Ripíťáčci, doporučení, věrní klienti, věrnostní program

Odměny pro věrné klienty a ty, kteří nás doporučují

Už nějaký ten pátek odměňujeme naše věrné klienty aneb Ripíťáčky (Repeaters), jak jim u nás říkáme. Našim Ripíťáčkům nabízíme malé věrnostní slevičky v rámci našich možností, a těm opravdu věrným, co s námi cestují pravidelně každý rok celou dobu naší existence, i různé bonusy např. v podobě upgradu stravy nebo vilky anebo nějaké té aktivity, exkurze nebo výletu zdarma. Jak jde čas, v té mé blonďaté hlavičce se rodí různé nápady, a tak jsem se rozhodla k věrnostnímu programu, který se postupně formuje, přidat ještě odměny pro tipaře, tedy pro ty, co nás doporučují, protože těch, co nás dále doporučují, máme opravdu hodně a "other way holiday" je od jejího vzniku v podstatě na doporučení postavena. Doufám, že se vám program a odměny budou líbit a budou vás ještě více motivovat s námi na Maledivy znovu cestovat a dál nás doporučovat.

Odměny pro věrné klienty aneb naše Ripíťáčky

V případě, že s námi cestujete poprvé, a to kamkoli, dostává se vám od nás korektních cen, služeb, osobního, přátelského, ale i profesionálního přístupu a doporučení TOP ostrovů na Maledivách.

 

V případě, že s námi cestujete pravidelně, dostává se vám od nás těch nejlepších možných cen, které můžeme nabídnout, skvělých služeb, ještě více osobního, přátelského, ale stále profesionálního přístupu a doporučení dalších TOP ostrovů na Maledivách. Ti, kteří nám jsou věrni již mnoho let, od nás občas dostanou upgrade stravy nebo vilky či výlety a exkurze zdarma.

 

Dovolená na obydlených ostrovech nebo kombinace obydlených ostrovů a resortů nebo kombinace resortů

Cestujete-li jako pár nebo rodina a rezervujete-li 1 pokoj, kde není moc velký prostor pro cenové zvýhodnění, jako naši klienti budete nadále dostávat korektní ceny.

 

Cestujete-li jako skupina, již při rezervaci 2 pokojů na min. 7 nocí, vám můžeme nabídnout zvýhodněnou cenu. Čím více pokojů jako skupina zarezervujete, tím lepší ceny od nás dostanete. V případě, že s námi budete jako skupina alespoň 10 platících osob cestovat pravidelně, můžete se dočkat i nějaké té aktivity nebo exkurze zdarma. Větším skupinám, při rezervaci od 6 pokojů výše na min. 7 nocí umíme u vybraných partnerů nabídnout i 1 lídra zdarma.

 

Plavba na jachtách, katamaránech a safari lodích

V případě, že pro vás pravidelně zajišťujeme plavby na různých typech lodí, jsme schopni nabídnout ty nejlepší možné ceny. V případě potápěčských safari lodí jsme dle velikosti skupin schopni nabídnout také 1 až 2 osoby zdarma.

Doporuč „other way holiday“ ve svém okolí a získej finanční odměnu

V případě, že jste s námi byli jako naši klienti spokojeni anebo jste jenom naši fandové a doporučíte nás svým přátelům, partnerům, kolegům, klientům nebo komukoli z vašeho okolí, i pro vás tu máme zajímavé odměny.

 

Za každého doporučeného klienta

Za každého doporučeného klienta, který s námi bude cestovat na obydlené ostrovy na minimálně 7 nocí, od nás získáváte 500 Kč převodem na účet nebo další slevu na dovolenou na Maledivách s other way holiday.

 

Za každého doporučeného klienta, který s námi bude cestovat na obydlené ostrovy v kombinaci s resortem, celkem na minimálně 7 nocí, od nás získáváte 1 000 Kč převodem na účet nebo další slevu na dovolenou na Maledivách s other way holiday.

 

Za každého doporučeného klienta, který s námi bude cestovat na resorty na minimálně 7 nocí, od nás získáváte 1 500 Kč převodem na účet nebo slevu na příští dovolenou na Maledivách s other way holiday.

 

Za každého doporučeného klienta, který s námi bude cestovat na vybrané luxusní resorty na minimálně 7 nocí, od nás získáváte 2 500 Kč převodem na účet nebo slevu na příští dovolenou na Maledivách s other way holiday.

 

Za každého doporučeného klienta, respektive skupinu, která s námi bude cestovat na min. 8denní / 7 nocí plavbu od nás získáváte 3 000 Kč převodem na účet nebo slevu na příští dovolenou na Maledivách s other way holiday.

 

Při doporučení větších skupin bude odměna za doporučení či sleva na příští dovolenou stanovena individuálně.

 

Příklad: Klientem se rozumí např. pár nebo rodina mající svou samostatnou smlouvu. Doporučíte-li např. 10 klientů, kteří s námi budou cestovat na resort, což obnáší 10 samostatných smluv, po jejich návratu z dovolené Vám vyplatíme 15 000 Kč nebo je můžete využít jako slevu pro vaši cestu na Maledivy.

 

Podmínky výplat odměn a uplatnění slev za doporučení klienta

1. Na finanční odměnu nebo slevu má nárok kdokoli, může to být jak náš věrný klient nebo náš fanoušek.

2. Finanční odměnu vyplatit či uplatnit slevu na dovolenou lze až po návratu klienta z dovolené, tedy v případě, že doporučený klient dovolenou nezruší, odcestuje na ni a vrátí se z ní.

3. Nabídka odměn a slev za doporučení je platná od 1. června 2021 do odvolání.

 

Jak nás doporučit?

Jednoduše. Stačí se o nás zmínit vašim přátelům, rodině, známým, obchodním partnerům, kolegům nebo komukoli a váš kontakt s námi propojit prostřednictvím e-mailu lucie@otherwayholiday.com.

 

Těšíme se na spolupráci

Lucie & tým "other way holiday"