top of page
Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Plumeria Maldives by Plumeria Hotels & Resorts Pvt. Ltd.

Osobně ověřeno

Pozor! Plumeria Maldives aktuálně nemá stejnou úroveň služeb, která byla známa v letech 2015 až 2019. Mnou popisovaná kvalita, která tu byla v minulosti, tu aktuálně není dostupná a obávám se, že již nikdy nebude!!! Kompletní tým, který se o perfektní  služby staral je pryč a nový managemant je katastrofa. Od 15. října 2020 je již oficiálně otevřena nová budova Ocean View s výhledem na oceán, ale zároveň jsou až do listopadu 2021 zavřená spa. Ohledně stravy tu není takový výběr jako v minulosti. 

Hledáte komfort a kvalitu za rozumné peníze? Kompromis mezi resortem a lokálním ostrovem? Bohatý podmořský život? Krásné šnorchlování přímo z pláže, fantastické potápění na dosah ruky, šnorchlování se žraloky druhu Nurse Shark nebo šnorchlování na potopeném vraku? Tak to jste tu správně, takové jsou služby hotelů a vilek Plumeria Maldives a takový je obydlený lokální ostrov Thinadhoo na Vaavu atolu.

Plumeria Hotels & Resorts Pvt. Ltd. je maledivská společnost provozující hotely, vilky, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, posilovnu, lázně, restauraci, kavárnu a další velkou škálu služeb v tropickém ráji za rozumné peníze. 

Plumeria Maldives poskytuje stejné služby jako většina resortů, ale s tím, že se jedná o hotely na obydleném lokálním ostrově. Další výhodou je, že jsou hotely, v porovnáním s cenově dostupnými staršími resorty, nové a mnohem luxusnější a levnější. Slogan hotelů a vilek Plumeria Maldives je "Affordable luxury", což v překladu znamená "Cenově dostupný luxus". 

Plumeria Maldives

Plumeria Maldives & other way holiday

Se společností Plumeria Maldives "other way holiday" spolupracuje od jejich oficiálního otevření v roce 2015. Naše cestovka byla prvním partnerem hotelů a vilek Plumeria Maldives a pomohla s jejich uvedením nejenom na český a slovenský trh, ale také na evropský. 

Do roku 2018 jsme na hotely a vilky měli exkluzivní smlouvu pro celý evropský trh. S příchodem a větší masovostí online rezervačních systémů a jejich tlakem na hotely, ale exkluzivita pomalu mizí, a to v celém odvětví cestovního ruchu. Do roku 2018 byla other way holiday také nejlepším prodejcem hotelů a vilek Plumeria. V tomto roce nás převálcovali Italové, kterých je přeci jenom trošku více než nás.

​Hotely Plumeria Maldives hotely, co se týká do kvality ubytování a služeb, jsou, troufám si říct, jedny z nejlepších, které jsem na obydlených lokálních ostrovech zažila, a to jsem toho na maledivských obydlených ostrovech zažila už hodně. Jak je zmíněno již výše, Plumeria Maldives svými službami strčí do kapsy i některé starší 3* a 4* resorty.

Na obydlený lokální ostrov Thinadhoo a do hotelů a vilek Plumeria Maldives s námi cestovalo i několik českých a slovenských VIP a vždy se tito klienti vrátili s ohromnou spokojeností. Recenze na hotely a vilky Plumeria Maldives.

Nedaleko od hotelů se nachází soukromá bikini pláž, nemusíte se tak obávat, že se na dovolené neopálíte. Ve spolupráci z hotelem organizujeme svatební obřady, a to kdekoliv si jen budete přát.

Plumeria Maldives je jako jeden z mála hotelů na Maledivách a pouze pro naši cestovní agenturu a cestovní kancelář, ochoten v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, jedná se také o kids friendly hotel.

Hotely Plumeria Maldives a obydlený ostrov Thinadhoo byly několik let součástí poznávacích okruhů "Maledivy s Lucií aneb Maledivy s netradiční česky hovořící průvodkyní".

​Popis hotelů je z větší části založen na mé osobní zkušenosti. Na ostrov Thinadhoo a do hotelů a vilek Plumeria Maldives jezdím od roku 2015 poměrně často a již jsem tu strávila opravdu krásné chvíle včetně Vánoc a Silvestra. Většina fotografií v prezentaci jsou mé vlastní a malé zanedbatelné množství originál od hotelu. Kompletní fotogalerii autentických fotografií hotelů, ostrova a okolí naleznete také v naší cenové nabídce, o kterou si neváhejte napsat. Pro skupiny nabízíme výrazné slevy anebo lídry zdarma.

Teď už se ale pohodlně usaďte a vychutnejte si mé fotografie a povídání k Plumeria Maldives, které aktualizované postupně přidávám.​

Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Hotely, vilky a příslušenství společnosti Plumeria Maldives

Plumeria Maldives na obydleném ostrově Thiandhoo provozuje 3 hotely s různými typy pokojů, vilky, několik restaurací, kaváren a nealko barů, lázně (spa), potápěčské centrum a centrum vodních sportů a další příslušenství.

Hotely a vilky Plumeria Maldives a jejich kategorie pokojů

Standard → Budova Plumeria Boutique a Plumeria Island View. Pokoje bez balkónu a s horším výhledem. Např. na střechy domů nebo na protější hotelové budovy, takový vnitroblok. 12 pokojů. 28 m2 / pokoj.

Deluxe → Budova Plumeria Boutique a Plumeria Island View a nová budova Plumeria Ocean View. Pokoje bez balkónu. Lepší výhled na střechy domů, na protější budovy nebo do korun stromů. 23 pokojů. 28 m2 / pokoj.

Super Deluxe → Budova Boutique a Plumeria Island View. Pokoje s balkónem. Výhled na ostrov – pěkný výhled nebo do korun stromů. 25 pokojů. 34 m2 / pokoj.

Ocean View Budova Plumeria Ocean View. Pokoje s balkónem v přední linii a s výhledem na moře. 12 pokojů. 38 m2 / pokoj.

Beach Villa → Vilky Plumeria Villas. Nejedné se o přímo plážové vilky, jak je zvykem z resortů, ale o 2 řady bungalovů pár metrů od pláže. 16 pokojů. 38 m2 / pokoj.

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji, o které je zmínka níže.

Plumeria Boutique, pokoj Super Deluxe s balkónem

Plumeria Boutique - První a původní hotel

Hotel Plumeria Boutique byl oficiálně otevřen v lednu 2015 a byl jeden z prvních čtyřhvězdičkových hotelů na obydlených lokálních ostrovech na Maledivách. Při mé první návštěvě hotelu v roce 2015 a po předchozích zkušenostech na obydlených lokálních ostrovech, jsem se v hotelu cítila jako "Alenka v říši divů". Jelikož jsem detailistka a miluji interiérový i exteriérový design, uchvátili mě naprosto dokonale propracované designové detaily. Logo hotelu vyražené dokonce i na odpadkovém koši a další drobnosti. Hotel má sice v názvu Guest House, což v překladu znamená dům pro hosty nebo také penzion, ale jen z toho důvodu, že se na Maledivách status "Hotel" přiděluje pouze ubytovacím kapacitám, které mají více jak 25 pokojů.

Plumeria Maldives, restaurace, Maledivy

Zázemí hotelu Plumeria Boutique

Hotel Plumeria Boutique má 21 pokojů třech různých kategorií, a to Standard, Deluxe a Super Deluxe. V přízemí hotelu se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zajistí, včetně žehlení oděvů a praní prádla. K zázemí dále patří výtah, restaurace a bazén. Před hotelem / recepcí, pokud jste kuřák, si můžete vychutnat i cigaretu nebo doutník. Pokud zatoužíte po snídani na pláži, po obědě ve stínu palem nebo romantické večeři při svíčkách, pár metrů od hotelu se nachází pláž, kde vám personál jak oběd, tak večeři rád naservíruje. Nachází se tu také vodní sporty a potápěčské centrum, které k Plumerii patří.

Souhrn zázemí hotelu Plumeria Boutique

- recepce

- 21 klimatizovaných pokojů

- restaurace v přízemí budovy hotelu Plumeria Boutique

- výtah

- bazén

- malá předzahrádka

 

Zázemí a příslušenství společné pro všechny hosty ubytované v hotelech a vilkách Plumeria Maldives

- plážová restaurace (Interiér a exteriér v budově Plumeria Ocean View.)

- plážová kavárna (Exteriér budovy Plumeria Ocean View.)

- plážový juice bar (Exteriér u vilek Plumeria Villas.)

- Plumeria pláž s přístřešky, slunečníky a lehátky (Nejedná se o Bikini pláž.)

- 2x multifunkční přístřešek na Plumeria pláži, např. na cvičení jógy, stolní tenis, šipky, TV, možnost využití jako konferenční salónky. (U Plumeria Villas.)

- bazén (Budova Plumeria Boutique. Využívat mohou všichni hosté ubytování v hotelech a vilkách Plumeria Maldives.)

- herna (Billiard a fotbálek v budově Plumeria Island View.)

- dětské hřiště (V areálu hotelů.)

- Spa / Lázně (V sousedství budovy Plumeria Boutique.)

- Potápěčské centrum a škola a Centrum vodních sportů (Nedaleko Plumeria Villas.)

Bikini pláž se nachází cca 250 m o hotelů a vilek a je společná pro všechny hosty ubytovacích kapacit, které se na ostrově nachází. Na pláži jsou přístřešky a lehátka. Bikini pláž je dostatečně velká.

Pokoje v hotelu Plumeria Boutique

Jak už jsem zmínila, hotel Plumeria Boutique má 21 pokojů třech různých kategorií, a to Standard, Deluxe a Super Deluxe. Z 21 pokojů je 19 pokojů s vanou a 2 se sprchou (Standard a Deluxe).

Pokoje Standard a Deluxe mají stejný interiér i příslušenství s rozlohou 28 m2. Jedná se o pokoje bez balkónu. Pokoje Standard mají horší výhled než pokoje Deluxe a jsou tak o kapku levnější. Horším výhledem je myšleno např. výhled na střechy domů nebo na protější budovy, takový vnitroblok. Pokoje Deluxe mají podobný výhled. Z některých je možný i výhled do korun stromů. Každopádně pokud, si vybere pokoj Standard nebo Deluxe, již dopředu od nás víte, co máte čekat. Ne každý potřebuje výhled na moře, a ne každý se chystá v pokoji strávit celý den.  

 

Pokoje Super Deluxe mají stejný interiér a příslušenství jako zmíněné pokoje Standard a Deluxe. Pokoje Super Deluxe jsou velké 34 m2 a mají balkón s výhledem na ostrov, do korun stromů a některé ve vyšších patrech také na moře. 

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji, o které je zmínka na stránce Plumeria Maldives. V tomto případě je rodinu možné ubytovat pouze v pokojích Super Deluxe.

V každém z pokojů Standard, Deluxe a Super Deluxe najdete: 

 

Ložnice

- klimatizace

- 1x manželskou postel nebo 2x jednolůžkové postele s možností spojení

- noční stolky s lampičkou a telefonem / IDD Calls

- šatní skříň, ve které je schován trezor, deštník, ramínka, župany a pantofle

- police, na které se nachází rychlo varná konvice, kávový / čajový set s čajem a kávou, který / která je zdarma jako pozornost hotelu a pod policí je schovaný minibar s nápoji, oříšky a dalšími lákadly, která jsou za poplatek

- odkládací stolek na zavazadlo

- police na níž se nachází 32" TV s mezinárodními TV stanicemi (Pozor, na Maledivách TV funguje většinou jenom na resortech.)

- psací stůl s lampičkou, deskami, papírem a tužkou, krabicí s papírovými kapesníky, židlí a především s WIFI zdarma, která ale kolísá

- plážové ručníky a osušky (Někdy bývají na pokojích a někdy je nutné je vyzvednout na recepci. Personál vždy upřesní.)

 

Koupelna

- toaleta

- vana nebo sprcha, která je pouze u 2 pokojů typu Standard nebo Deluxe

- skříňka s umyvadlem

- fén / vysoušeč vlasů

- toaletní potřeby: toaletní papír, vlasový šampón, vlasový balzám, sprchový gel, tělové mléko, kartáček na zuby, pasta na zuby a další hygienické hotelové potřeby

- ručníky a osušky

 

Balkón u pokojů Super Deluxe

- stolek a dvě křesla

- popelník

- sušák na prádlo

Výběr pokojů není možné 100% ovlivnit. Našim požadavkům ale většinou bývá vyhověno. 

Plumeria, Deluxe pokoj
Plumeria, Super Deluxe pokoj

Restaurace hotelu Plumeria Boutique

Do klimatizované hotelové restaurace, ze které je výhled na bazén, se vejde 57 hostů. V restauraci je stravování možné jak formou bufetu, tak výběrem z menu À la carte. Restaurace je aktuálně využívána k servírování snídaní nebo obědů. Využívá se také v případě ubytování skupin a soukromému stravování. Standardně se pro všechny hotelové hosty využívá velká restaurace v budově Plumeria Ocean View, která se rozprostírá jak v interiéru, tak v exteriéru. 

Bazén na Plumeria Boutique, Vaavu atol, Maledivy

Plumeria Island View - Žlutá budova

Hotel Plumeria Island View byl oficiálně otevřen v lednu 2015 jako posila k budově Boutique. Hotel Plumeria Island View dříve nesl název Plumeria Sea View nebo Plumeria Maldives. Vzhledem k tomu, že před hotelem vyrostla budova Plumeria Ocean View, název hotelu jsme po odsouhlasení s majiteli hotelu změnili. Hotel Plumeria Island View je navržen v jednodušším stylu než budova Boutique, každopádně ale potěší ty, kteří preferují přírodnější styl. Popis hotelu vychází z mé vlastní zkušenosti.

Aktuální fotografie k hotelům a vilkám Plumeria Maldives jsou právě ve výrobním v procesu.

Zázemí hotelu Plumeria Island View

Hotel Plumeria Island View má 27 pokojů dvou kategorií, a to Super deluxe. V přízemí se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zařídí, včetně žehlení oděvů a praní prádla. Před hotelem/recepcí, pokud jste kuřák, si můžete vychutnat i cigaretu nebo doutník., restauraci s kavárnou a billiardem. Pokud zatoužíte po obědě ve stínu palem nebo romantické večeři při svíčkách, pár metrů od hotelu se nachází pláž, kde Vám personál jak oběd, tak večeři rád naservíruje. Zde se také nachází vodní sporty a potápěčské centrum, které k Plumerii patří.

Hotel Plumeria Island View má 21 pokojů třech různých kategorií, a to Standard Room, Deluxe Room a Super Deluxe Room. V přízemí hotelu se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zajistí, včetně žehlení oděvů a praní prádla.

 

Souhrn zázemí a příslušenství hotelu

- recepce

- 27 klimatizovaných pokojů

- kavárna v přízemí (Součást recepce a herny)

- herna (Biliard, fotbálek...)

 

Zázemí a příslušenství společné pro všechny hosty ubytované v hotelech a vilkách Plumeria Maldives

- plážová restaurace (Interiér a exteriér v budově Plumeria Ocean View.)

- plážová kavárna (Exteriér budovy Plumeria Ocean View.)

- plážový juice bar (Exteriér u vilek Plumeria Villas.)

- Plumeria pláž s přístřešky, slunečníky a lehátky (Nejedná se o Bikini pláž.)

- 2x multifunkční přístřešek na Plumeria pláži, např. na cvičení jógy, stolní tenis, šipky, TV, možnost využití jako konferenční salónky. (U Plumeria Villas.)

- bazén (Budova Plumeria Boutique. Využívat mohou všichni hosté ubytování v hotelech a vilkách Plumeria Maldives.)

- herna (Billiard a fotbálek v budově Plumeria Island View.)

- dětské hřiště (V areálu hotelů.)

- Spa / Lázně (V sousedství budovy Plumria Boutique.)

- Potápěčské centrum a škola a Centrum vodních sportů (Nedaleko Plumeria Villas.)

Bikini pláž se nachází cca 250 m o hotelů a vilek a je společná pro všechny hosty ubytovacích kapacit, které se na ostrově nachází. Na pláži jsou přístřešky a lehátka. Bikini pláž je dostatečně velká.

13392143_10209190975032369_4885792120551

Kategorie pokojů v hotelu Plumeria Island View

Jak už jsem zmínila, hotel Plumeria Island View má 27 pokojů třech různých kategorií, a to Standard Room, Deluxe Room a Super Deluxe Room. 

Pokoje Standard a Deluxe mají stejný interiér i příslušenství s rozlohou 28 m2. Jedná se o pokoje bez balkónu. Pokoje Standard mají horší výhled než pokoje Deluxe a jsou tak o kapku levnější. Horším výhledem je myšleno např. výhled na střechy domů nebo na protější budovy, takový vnitroblok. Pokoje Deluxe mají podobný výhled. Z některých je možný i výhled do korun stromů. Každopádně pokud, si vybere pokoj Standard nebo Deluxe, již dopředu od nás víte, co máte čekat. Ne každý potřebuje výhled na moře a ne každý se chystá v pokoji strávit celý den.  

 

Pokoje Super Deluxe mají stejný interiér a příslušenství jako zmíněné pokoje Standard a Deluxe. Pokoje Super Deluxe jsou velké 34 m2 a mají balkón s výhledem na ostrov, do korun stromů a z některých je také maličko vidět moře.

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji, o které je zmínka na stránce Plumeria Madives. V tomto případě je rodinu možné ubytovat pouze v pokojích Super Deluxe.

V každém z pokojů Standard, Deluxe a Super Deluxe najdete: 

 

Ložnice

- klimatizace

- 1x manželskou postel nebo 2x jednolůžkové postele s možností spojení

- noční stolky s lampičkou a telefonem / IDD Calls

- šatní skříň, ve které je schován trezor, deštník, ramínka, župany a pantofle

- věšák

- police, na které se nachází rychlo varná konvice, kávový / čajový set s čajem a kávou, který / která je zdarma jako pozornost hotelu a pod policí je schovaný minibar s nápoji, oříšky a dalšími lákadly, které jsou za poplatek

- odkládací stolek na zavazadlo

- police na níž se nachází 32" TV s mezinárodními TV stanicemi (Pozor, na Maledivách TV funguje většinou jenom na resortech.)

- psací stůl s lampičkou, deskami, papírem a tužkou, krabicí s papírovými kapesníky, židlí a především s WIFI zdarma, která ale kolísá

​- plážové ručníky a osušky (Někdy bývají na pokojích a někdy je nutné je vyzvednout na recepci. Personál vždy upřesní.)

 

Koupelna

- toaleta

Vana / Sprcha (pouze u 2 pokojů typu Standard nebo Deluxe) s teplou a studenou vodou.

- toaleta

- sprcha s teplou a studenou filtrovanou vodou

- skříňka s umyvadlem

- fén / vysoušeč vlasů

- toaletní potřeby: toaletní papír, vlasový šampón, vlasový balzám, sprchový gel, tělové mléko, kartáček na zuby, pasta na zuby a další hygienické hotelové potřeby

- ručníky a osušky

Balkón u pokojů Super Deluxe

- stolek a dvě křesla

- popelník

- sušák na prádlo

Výběr pokojů není možné 100% ovlivnit. Našim požadavkům ale většinou bývá vyhověno. 

Krabí závody, Maledivy

Kavárna a restaurace hotelu Plumeria Island View

Původní hotelová restaurace byla po otevření velké restaurace v budově Plumeria Ocean View změněna na kavárnu a hernu, kterou mohou využívat všichni hosté ubytování v hotelech a vilkách Plumeria Maldives. Hosté ubytování v hotelu Plumeria Island View se stravují buď v restauraci v budově Plumeria Ocean View nebo v době oběda a méně hostů v klimatizované restauraci budovy. 

Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Plumeria Ocean View 

Hotel Plumeria Ocean View byl oficiálně otevřen začátkem roku 2020. Hotel Plumeria Island View má 21 pokojů třech různých kategorií, a to Standard Room, Deluxe Room a Super Deluxe Room. V přízemí hotelu se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zajistí, včetně žehlení oděvů a praní prádla. K zázemí dále patří výtah, restaurace a bazén. Před hotelem / recepcí, pokud jste kuřák, si můžete vychutnat i cigaretu nebo doutník. Pokud zatoužíte po obědě ve stínu palem nebo romantické večeři při svíčkách, pár metrů od hotelu se nachází pláž, kde vám personál jak oběd, tak večeři rád naservíruje. Nachází se tu také vodní sporty a potápěčské centrum, které k Plumerii patří.

 

Souhrn zázemí a příslušenství hotelu

- recepce

Herna (Biliard, fotbálek...)

Kavárna v přízemí (Součást recepce a herny)

21 klimatizovaných pokojů

Zázemí a příslušenství společné pro všechny hosty ubytované v hotelech a vilkách Plumeria Maldives

- plážová restaurace (Interiér a exteriér v budově Plumeria Ocean View.)

- plážová kavárna (Exteriér budovy Plumeria Ocean View.)