top of page
Plumeria Maldives, Plumeria Boutique, Plumeria Villas, Plumeria Seaview, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Pozor! Plumeria Maldives aktuálně nemá stejnou úroveň služeb, která byla známa v letech 2015 až 2019. Mnou popisovaná kvalita, která tu byla v minulosti, tu aktuálně není dostupná a obávám se, že již nikdy nebude!!! Kompletní tým, který se o perfektní  služby staral je pryč a nový managemant je úplně něco jiného. Od 15. října 2020 je již oficiálně otevřena nová budova Ocean View s výhledem na oceán. Ohledně stravy tu není takový výběr jako v minulosti. 

Hledáte komfort a kvalitu za rozumné peníze? Kompromis mezi resortem a lokálním ostrovem? Bohatý podmořský život? Krásné šnorchlování přímo z pláže, fantastické potápění na dosah ruky, šnorchlování se žraloky druhu Nurse Shark nebo šnorchlování na potopeném vraku? Tak to jste tu správně, takové jsou služby hotelů a vilek Plumeria Maldives a takový je obydlený lokální ostrov Thinadhoo na Vaavu atolu.

Plumeria Hotels & Resorts Pvt. Ltd. je maledivská společnost provozující hotely, vilky, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, posilovnu, lázně, restauraci, kavárnu a další velkou škálu služeb v tropickém ráji za rozumné peníze. 

Plumeria Maldives poskytuje stejné služby jako většina resortů, ale s tím, že se jedná o hotely na obydleném lokálním ostrově. Další výhodou je, že jsou hotely, v porovnáním s cenově dostupnými staršími resorty, nové a mnohem luxusnější a levnější. Slogan hotelů a vilek Plumeria Maldives je "Affordable luxury", což v překladu znamená "Cenově dostupný luxus". 

Plumeria Maldives by Plumeria Hotels & Resorts Pvt. Ltd.

Kávička na Plumeria Maldives

Plumeria Maldives & other way holiday

Se společností Plumeria Maldives "other way holiday" spolupracuje od jejich oficiálního otevření v roce 2015. Naše cestovka byla prvním partnerem hotelů a vilek Plumeria Maldives a pomohla s jejich uvedením nejenom na český a slovenský trh, ale také na evropský. 

Do roku 2018 jsme na hotely a vilky měli exkluzivní smlouvu pro celý evropský trh. S příchodem a větší masovostí online rezervačních systémů a jejich tlakem na hotely, ale exkluzivita pomalu mizí, a to v celém odvětví cestovního ruchu. Do roku 2018 byla other way holiday také nejlepším prodejcem hotelů a vilek Plumeria. V tomto roce nás převálcovali Italové, kterých je přeci jenom trošku více než nás.

​Hotely Plumeria Maldives hotely, co se týká do kvality ubytování a služeb, jsou, troufám si říct, jedny z nejlepších, které jsem na obydlených lokálních ostrovech zažila, a to jsem toho na maledivských obydlených ostrovech zažila už hodně. Jak je zmíněno již výše, Plumeria Maldives svými službami strčí do kapsy i některé starší 3* a 4* resorty.

Na obydlený lokální ostrov Thinadhoo a do hotelů a vilek Plumeria Maldives s námi cestovalo i několik českých a slovenských VIP a vždy se tito klienti vrátili s ohromnou spokojeností. Recenze na hotely a vilky Plumeria Maldives.

Nedaleko od hotelů se nachází soukromá bikini pláž, nemusíte se tak obávat, že se na dovolené neopálíte. Ve spolupráci z hotelem organizujeme svatební obřady, a to kdekoliv si jen budete přát.

Plumeria Maldives je jako jeden z mála hotelů na Maledivách a pouze pro naši cestovní agenturu a cestovní kancelář, ochoten v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, jedná se také o kids friendly hotel.

Hotely Plumeria Maldives a obydlený ostrov Thinadhoo byly několik let součástí poznávacích okruhů "Maledivy s Lucií aneb Maledivy s netradiční česky hovořící průvodkyní".

​Popis hotelů je z větší části založen na mé osobní zkušenosti. Na ostrov Thinadhoo a do hotelů a vilek Plumeria Maldives jezdím od roku 2015 poměrně často a již jsem tu strávila opravdu krásné chvíle včetně Vánoc a Silvestra. Většina fotografií v prezentaci jsou mé vlastní a malé zanedbatelné množství originál od hotelu. Kompletní fotogalerii autentických fotografií hotelů, ostrova a okolí naleznete také v naší cenové nabídce, o kterou si neváhejte napsat. Pro skupiny nabízíme výrazné slevy anebo lídry zdarma.

Teď už se ale pohodlně usaďte a vychutnejte si mé fotografie a povídání k Plumeria Maldives, které aktualizované postupně přidávám.​

Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Hotely, vilky a příslušenství společnosti Plumeria Maldives

Plumeria Maldives na obydleném ostrově Thiandhoo provozuje 3 hotely s různými typy pokojů, vilky, několik restaurací, kaváren a nealko barů, lázně (spa), potápěčské centrum a centrum vodních sportů a další příslušenství.

Hotely a vilky Plumeria Maldives a jejich kategorie pokojů

Standard → Budova Plumeria Boutique a Plumeria Island View. Pokoje bez balkónu a s horším výhledem. Např. na střechy domů nebo na protější hotelové budovy, takový vnitroblok. 12 pokojů. 28 m2 / pokoj.

Deluxe → Budova Plumeria Boutique a Plumeria Island View a nová budova Plumeria Ocean View. Pokoje bez balkónu. Lepší výhled na střechy domů, na protější budovy nebo do korun stromů. 23 pokojů. 28 m2 / pokoj.

Super Deluxe → Budova Boutique a Plumeria Island View. Pokoje s balkónem. Výhled na ostrov – pěkný výhled nebo do korun stromů. 25 pokojů. 34 m2 / pokoj.

Ocean View Budova Plumeria Ocean View. Pokoje s balkónem v přední linii a s výhledem na moře. 12 pokojů. 38 m2 / pokoj.

Beach Villa → Vilky Plumeria Villas. Nejedné se o přímo plážové vilky, jak je zvykem z resortů, ale o 2 řady bungalovů pár metrů od pláže. 16 pokojů. 38 m2 / pokoj.

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji, o které je zmínka níže.

Plumeria Boutique, pokoj Super Deluxe s balkónem

Plumeria Boutique - První a původní hotel

Hotel Plumeria Boutique byl oficiálně otevřen v lednu 2015 a byl jeden z prvních čtyřhvězdičkových hotelů na obydlených lokálních ostrovech na Maledivách. Při mé první návštěvě hotelu v roce 2015 a po předchozích zkušenostech na obydlených lokálních ostrovech, jsem se v hotelu cítila jako "Alenka v říši divů". Jelikož jsem detailistka a miluji interiérový i exteriérový design, uchvátili mě naprosto dokonale propracované designové detaily. Logo hotelu vyražené dokonce i na odpadkovém koši a další drobnosti. Hotel má sice v názvu Guest House, což v překladu znamená dům pro hosty nebo také penzion, ale jen z toho důvodu, že se na Maledivách status "Hotel" přiděluje pouze ubytovacím kapacitám, které mají více jak 25 pokojů.

Plumeria Maldives, restaurace, Maledivy

Zázemí hotelu Plumeria Boutique

Hotel Plumeria Boutique má 21 pokojů třech různých kategorií, a to Standard, Deluxe a Super Deluxe. V přízemí hotelu se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zajistí, včetně žehlení oděvů a praní prádla. K zázemí dále patří výtah, restaurace a bazén. Před hotelem / recepcí, pokud jste kuřák, si můžete vychutnat i cigaretu nebo doutník. Pokud zatoužíte po snídani na pláži, po obědě ve stínu palem nebo romantické večeři při svíčkách, pár metrů od hotelu se nachází pláž, kde vám personál jak oběd, tak večeři rád naservíruje. Nachází se tu také vodní sporty a potápěčské centrum, které k Plumerii patří.

Souhrn zázemí hotelu Plumeria Boutique

- recepce

- 21 klimatizovaných pokojů

- restaurace v přízemí budovy hotelu Plumeria Boutique

- výtah

- bazén

- malá předzahrádka

 

Zázemí a příslušenství společné pro všechny hosty ubytované v hotelech a vilkách Plumeria Maldives

- plážová restaurace (Interiér a exteriér v budově Plumeria Ocean View.)

- plážová kavárna (Exteriér budovy Plumeria Ocean View.)

- plážový juice bar (Exteriér u vilek Plumeria Villas.)

- Plumeria pláž s přístřešky, slunečníky a lehátky (Nejedná se o Bikini pláž.)

- 2x multifunkční přístřešek na Plumeria pláži, např. na cvičení jógy, stolní tenis, šipky, TV, možnost využití jako konferenční salónky. (U Plumeria Villas.)

- bazén (Budova Plumeria Boutique. Využívat mohou všichni hosté ubytování v hotelech a vilkách Plumeria Maldives.)

- herna (Billiard a fotbálek v budově Plumeria Island View.)

- dětské hřiště (V areálu hotelů.)

- Spa / Lázně (V sousedství budovy Plumeria Boutique.)

- Potápěčské centrum a škola a Centrum vodních sportů (Nedaleko Plumeria Villas.)

Bikini pláž se nachází cca 250 m o hotelů a vilek a je společná pro všechny hosty ubytovacích kapacit, které se na ostrově nachází. Na pláži jsou přístřešky a lehátka. Bikini pláž je dostatečně velká.

Pokoje v hotelu Plumeria Boutique

Jak už jsem zmínila, hotel Plumeria Boutique má 21 pokojů třech různých kategorií, a to Standard, Deluxe a Super Deluxe. Z 21 pokojů je 19 pokojů s vanou a 2 se sprchou (Standard a Deluxe).

Pokoje Standard a Deluxe mají stejný interiér i příslušenství s rozlohou 28 m2. Jedná se o pokoje bez balkónu. Pokoje Standard mají horší výhled než pokoje Deluxe a jsou tak o kapku levnější. Horším výhledem je myšleno např. výhled na střechy domů nebo na protější budovy, takový vnitroblok. Pokoje Deluxe mají podobný výhled. Z některých je možný i výhled do korun stromů. Každopádně pokud, si vybere pokoj Standard nebo Deluxe, již dopředu od nás víte, co máte čekat. Ne každý potřebuje výhled na moře, a ne každý se chystá v pokoji strávit celý den.  

 

Pokoje Super Deluxe mají stejný interiér a příslušenství jako zmíněné pokoje Standard a Deluxe. Pokoje Super Deluxe jsou velké 34 m2 a mají balkón s výhledem na ostrov, do korun stromů a některé ve vyšších patrech také na moře. 

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji, o které je zmínka na stránce Plumeria Maldives. V tomto případě je rodinu možné ubytovat pouze v pokojích Super Deluxe.

V každém z pokojů Standard, Deluxe a Super Deluxe najdete: 

 

Ložnice

- klimatizace

- 1x manželskou postel nebo 2x jednolůžkové postele s možností spojení

- noční stolky s lampičkou a telefonem / IDD Calls

- šatní skříň, ve které je schován trezor, deštník, ramínka, župany a pantofle

- police, na které se nachází rychlo varná konvice, kávový / čajový set s čajem a kávou, který / která je zdarma jako pozornost hotelu a pod policí je schovaný minibar s nápoji, oříšky a dalšími lákadly, která jsou za poplatek

- odkládací stolek na zavazadlo

- police na níž se nachází 32" TV s mezinárodními TV stanicemi (Pozor, na Maledivách TV funguje většinou jenom na resortech.)

- psací stůl s lampičkou, deskami, papírem a tužkou, krabicí s papírovými kapesníky, židlí a především s WIFI zdarma, která ale kolísá

- plážové ručníky a osušky (Někdy bývají na pokojích a někdy je nutné je vyzvednout na recepci. Personál vždy upřesní.)

 

Koupelna

- toaleta

- vana nebo sprcha, která je pouze u 2 pokojů typu Standard nebo Deluxe

- skříňka s umyvadlem

- fén / vysoušeč vlasů

- toaletní potřeby: toaletní papír, vlasový šampón, vlasový balzám, sprchový gel, tělové mléko, kartáček na zuby, pasta na zuby a další hygienické hotelové potřeby

- ručníky a osušky

 

Balkón u pokojů Super Deluxe

- stolek a dvě křesla

- popelník

- sušák na prádlo

Výběr pokojů není možné 100% ovlivnit. Našim požadavkům ale většinou bývá vyhověno. 

Plumeria, Deluxe pokoj, Vaavu atol, Maledivy
Plumeria, Super Deluxe pokoj, Vaavu atol, Maledivy

Restaurace hotelu Plumeria Boutique

Do klimatizované hotelové restaurace, ze které je výhled na bazén, se vejde 57 hostů. V restauraci je stravování možné jak formou bufetu, tak výběrem z menu À la carte. Restaurace je aktuálně využívána k servírování snídaní nebo obědů. Využívá se také v případě ubytování skupin a soukromému stravování. Standardně se pro všechny hotelové hosty využívá velká restaurace v budově Plumeria Ocean View, která se rozprostírá jak v interiéru, tak v exteriéru. 

Bazén na Plumeria Boutique, Vaavu atol, Maledivy

Plumeria Island View - Žlutá budova

Hotel Plumeria Island View byl oficiálně otevřen v lednu 2015 jako posila k budově Boutique. Hotel Plumeria Island View dříve nesl název Plumeria Sea View nebo Plumeria Maldives. Vzhledem k tomu, že před hotelem vyrostla budova Plumeria Ocean View, název hotelu jsme po odsouhlasení s majiteli hotelu změnili. Hotel Plumeria Island View je navržen v jednodušším stylu než budova Boutique, každopádně ale potěší ty, kteří preferují přírodnější styl. Popis hotelu vychází z mé vlastní zkušenosti.

Aktuální fotografie k hotelům a vilkám Plumeria Maldives jsou právě ve výrobním v procesu.

Zázemí hotelu Plumeria Island View

Hotel Plumeria Island View má 27 pokojů dvou kategorií, a to Super deluxe. V přízemí se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zařídí, včetně žehlení oděvů a praní prádla. Před hotelem/recepcí, pokud jste kuřák, si můžete vychutnat i cigaretu nebo doutník., restauraci s kavárnou a billiardem. Pokud zatoužíte po obědě ve stínu palem nebo romantické večeři při svíčkách, pár metrů od hotelu se nachází pláž, kde Vám personál jak oběd, tak večeři rád naservíruje. Zde se také nachází vodní sporty a potápěčské centrum, které k Plumerii patří.

Hotel Plumeria Island View má 21 pokojů třech různých kategorií, a to Standard Room, Deluxe Room a Super Deluxe Room. V přízemí hotelu se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zajistí, včetně žehlení oděvů a praní prádla.

 

Souhrn zázemí a příslušenství hotelu

- recepce

- 27 klimatizovaných pokojů

- kavárna v přízemí (Součást recepce a herny)

- herna (Biliard, fotbálek...)

 

Zázemí a příslušenství společné pro všechny hosty ubytované v hotelech a vilkách Plumeria Maldives

- plážová restaurace (Interiér a exteriér v budově Plumeria Ocean View.)

- plážová kavárna (Exteriér budovy Plumeria Ocean View.)

- plážový juice bar (Exteriér u vilek Plumeria Villas.)

- Plumeria pláž s přístřešky, slunečníky a lehátky (Nejedná se o Bikini pláž.)

- 2x multifunkční přístřešek na Plumeria pláži, např. na cvičení jógy, stolní tenis, šipky, TV, možnost využití jako konferenční salónky. (U Plumeria Villas.)

- bazén (Budova Plumeria Boutique. Využívat mohou všichni hosté ubytování v hotelech a vilkách Plumeria Maldives.)

- herna (Billiard a fotbálek v budově Plumeria Island View.)

- dětské hřiště (V areálu hotelů.)

- Spa / Lázně (V sousedství budovy Plumria Boutique.)

- Potápěčské centrum a škola a Centrum vodních sportů (Nedaleko Plumeria Villas.)

Bikini pláž se nachází cca 250 m o hotelů a vilek a je společná pro všechny hosty ubytovacích kapacit, které se na ostrově nachází. Na pláži jsou přístřešky a lehátka. Bikini pláž je dostatečně velká.

Plumeria Maldives, pokoj seaview

Kategorie pokojů v hotelu Plumeria Island View

Jak už jsem zmínila, hotel Plumeria Island View má 27 pokojů třech různých kategorií, a to Standard Room, Deluxe Room a Super Deluxe Room. 

Pokoje Standard a Deluxe mají stejný interiér i příslušenství s rozlohou 28 m2. Jedná se o pokoje bez balkónu. Pokoje Standard mají horší výhled než pokoje Deluxe a jsou tak o kapku levnější. Horším výhledem je myšleno např. výhled na střechy domů nebo na protější budovy, takový vnitroblok. Pokoje Deluxe mají podobný výhled. Z některých je možný i výhled do korun stromů. Každopádně pokud, si vybere pokoj Standard nebo Deluxe, již dopředu od nás víte, co máte čekat. Ne každý potřebuje výhled na moře a ne každý se chystá v pokoji strávit celý den.  

 

Pokoje Super Deluxe mají stejný interiér a příslušenství jako zmíněné pokoje Standard a Deluxe. Pokoje Super Deluxe jsou velké 34 m2 a mají balkón s výhledem na ostrov, do korun stromů a z některých je také maličko vidět moře.

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji, o které je zmínka na stránce Plumeria Madives. V tomto případě je rodinu možné ubytovat pouze v pokojích Super Deluxe.

V každém z pokojů Standard, Deluxe a Super Deluxe najdete: 

 

Ložnice

- klimatizace

- 1x manželskou postel nebo 2x jednolůžkové postele s možností spojení

- noční stolky s lampičkou a telefonem / IDD Calls

- šatní skříň, ve které je schován trezor, deštník, ramínka, župany a pantofle

- věšák

- police, na které se nachází rychlo varná konvice, kávový / čajový set s čajem a kávou, který / která je zdarma jako pozornost hotelu a pod policí je schovaný minibar s nápoji, oříšky a dalšími lákadly, které jsou za poplatek

- odkládací stolek na zavazadlo

- police na níž se nachází 32" TV s mezinárodními TV stanicemi (Pozor, na Maledivách TV funguje většinou jenom na resortech.)

- psací stůl s lampičkou, deskami, papírem a tužkou, krabicí s papírovými kapesníky, židlí a především s WIFI zdarma, která ale kolísá

​- plážové ručníky a osušky (Někdy bývají na pokojích a někdy je nutné je vyzvednout na recepci. Personál vždy upřesní.)

 

Koupelna

- toaleta

Vana / Sprcha (pouze u 2 pokojů typu Standard nebo Deluxe) s teplou a studenou vodou.

- toaleta

- sprcha s teplou a studenou filtrovanou vodou

- skříňka s umyvadlem

- fén / vysoušeč vlasů

- toaletní potřeby: toaletní papír, vlasový šampón, vlasový balzám, sprchový gel, tělové mléko, kartáček na zuby, pasta na zuby a další hygienické hotelové potřeby

- ručníky a osušky

Balkón u pokojů Super Deluxe

- stolek a dvě křesla

- popelník

- sušák na prádlo

Výběr pokojů není možné 100% ovlivnit. Našim požadavkům ale většinou bývá vyhověno. 

Krabí závody, Maledivy

Kavárna a restaurace hotelu Plumeria Island View

Původní hotelová restaurace byla po otevření velké restaurace v budově Plumeria Ocean View změněna na kavárnu a hernu, kterou mohou využívat všichni hosté ubytování v hotelech a vilkách Plumeria Maldives. Hosté ubytování v hotelu Plumeria Island View se stravují buď v restauraci v budově Plumeria Ocean View nebo v době oběda a méně hostů v klimatizované restauraci budovy. 

Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Plumeria Ocean View 

Hotel Plumeria Ocean View byl oficiálně otevřen začátkem roku 2020. Hotel Plumeria Island View má 21 pokojů třech různých kategorií, a to Standard Room, Deluxe Room a Super Deluxe Room. V přízemí hotelu se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, kdykoliv, cokoliv budete potřebovat, personál zajistí, včetně žehlení oděvů a praní prádla. K zázemí dále patří výtah, restaurace a bazén. Před hotelem / recepcí, pokud jste kuřák, si můžete vychutnat i cigaretu nebo doutník. Pokud zatoužíte po obědě ve stínu palem nebo romantické večeři při svíčkách, pár metrů od hotelu se nachází pláž, kde vám personál jak oběd, tak večeři rád naservíruje. Nachází se tu také vodní sporty a potápěčské centrum, které k Plumerii patří.

 

Souhrn zázemí a příslušenství hotelu

- recepce

Herna (Biliard, fotbálek...)

Kavárna v přízemí (Součást recepce a herny)

21 klimatizovaných pokojů

Zázemí a příslušenství společné pro všechny hosty ubytované v hotelech a vilkách Plumeria Maldives

- plážová restaurace (Interiér a exteriér v budově Plumeria Ocean View.)

- plážová kavárna (Exteriér budovy Plumeria Ocean View.)

- plážový juice bar (Exteriér u vilek Plumeria Villas.)

- Plumeria pláž s přístřešky, slunečníky a lehátky (Nejedná se o Bikini pláž.)

- 2x multifunkční přístřešek na Plumeria pláži, např. na cvičení jógy, stolní tenis, šipky, TV, možnost využití jako konferenční salónky. (U Plumeria Villas.)

- bazén (Budova Plumeria Boutique. Využívat mohou všichni hosté ubytování v hotelech a vilkách Plumeria Maldives.)

- herna (Billiard a fotbálek v budově Plumeria Island View.)

- dětské hřiště (V areálu hotelů.)

- Spa / Lázně (V sousedství budovy Plumria Boutique.)

- Potápěčské centrum a škola a Centrum vodních sportů (Nedaleko Plumeria Villas.)

Bikini pláž se nachází cca 250 m o hotelů a vilek a je společná pro všechny hosty ubytovacích kapacit, které se na ostrově nachází. Na pláži jsou přístřešky a lehátka. Bikini pláž je dostatečně velká.

Kategorie pokojů v hotelu Plumeria Ocean View

Hotel Plumeria Ocean View má pokoje dvou různých kategorií, a to Deluxe Room a Ocean View Room.

Pokoje Deluxe mají stejný interiér a příslušenství jako Ocean View. Velikost pokojů Deluxe je 28 m2. Jedná se o pokoje bez balkónu. Pokoje Deluxe mají horší výhled a jsou tak o kapku levnější. Horším výhledem je myšleno např. výhled do korun palem, na střechy domů nebo na protější budovu Plumeria Island View nebo sousední budovu. Každopádně pokud, si vybere pokoj Deluxe, již dopředu od nás víte, co máte čekat. Ne každý potřebuje výhled na moře a ne každý se chystá v pokoji strávit celý den.  

Pokoje Ocean View mají stejný interiér a příslušenství jako zmíněné pokoje Deluxe. Pokoje Ocean View jsou velké 38 m2, mají balkón a přímý výhled na moře. V budově Plumeria Ocean View je pouze 12 pokojů této kategorie a jsou nejdražší ze všech kategorií.

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji. V tomto případě se jedná o pokoje Ocean View.

V každém z pokojů Deluxe a Ocean View najdete: 

 

Ložnice

- klimatizace

- 1x manželskou postel nebo 2x jednolůžkové postele s možností spojení

- noční stolky s lampičkou a telefonem / IDD Calls

- šatní skříň, ve které je schován trezor, deštní, ramínka, župany a pantofle

- police, na které se nachází rychlo varná konvice, kávový / čajový set s čajem a kávou, který / která je zdarma jako pozornost hotelu a pod policí je schovaný minibar s nápoji, oříšky a dalšími lákadly, které jsou za poplatek

- odkládací stolek na zavazadlo

- police na níž se nachází 32" TV s mezinárodními TV stanicemi (Pozor, na Maledivách TV funguje většinou jenom na resortech.)

- psací stůl s lampičkou, deskami, papírem a tužkou, krabicí s papírovými kapesníky, židlí a především s WIFI zdarma, která ale kolísá

​- plážové ručníky a osušky (Někdy bývají na pokojích a někdy je nutné je vyzvednout na recepci. Personál vždy upřesní.)

 

Koupelna

- toaleta

- sprcha s teplou a studenou filtrovanou vodou

- skříňka s umyvadlem

- fén / vysoušeč vlasů

- toaletní potřeby: toaletní papír, vlasový šampón, vlasový balzám, sprchový gel, tělové mléko, kartáček na zuby, pasta na zuby a další hygienické hotelové potřeby

- ručníky a osušky

Balkón u pokojů Super Deluxe

- stolek a dvě křesla

- popelník

- sušák na prádlo

Výběr pokojů není možné 100% ovlivnit. Našim požadavkům ale většinou bývá vyhověno. 

Restaurace hotelu Plumeria Ocean View

Hotelová restaurace byla otevřena již koncem roku v roce 2017, tedy dříve než hotel samotný. Restaurace se rozprostírá jak v interiéru, tak v exteriéru a je z ní pěkný výhled na pláž. Jedná se o stravování formou bufetu nebo na objednání také À la carte. V této restauraci se stravují všichni hosté ubytování ve všech hotelech a vilkách Plumeria Maldives. 

Plumeria Villas

Plumeria Villas - Řadové domky nedaleko pláže

Plumeria Villas byly otevřeny v roce 2017 a jedná se o příjemně designované vilky pár metrů od moře a pláže, nedaleko potápěčského centra a centra vodních sportů. Vilky se rozprostírají ve dvou řadách a jsou perfektní pro ty, kteří nemají rádi hotelové budovy nebo větší skupiny a rodiny. Nejedná se o typické plážové vilky, jaké jsou na resortech. Plumeria Villas jsou 38 m2 velké a jedná se o 16 pokojů. Před každou vilkou je malá teráska se stolkem, dvěma židlemi a sušákem na prádlo.

Souhrn zázemí a příslušenství vilek

- 16 klimatizovaných pokojů

Zázemí a příslušenství společné pro všechny hosty ubytované v hotelech a vilkách Plumeria Maldives

- recepce

- plážová restaurace (Interiér a exteriér v budově Plumeria Ocean View.)

- plážová kavárna (Exteriér budovy Plumeria Ocean View.)

- plážový juice bar (Exteriér u vilek Plumeria Villas.)

- Plumeria pláž s přístřešky, slunečníky a lehátky (Nejedná se o Bikini pláž.)

- 2x multifunkční přístřešek na Plumeria pláži, např. na cvičení jógy, stolní tenis, šipky, TV, možnost využití jako konferenční salónky. (U Plumeria Villas.)

- bazén (Budova Plumeria Boutique. Využívat mohou všichni hosté ubytování v hotelech a vilkách Plumeria Maldives.)

- herna (Billiard a fotbálek v budově Plumeria Island View.)

- dětské hřiště (V areálu hotelů.)

- Spa / Lázně (V sousedství budovy Plumria Boutique.)

- Potápěčské centrum a škola a Centrum vodních sportů (Nedaleko Plumeria Villas.)

Bikini pláž se nachází cca 250 m o hotelů a vilek a je společná pro všechny hosty ubytovacích kapacit, které se na ostrově nachází. Na pláži jsou přístřešky a lehátka. Bikini pláž je dostatečně velká.

Kategorie pokojů ve vilkách Plumeria Villas

Vilky Plumeria Villas jsou v podstatě takové řadovky, které se nachází nedaleko pláže. Vilky mají příjemný interiér. Pokoje jsou velké 38 m2 . 

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji, o které je zmínka na stránce Plumeria Maldives

V každé vilce najdete: 

Ložnice

- klimatizace

- 1x manželskou postel nebo 2x jednolůžkové postele s možností spojení

- moční stolky s lampičkou a telefonem / IDD Calls

- šatní skříň, ve které je schován trezor, deštní, ramínka, župany a pantofle

- police, na které se nachází rychlo varná konvice, kávový / čajový set s čajem a kávou, který / která je zdarma jako pozornost hotelu a pod policí je schovaný minibar s nápoji, oříšky a dalšími lákadly, které jsou za poplatek

- odkládací stolek na zavazadlo

- police na níž se nachází 32" TV s mezinárodními TV stanicemi (Pozor, na Maledivách TV funguje většinou jenom na resortech.)

- psací stůl s lampičkou, deskami, papírem a tužkou, krabicí s papírovými kapesníky, židlí a především s WIFI zdarma, která ale kolísá

​- plážové ručníky a osušky (Někdy bývají na pokojích a někdy je nutné je vyzvednout na recepci. Personál vždy upřesní.)

 

Koupelna

- toaleta

- sprcha s teplou a studenou filtrovanou vodou

- skříňka s umyvadlem

- fén / vysoušeč vlasů

- toaletní potřeby: toaletní papír, vlasový šampón, vlasový balzám, sprchový gel, tělové mléko, kartáček na zuby, pasta na zuby a další hygienické hotelové potřeby

- ručníky a osušky

Teráska před vilkami

- stolek a dvě křesla

- popelník

- sušák na prádlo

Výběr vilek není možné 100% ovlivnit. Našim požadavkům ale většinou bývá vyhověno. 

Restaurace, kavárna a stravování vilek Plumeria Villas

Hosté ubytování ve vilkách Plumeria Villas se stravují buď v restauraci v budově Plumeria Ocean View nebo v době oběda a méně hostů v klimatizované restauraci budovy Plumeria Boutique. Často jsou pro skupiny využívané také plážové přístřešky před vilkami Plumeria Villas.  

Pokrmy na Plumeria Maldives

Zázemí a služby hotelů a vilek Plumeria Maldives

Zázemí, příslušenství a služby hotelů a vilek Plumeria Maldives je poměrně bohaté a kvalitní. Dá se říct, že je lepší, než zázemí, příslušenství a stravování v některých starších resortech. 

Plážová restaurace v Plumeria Ocean View

Společná restaurace hotelů a vilek Plumeria Maldives se nachází v přízemí budovy Plumeria Ocean View. Restaurace se rozprostírá jak uvnitř, tak na pláži. V restauraci je formou bufetu servírována snídaně, oběd a večeře. Bufet je bohatý a zahrnuje maledivskou, asijskou i mezinárodní kuchyni.

Plážová restaurace, kavárna a Juice Bar v Plumeria Ocean View

Plážová restaurace, kavárna a juice bar se nachází v přízemí budovy Plumeria Ocean View. Vychutnat si zde můžete oběd formou À la carte, např. máte-li stravování formou polopenze anebo velké množství nealkoholických koktejlů, čerstvých džusů nebo odpolední kávu.  

Restaurace v hotelu Plumeria Boutique

Restaurace v hotelu Plumeria Boutique je využívána především je-li celá budova obsazena skupinou anebo je v hotelu v nízké sezóně málo hostů, kteří mají plnou penzi. V tomto případě se tu podává oběd. Restaurace je klimatizována. Plumeria Maldives své hosty vždy včas informuje o tom, kde budou pokrmy podávany.

Plážová restaurace, kavárna, juice bar a multifunkční přístřešky u Plumeria Villas

Jako další plážová restaurace, kavárna a juice bar je využíván plážový prostor před vilkami Plumeria Villas. Tato plážová restaurace se využívá v případě je-li v hotelu ubytováno více větších skupin. V multifunkčních přístřešcích je možné servírovat lahodné pokrmy, uspořádat konferenci anebo si zacvičit jógu. 

Stravování, stravovací plány a časy stravování

Hotely a vilky Plumeria Maldives nabízí několik stravovacích plánů. Stravování je tu možné jak formou bufetu, tak výběrem z menu À la carte. V pátek se mimo jiné podává tradiční maledivská kuchyně. Po večeři vystoupení tradiční maledivské skupiny Bodu Beru, což je maledivská drum skupina.

Plumeria Maldives má vlastní, moderně vybavené kuchyně a také pekárnu a cukrárnu, a to znamená denně čerstvé lahodné pokrmy, pečivo a také něco na zub. Indonéský šéfkuchař Johny, který dříve vařil i na 4* a 5* resortech, umí se svým týmem nejenom srílanských kuchařů velice dobře vykouzlit jak místní, maledivskou kuchyni, tak famózní "italské špagety" tedy pastu a dále také mezinárodní a asijskou kuchyni. Johny často chodí do restaurace a ptá se hostů, zda jim chutná. Dříve, když ještě byla Plumeria Maldives pouze Plumeria Boutique, kde byly pokrmy z počátku servírované a o několika chodech, Johny vždy přišel své kulinářské dílo představit a popřát dobrou chuť. 

Pokud se Vám nebude chtít vstávat nebo si rádi vychutnáte dobré jídlo v posteli, tak právě pro vás tu má Plumeria pokojový servis s donáškou jídla do pokoje.

Plumeria Maldives nabízí tyto stravovací plány:

RO: Room Only tedy pouze ubytování beze stravy a nápojů. Nedoporučujeme.

BB: Bed and breakfast tedy ubytování se snídaní, která obsahuje snídaní formou bufetu. Nedoporučujeme.

HB: Half Board tedy ubytování s polopenzí, které obsahuje snídani a večeři. Doporučujeme.

FB: Full Board tedy ubytování s plnou penzí, které obsahuje, snídani, oběd a večeři. Doporučujeme.

Časy stravování (mohou se měnit):

Snídaně: 7:30 - 9:30 hod.

Oběd: 12:30 - 14:30 hod.

Večeře: 19:30 - 21:30 hod.

Plumeria Spa, Plumeria Maldives, Vaavu atol, Maledivy

Plumeria Spa aneb Lázně a kosmetické služby

Výbornou masáž z různých konců světa si můžete dopřát v Plumeria Spa, kde se o vás budou starat thajské, balijské nebo indonéské masérky. Spa byla otevřena v roce 2017. Nejednou jsme šikovné ruce místních masérek vyzkoušeli. Ceny masáží se pohybují podobně jako u nás. V případě, že na ostrově Thinadhoo plánujete svatbu, je tu i kosmetický a kadeřnický salon. Plumeria Spa najdete v sousedství Plumeria Fitness a hotelu Plumeria Boutique.

Plumeria Maldives, Maledivy

Plumeria Fitness

K Plumeria Maldives patří také Plumeria Fitness aneb posilovna, která byla otevřena v roce 2016, je klimatizovaná, plně vybavená a pro hotelové hosty zdarma. Posilovna je otevřena od brzkých ranních hodin až do pozdního večera a nachází se v sousedství budovy Plumeria Boutique a Plumeria Spa. Pozor, plánujete-li vstup do fitka, nezapomeňte si s sebou vzít vhodnou obuv. 

Rybolov na Vaavu atolu na Maledivách

Plumeria Diving & Water Sport Centre aneb Potápěčské centrum a centrum vodních sportů, výletů a aktivit

K hotelům Plumeria Maldives patří plně vybavené potápěčském centrum a škola a také centrum vodních sportů, kde najdete velké výběr výletů, exkurzí a aktivit.

Plumeria Diving Centre - Potápěčské centrum a škola

Jak už jsem zmínila, Vaavu Atoll a okolí Thinadhoo je jednou z nejvyhledávanějších potápěčských lokalit na Maledivách. Brázdí tudy i speciální safari lodě. Dvě nedávno zakoupila i Plumeria. Jedna z nich bude kotvit u ostrova Thinadhoo jako floating bar - plovoucí bar, kde bude možné zakoupit alkohol a také ho na lodi konzumovat a druhá bude brázdit ty nejznámější a nejhezčí potápěčské lokality na Maledivách. Více informací již brzy.

Plumeria Diving Centre je profesionální potápěčské centrum a škola s certifikovanými PADI potápěči. Centrum nabízí velké množství služeb, potápění na House Reef - domácím útesu nebo Boat Diving - potápění z lodi v okolí Thinadhoo a Vaavu atolu, půjčovnu vybavení, balíčky a kurzy jak pro děti, začátečníky, pokročilé potápěče, tak pro profesionály.

Příslušenství a služby potápěčského centra:

•    potápěčské sety ScubaPro.
•    svítilny pro noční ponory
•    zapůjčení podvodního fotoaparátu
•    učebna 
•    DAN pojištění
•    PADI certifikace

 

Water Sport Centre - Centrum vodních sportů a aktivit, přidružené k potápěčské škole

Plumeria dále nabízí širokou škálu exkurzí a aktivit. Jednou z nejkrásnějších aktivit je šnorchlování přímo z ostrova, které je zdarma a šnorchlovat tak můžete do alelůja, tak výlet na domácí reef/útes, který je naprosto fantastický. Prostě a jednoduše se položíte na vodu a necháte se unášet proudem, který Vás vezeme kolem dokola celého útesu. Fantastický zážitek. Nezapomeňte si nabít a vzít Vaše GoPro, či jiné podvodní kamery a foťáky. Další z hezkých výletů je grilovačka na BBQ ostrově Hulidhoo a nebo výlety na vedlejší obydlené ostrovy.

Pokud budete hledat dobrodružství, sami na vlastní pěst můžete vyrazit na výlet veřejným trajektem, jen za 1,5 USD, na ostrov Fulidhoo. Ráno tam a odpoledne zpět. Nebude-li se Vám chtít cestovat, tak se jednoduše plácnete na pláž a nebo si zařádíte na vodním skútru, lyžích nebo na banánu. Ani jízda na kajaku kolem ostrova není k zahození. Super dobrodružství je také noční rybolov.

 

No posuďte sami jaký bohatý výběr aktivit a exkurzí Plumeria nabízí:

 • Snorkeling Trips - Šnorchlovací výlet, při kterém spatříte různé druhy ryb, manty, želvy, žraloky a občas i žraloka obrovského

 • Robinson Island - BBQ (grilovačka) na neobydleném ostrově

 • Dolphin Cruise - Výlet za delfíny

 • Diving - Potápění

 • Fishing - Rybolov - Vaavu atol je jednou z nejznámějších a nevyhledávanějších atolů také pro rybáře

 • Hopping Island - Výlety na další obydlené ostrovy

 • romantická večeře na pláži

 • romantická plavba při západu slunce

 • vodní sporty

Aktivity a exkurze jsou vždy pořádány několikrát týdně a jsou rozepsané na rozvrhu v hlavní recepci. V případě, že máte zájem se jich zúčastnit, stačí se zapsat na seznam a v daný čas být na daném místě a užívat si. 

Vybavení centra vodních sportů:

 • Canoe - kánoj

 • Banana Ride - Nafukovací banán

 • Singe/Double Donut ride - Nafukovací kobliha

 • Wiper ride - Netuším

 • Water Skiing -  vodní lyže

 • Wake Boarding - vodní prkno, na kterém se stojí

 • Knee Boarding - vodní prkno, na kterém se klečí

Rozpis a ceník exkurzí a aktivit

 

TIP na výlety a exkurze ZDARMA:

 • opalovačka na pláží

 • fantastické šnorchlování přímo z pláže

 • procházky po pláži

 • piknik na pláži

 • fotbal nebo volejbal s místními

 • pozorování západu slunce

Nechybí tu ani velká a moderní flotila, která obsahuje rychlo lodě, potápěčské lodě, rybářské lodě, Plumeria Maldives zaměstnává místní rybáře a další lodě.

Hotely a vilky také pravidelně pořádají následující aktivity:

- Každý den kolem mezi 19:30 až 20:00 hod. probíhá krmení žraloků druhu Nurse Shark a rejnoků nedaleko potápěpěčského centra

- Každý den se na ostrově cvičí od 7:00 ráno jóga (Může být i dočasně pozastaveno, dle instruktora)

- Každý pátek  od 21:00 nebo 21:30 hod. vystupuje místní tradiční drumová skupina BoduBeru

- Každou neděli se od 17 h. pořádá Sunset Coctail (Nealko nápoje a malé občerstvení.)

- Každé pondělí se od 21:00 až 21:30 hod. pořádá Crab Race aneb Krabí závody.

Občas tu vystupují také různí místní zpěváci a skupiny.

Program, respektive dny konání se mohou změnit dle dle počasí.

Ceny potápění, aktivit, výletů a šnorchlování zasíláme pouze potenciálním zájemcům s námi cestovat. 

Plumeria Maldives, Sunset Coctail

Pláž a okolí hotelů a vilek Plumeria Maldives 

K areálu hotelů a vilek Plumeria Maldives patří pláž, dětské hřiště, různé multifunkční přístřešky, kde si můžete zahrát stolní tenis nebo šipky, najdete tu také karaoke nebo kino. V případě, že jste milovníky jógy, dá se tu i zacvičit. Pláž, která se nachází u hotelů a vilek není bikini pláž.

Bikini pláž na obydleném ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu

Bikini pláž na ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu začíná zhruba 250 m od hotelu Plumeria Ocean View a táhne se skoro kolem celého ostrova. Najdete tu přístřešky, které byly vyrobeny společností Plumeria Maldives a lehátka. Ostatní turisté ubytovaní na ostrově ale tuto skutečnost nerespektují a o přístřešky a lehátka se musí bojovat.

Boduberu, Thinadhoo, Vaavu, Maledivy

Speciální nabídky other way holiday ve spolupráci s Plumeria Maldives

Rodinné pobyty 

Hotely a vilky Plumeria Maldives, konkrétně budovy Plumeria Boutique, Plumeria Ocean View a Plumeria Villas v pokojích Super Deluxe, Ocean View a Beach Villa, jsou jako jedni z mála hotelů na Maledivách a pouze pro naši cestovku, ochotny v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, a to v tomto obsazení:

​a) 5 osob, a to 2 dospělé osoby, nemluvně ve věku do 4 let (zdarma), které bude sdílet postel s rodiči, 1 dítě do 12 let na přistýlce - extra posteli a protože jsou pokoje větší a pokud máte ještě další dítě do 12 let, jsme schopni zařídit matraci na zem. Druhá extra postel už se do pokoje nevejde. Pokud s tím nemáte problém, lze takto pobyt zorganizovat. Matrace na zem je ale počítána jako standardní přistýlka za dítě do 12 let. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby plus za 2 přistýlky do 12 let.

​b) 4 osoby, a to 3 dospělé osoby a 1 dítě do 4 let (zdarma) na posteli sdílené s rodiči. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby a 1 přistýlku pro dospělou osobu.​ Cestování na Maledivy v těhotenství nebo s dětmi.

 

Skupinové pobyty!

Pro skupiny od 6ti dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů na minimálně 5 nocí máme speciální slevy. Čím více pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. 

Pro skupiny od 12ti osob, při  rezervaci 6ti pokojů na minimálně 7 nocí, nabízíme šestý pokoj zdarma pro vašeho lídra skupiny. V případě druhého lídra, zde bude platná sazba za přistýlku za dospělého. Více informací o skupinových pobytech na Maledivách.

Pobyty s potápěním

Milujete potápění? Neradi nocujete na lodi? Chcete si během svého potápěčského pobytu užít také trošku vodních radovánek nebo si oddychnout na pláži a mnoho dalšího? Tak právě pro vás tu máme speciální nabídku pobytů s potápěním. Výborná lokalita, skvělé ubytování a služby, a to hlavní, pobyt je levnější a kvalitnější než na starých potápěčských lodích. Speciální potápěčské balíčky pro vás rádi ušijeme na míru.

Pobyty s rybolovem 

Pokud milujete rybolov, Thinadhoo a Vaavu atol je pro vás tím pravím místem. Čím větší parta rybářů budete, tím lepší cenu pobytu Vám nabídneme. Speciální rybářské balíčky pro vás rádi ušijeme na míru.

Návštěva resortu

Od roku 2019 je z Thinadhoo možné navštívit nový resort Cinnamon Velifushi, který se nachází v blízkém sousedství. Pozor, návštěvníky přijímá pouze pár vybraných resortů. Resorty standardně chrání a respektují klienty, kteří si v nich pobyty za nemalé částky zaplatili. ​

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Thinadhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a mnoha pobytů v hotelech Plumeria Maldives na obydleném ostrově Thinadhoo. Fotografie hotelu použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Cenová nabídka dovolené v hotelch Plumeria Maldives na obydleném ostrově Thinadhoo

Cenovou nabídku pobytu v hotelech Plumeria Maldives na obydleném ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu na Maledivách, pobyt v penzionu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené v hotelech Plumeria Maldives

bottom of page