top of page

Splněný sen, dovolená v hotelech Dhiguveli Maldives a ráj na zemi na obydleném ostrově Dhigurah na Alif Dhaal atolu na Maledivách

Dovolená v hotelu Dhiguveli Maldives a Dhiguveli Breeze na obydleném ostrově Dhigurah na Alif Dhaal atolu na Maledivách

Klient: Veronika a Romana

Termín: Březen 2024

Lokalita: Penziony a hotely Dhiguveli Breeze a Dhiguveli Maldives (polopenze) na obydleném ostrově Dhigurah na Alif Dhaal atolu (jižním Ari atolu) a tranzitní hotel Chen Beach (H78 Veli; snídaně) na městském obydleném ostrově Hulhumale na severním Male atolu na Maledivách

Letecká společnost: Turkish Airlines

 

Veronika nám napsala: "Dobrý den, Lucie, za zorganizování dovolené bychom Vám chtěly moc poděkovat, za mě to byl splněný sen a ráj na zemi. Určitě děkujeme za nabídku ostrova Dhigurah, do kterého jsme se zamilovaly na první pohled a po shlédnutí několika dalších krásných ostrovů jsme věděly, že jinam už nechceme.


Vše proběhlo naprosto hladce, ať už se jednalo o let, služby delegáta, ubytování. Fotky jak ostrova, tak ubytování odpovídaly realitě, resp. realita předčila očekávání. Nikde jsme neřešily žádný problém, na všech smluvených místech na nás někdo čekal a vždy se o nás všichni velmi mile a přátelsky starali. To samé recepce hotelu, odpověděli nám na všechny dotazy a byli vždy vstřícní. Po hotelové restauraci se nám také moc stýská, protože jídlo bylo opravdu vynikající, skvěle dochucené a vždy naservírované s úsměvem na tváři zdejším personálem.


Podnikly jsme dva výlety, jeden na šnorchlování se želvami a druhý do resortu Amaya Kuda Rah, oba výlety byly blízko dostupné našemu ostrovu, takže jsme nemusely cestovat nikam daleko.

Benefitem tohoto ostrova je jednoznačně jedna z nejkrásnějších písečných pláží na Ari atolu a také sandbank, kam jsme došly procházkou po pláži, přikládám i fotku ze západu slunce. Myslím, že naše radostné výskoky vystihují atmosféru celé dovolené :-)


Rády bychom se na Maledivy určitě ještě někdy podívaly a s radostí se obrátíme zase na Vás, máme na dovolenou ty nejkrásnější vzpomínky, za které Vám z celého srdce děkujeme :-)

 

Přejeme hodně šťastných a spokojených klientů."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: Dobrý den, Veroniko a Romano, děkuji za recenzi i zaslané fotečky.  

Jsem moc ráda, že se Vám s námi na Maledivách líbilo. Přejeme, ať se daří a bude nám potěšením pro vás připravit dovolenou i příště."

Bình luận


Bình luận đã bị tắt.
bottom of page