top of page

Dva najkrajšie týždne nášho života na Maledivách a svadba na sandbank na Dhigurah


Bikini pláž na Dhigurah, Alif Dhaal atol, Maledivy

Klient: Diana a Martin

Termín: Únor / Březen 2021

Diana nám napsala: "Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za splnenie nášho sna a zorganizovanie svadby, ktorá bola nad naše očakávania. Zverili sme náš veľký deň do tých najspravnejsich rúk.💖 Strávili sme 2 najkrajšie týždne nášho života na ostrove Dhigurah v hoteli Dhiguveli a nemohli sme si vybrať lepšie.


Od prvej chvíle sme sa cítili ako doma, ľudia v hoteli boli veľmi milí a ochotní, izba čistá, no a to jedlo famózne. Majú skutočne šikovného kuchára, jedlo bolo geniálne od polievky cez hlavné jedlo až po dezert. No a ten raj sa nedá ani opísať slovami, to treba vidieť. Ostrov má nádherný sandbank, dlhú pláž a tým, že je ostrov lokálny zažili sme skutočne Maledivy. Ostrov ponúka dokonalý podmorský život, priamo pri pláži sme každý deň snorchlovali s korytnačkami, videli sme veľké množstvo rýb všetkých farieb a veľkosti, malých žralokov a aj raje. Užili sme si aj výlety s velrybim žralokom a manžel si vychutnal aj potápanie v jednej z top potápačských destinácií.


Svatba na Maledivách, svatba na sandbank na obydleném ostrově Dhigurah na Alif Dhaal atolu

Čo sa týka svadby všetko bolo perfektne zorganizované, na úvod ma potešila krásna kyticka z miestnych kvetov. Svadba bola na sandbanku kde nás čakalo pekne naaranzovane svadobné prostredie. Veľmi silný zážitok povedať si "ÁNO" na takom dokonalom mieste... Večer nás čakala romantická večera na pláži a od hotela sme dostali aj tortu a špeciálnu výzdobu izby. 😊


Obydlený ostrov Dhigurah na Alif Dhaal atolu na Maledivách.

Ešte raz Vám ďakujeme za tento dokonalý zážitok a náš deň D, ale aj za ochotu a priateľský prístup, že ste nám so všetkým pomohli poradili a boli ste kedykoľvek k dispozícii. Snáď si o 10 rokov zopakujeme sľub v tomto raji. 💖"


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Milí novomanželé, moc blahopřejeme a přejeme hodně štěstí na společné cestě životem. Děkujeme také za nádhernou recenzi a fotky. Jsem moc ráda, že se vám na Maledivách a mém oblíbeném ostrově líbilo. Přejeme, ať se daří. Lucie a spol."

コメント


bottom of page