top of page

Dobrodružná poznávačka Srí Lanky a relax na Maledivách


Maledivy

Klient: Juraj, Martina, Jura & Beata, Slovensko, Termín: Únor/Březen 2017, Lokace: Srí Lanka Tour & Maledivy, H78 at Hulhumale, Plumeria Maldives at Thinadhoo, Arena Beach at Maafushi & Centara Ras Fushi

Zámočníkovi nám napsali: "Ahoj Lucia, ahojte priatelia. Najskôr by som sa chcel ospravedlniť, že nám to tak dlho trvalo napísať tuto recenziu pretože sme doma už dva mesiace a neviem si stále zvyknúť na príchod z raja.

Srí Lanka, Kandy

Už samotný fakt že sme sa rozhodli využiť Luciine služby po druhý krat svedčí o tom, že sme s cestovaním cez spoločnosť "other way holiday" nadmieru spokojný. Našu prvú recenziu môžete nájsť u Lucii v roku 2015 ako Klient: Juraj & Martina, Slovensko, Termín: Únor 2015, Lokace: Maafushi & Fun Island Resort & Spa ***+.

Srí Lanka, Lví Skála, Sigiriya

Tento rok sme sa rozhodli že dáme Lucii trochu ťažšie zadanie a rozhodli sme sa, že našich 14 dní dovolenky strávime aj z deťmi Jurajom a Beátkou a po ceste na Maldivi sa chceme zastaviť na Srí Lanke.

Arena Beach, Maafushi, Kaafu atol, Maledivy

Na Maldivách chceme stráviť čas a užiť si čo najkrajšiu šnorchlovačkou bez toho aby sme museli cestovať mimo ostrov, Maafushi sme chceli navštíviť z nostalgie a isť odtiaľ na výlet, pri presunoch sme chceli využiť všetky možné alternatívy.

Všetky naše predstavy sa splnili na 1-tku lepšie povedané na 110%.

Centara Ras Fushi, Maledivy

Po prílete na Srí Lanku nás čakal na letisku sprievodca Rohan, ktorí bol maximálne ochotný, úctivý, jedným slovom profesionál, ktorý nás sprevádzal po celej prehliadke tejto nádhernej krajiny a jeho vedomosti a ochota nám spríjemnili cely pobyt. Na Srí Lanke sme strávili 5 nocí v 4 hoteloch, ktoré boli na veľmi slušnej úrovni a čo sa týka samotnej Srí Lanky tých 5 dní bolo veľmi málo, je to krásna krajina ktorá potrebuje určite viac času ak ju chcete spoznať. Takže Srí Lanka v podaní www.otherwayholiday.com bola úplne na 1-tku.

Plumeria Boutique, Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Po presune zo Srí Lanky na Maldivi sme strávili 5 nocí na Plumerii, kde sme sa oddávali slnku a vode v spoločnosti super personálu výbornej kuchyne a množstvom doplnkových služieb a možností aktívne stráviť čas na ostrove. Ďalšie dve noci sme strávili na Maafusi, kde sme zostali prekvapený aké zmeny sa za dva roky na tomto ostrove udiali.

Plumeria Boutique, Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

O všetkom sa môžete presvedčiť vo fotoalbume.Takže ešte raz služby "other way holiday" sú vysoko profesionálne a to dokazuje to že už doma rozmýšľame že s Luciou budeme dovolenkovať určite aj do tretice."

Fotogalerie ze Srí Lanky a fotogalerie z Maldiv.

S pozdravom rodinka Zámočníkovích.

Plumeria Boutique, Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

OWH odpovídá: "Ahojda Zámočníkovic, moc děkujeme za recenzi, jsem moc ráda, že jste si to pořádně užili a svěřili se do naší péče znovu a tentokrát i se Srí Lankou. Budu se těšit i do třetice a doufám, že se uvidíme v létě v Práglu. ;-)

Recenze z prvního pobytu v roce 2015.

#ArenaBeachMaafushi #Maafushi #CentaraRasFushi #SríLanka #Hulhumale

bottom of page