proběhla nad mé (naše) očekávání, a že to byla očekávání vysoká. Velmi oceňuji trpělivost Lucie s mými dotazy, kombinacemi a nejistotou při výběru. Děkuji za to, že byla k dosahu při jakémkoli dotazu.


Let společnosti Turkish Airlines z Prahy byl pohodový a i s přestupem v Istanbulu rychlý. Jídlo i pití velmi chutné a bylo ho dost.


Po doletu na letiště v Male a první facce z vedra jsme se přesunuli vnitrostátním letem a následně rychlo člunem na ostrov Fodhdoo a Sabba Beach. Co říct, Milo je jak váš starší brácha, neustále vysmátý, neustále k dispozici s dotazem o tom jaký máte den,  číšnice milounké, korály úžasné, pláž prázdná, místní nejsou vidět, polopenze v pohodě. Bylo mi smutno z předpovědi neustálého deště, ale byly to přeháňky krátké a osvěžující a i přes ně jsem se zvládla úplně spálit. Ostrov byl zapomenutým rájem a podmořský život naprosto úchvatný. Ani nám ten alkohol nechyběl.


Po pár dnech jsme se přesunuli na resort Vilamendhoo. Pro nás opět mnoho poprvé, hydroplán-super, ocean villa romantická, jídlo vynikající, drinky taktéž, plný minibar neustále k dispozici. Ač korály krásné, tak jak na lokálním ostrově nebyly. Ale na výletě jsme viděli whale sharka, manty, rejnoci nám plavali kolem ubytování, žraloci plavali až k pláži, želvy, delfíni. Personálu tam bylo jaksi moc a nenechali nás si ani posunout skleničku na stole. pořád uklízeli, vše bylo naprosto parádní, od jógy při západu slunka až po našeho číšníka a kluky z plachetnice, kteří nás při odjezdu zahrnuli dárečky.


Vše bylo do puntíku jak bylo avizováno, vše skvěle navazovalo a nemůžu dovolené nic vytknout. Rozhodně to byla naše nejkrásnější dovolená. Děkujeme."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Milá Zdenko, moc děkuji za krásnou a detailní recenzi a fotky. Moc si vážím času, který jste sepsání recenze věnovala. Jsme všichni moc rádi, že se Vám a Vaší rodině na Maledivách s námi líbilo. Bude nám potěšením, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Přejeme, ať se daří a těšíme se na příště."

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page