top of page
Villa Nautica (Paradise Island) 4* na severním Male atolu na Maledivách

Villa Nautica (Paradise Island Resort & Spa) je vystavěn na ostrově Lankanfinolhu na severním Male atolu na Maledivách a patří do maledivského hotelového řetězce Villa Resorts Maldives.

 

Resort Villa Nautica je vystavěn na přírodním ostrově jež z jedné strany lemuje šírší pláž a velká laguna. Korálový útes je dál, ale je dostupný z mola od restaurace.

Resort jako Paradise Island Resort patřil k mým oblíbeným resortům, jelikož se právě tady 5. prosince 2009 začal psát můj "malý" maledivský příběh. Společnost Villa Resort vlastnící Paradise Island Resort & Spa se rozhodla resortu rekonstruovat a v dubnu 2023 změnit název na Villa Nautica. Resort již dnes není stejný jako v roce 2009. Rekonstrukce byla potřebná to ano, ale od té doby se nejenom tady, ale i v okolí resortu změnilo opravdu moc.

Resort Villa Nautica se nachází pouhých 20 až 25 min. jízdy rychlo lodí od mezinárodního letiště v Male a 15 min. od nové části Hulhumale, což znamená, že ten opravdu božský klid, který tu byl v roce 2009, tu již dnes bohužel nenajdete.

 

Villa Nautica je nyní vhodná pro kratší pobyty do 5 nocí, například do kombinace s lokálními ostrovy nebo pro stopovery v přípdě kombinace se Srí Lankou nebo Katarem či Spojenými arabskými emiráty.

Villa Nautica (Paradise Island Resort & Spa) jsem velice detailně prozkoumala a strávila tu už hóóódně nocí. Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

Villa Nautica (Paradise Island) 4* na severním Male atolu na Maledivách

© Informace a fotografie použité na této stránce o Villa Nautica (Paradise Island)

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Villa Nautica (Paradise Island) a část pochází z mých vlastních zkušeností.  Letecké miniatury resortu jsou oficiální fotografie resortu Villa Natuica (Paradise Island). Mé vlastní fotografie budou na web přidány již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Villa Nautica (Paradise Island)

Cenovou nabídku pobytu na resortu Villa Nautica (Paradise Island), včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Villa Nautica (Paradise Island)

bottom of page