Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Plumeria Maldives by Plumeria Hotels & Resorts Pvt. Ltd.

Osobně ověřeno

Hledáte komfort a kvalitu za rozumné peníze? Kompromis mezi resortem a lokálním ostrovem? Bohatý podmořský život? Krásné šnorchlování přímo z pláže, fantastické potápění na dosah ruky, šnorchlování se žraloky druhu Nurse Shark nebo šnorchlování na potopeném vraku? Tak to jste tu správně, takové jsou služby hotelů a vilek Plumeria Maldives a takový je obydlený lokální ostrov Thinadhoo na Vaavu atolu.

Plumeria Hotels & Resorts Pvt. Ltd. je maledivská společnost provozující hotely, vilky, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, posilovnu, lázně, restauraci, kavárnu a další velkou škálu služeb v tropickém ráji za rozumné peníze. 

Plumeria Maldives poskytuje stejné služby jako většina resortů, ale s tím, že se jedná o hotely na obydleném lokálním ostrově. Další výhodou je, že jsou hotely, v porovnáním s cenově dostupnými staršími resorty, nové a mnohem luxusnější a levnější. Slogan hotelů a vilek Plumeria Maldives je "Affordable luxury", což v překladu znamená "Cenově dostupný luxus". 

Aktuální fotografie k hotelům a vilkám Plumeria Maldives jsou právě ve výrobním v procesu.

Pozor! Plumeria Maldives aktuálně nemá stejnou úroveň služeb, která byla známa v letech 2015 až 2019. Mnou popisovaná kvalita, která tu byla v minulosti, tu aktuálně není dostupná!!! Od 15. října 2020 je již oficiálně otevřena nová budova Ocean View s výhledem na oceán, ale zároveň jsou až do listopadu 2021 zavřená spa. Ohledně stravy tu není takový výběr jako v minulosti. 

13392143_10209190975032369_4885792120551

Plumeria Maldives & other way holiday

Se společností Plumeria Maldives "other way holiday" spolupracuje od jejich oficiálního otevření v roce 2015. Naše cestovka byla prvním partnerem hotelů a vilek Plumeria Maldives a pomohla s jejich uvedením nejenom na český a slovenský trh, ale také na evropský.

Do roku 2018 jsme na hotely a vilky měli exkluzivní smlouvu pro celý evropský trh. S příchodem a větší masovostí online rezervačních systémů a jejich tlakem na hotely, ale exkluzivita pomalu mizí, a to v celém odvětví cestovního ruchu. Do roku 2018 byla other way holiday také nejlepším prodejcem hotelů a vilek Plumeria. V tomto roce nás převálcovali Italové, kterých je přeci jenom trošku více než nás.

​Hotely Plumeria Maldives hotely, co se týká do kvality ubytování a služeb, jsou, troufám si říct, jedny z nejlepších, které jsem na obydlených lokálních ostrovech zažila, a to jsem toho na maledivských obydlených ostrovech zažila už hodně. Jak je zmíněno již výše, Plumeria Maldives svými službami strčí do kapsy i některé starší 3* a 4* resorty.

Na obydlený lokální ostrov Thinadhoo a do hotelů a vilek Plumeria Maldives s námi cestovalo i několik českých a slovenských VIP a vždy se tito klienti vrátili s ohromnou spokojeností. Recenze na hotely a vilky Plumeria Maldives.

Nedaleko od hotelů se nachází soukromá bikini pláž, nemusíte se tak obávat, že se na dovolené neopálíte. Ve spolupráci z hotelem organizujeme svatební obřady, a to kdekoliv si jen budete přát.

Plumeria Maldives je jako jeden z mála hotelů na Maledivách a pouze pro naši cestovní agenturu a cestovní kancelář, ochoten v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, jedná se také o kids friendly hotel.

Hotely Plumeria Maldives a obydlený ostrov Thinadhoo je již několikátým rokem součástí poznávacích okruhů "Maledivy s Lucií aneb Maledivy s netradiční česky hovořící průvodkyní".

​Popis hotelů je z větší části založen na mé osobní zkušenosti. Na ostrov Thinadhoo a do hotelů a vilek Plumeria Maldives jezdím od roku 2015 poměrně často a již jsem tu strávila opravdu krásné chvíle včetně Vánoc a Silvestra. Většina fotografií v prezentaci jsou mé vlastní a malé zanedbatelné množství originál od hotelu. Kompletní fotogalerii autentických fotografií hotelů, ostrova a okolí naleznete také v naší cenové nabídce, o kterou si neváhejte napsat. Pro skupiny nabízíme výrazné slevy anebo lídry zdarma.

Teď už se ale pohodlně usaďte a vychutnejte si mé fotografie a povídání k Plumeria Maldives, které aktualizované postupně přidávám.​

Hotely, vilky a příslušenství společnosti Plumeria Maldives

Plumeria Maldives na obydleném ostrově Thiandhoo provozuje 3 hotely s různými typy pokojů, vilky, několik restaurací, kaváren a nealko barů, lázně (spa), potápěčské centrum a centrum vodních sportů a další příslušenství.

Hotely a vilky Plumeria Maldives a jejich kategorie pokojů

Standard → Budova Plumeria Boutique a Plumeria Island View. Pokoje bez balkónu a s horším výhledem. Např. na střechy domů nebo na protější hotelové budovy, takový vnitroblok. 12 pokojů. 28 m2 / pokoj.

Deluxe → Budova Plumeria Boutique a Plumeria Island View a nová budova Plumeria Ocean View. Pokoje bez balkónu. Lepší výhled na střechy domů, na protější budovy nebo do korun stromů. 23 pokojů. 28 m2 / pokoj.

Super Deluxe → Budova Boutique a Plumeria Island View. Pokoje s balkónem. Výhled na ostrov – pěkný výhled nebo do korun stromů. 25 pokojů. 34 m2 / pokoj.

Ocean View Budova Plumeria Ocean View. Pokoje s balkónem v přední linii a s výhledem na moře. 12 pokojů. 38 m2 / pokoj.

Beach Villa → Vilky Plumeria Villas. Nejedné se o přímo plážové vilky, jak je zvykem z resortů, ale o 2 řady bungalovů pár metrů od pláže. 16 pokojů. 38 m2 / pokoj.

Max. obsazenost všech pokojů: 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Speciálně pro klienty "other way holiday" je možná výjimka až s 5 osobami (rodina) na jednom pokoji, o které je zmínka níže.

Speciální nabídky other way holiday ve spolupráci s Plumeria Maldives

Vánoce a Silvestr

Přemýšlíte-li o dovolené na Vánoce a Silvestr, či v hlavní sezóně, zarezervujte si svou dovolenou včas, a to nejlépe v průběhu léta, jen tak předejdete tomu, že budeme mít vyprodáno. Nenechávejte rezervace termínů od poloviny prosince do konce března na poslední chvíli! Jsou to nejžádanější termíny, jelikož je top sezóna! Na Štědrý večer bude připravena speciální večeře s živou hudbou a na Silvestra také, včetně ohňostroje. Vánoce a Silvestr na Maledivách.

Rodinné pobyty 

Hotely a vilky Plumeria Maldives, konkrétně budovy Plumeria Boutique, Plumeria Ocean View a Plumeria Villas v pokojích Super Deluxe, Ocean View a Beach Villa, jsou jako jedni z mála hotelů na Maledivách a pouze pro naši cestovku, ochotny v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, a to v tomto obsazení:

​a) 5 osob, a to 2 dospělé osoby, nemluvně ve věku do 4 let (zdarma), které bude sdílet postel s rodiči, 1 dítě do 12 let na přistýlce - extra posteli a protože jsou pokoje větší a pokud máte ještě další dítě do 12 let, jsme schopni zařídit matraci na zem. Druhá extra postel už se do pokoje nevejde. Pokud s tím nemáte problém, lze takto pobyt zorganizovat. Matrace na zem je ale počítána jako standardní přistýlka za dítě do 12 let. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby plus za 2 přistýlky do 12 let.

​b) 4 osoby, a to 3 dospělé osoby a 1 dítě do 4 let (zdarma) na posteli sdílené s rodiči. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby a 1 přistýlku pro dospělou osobu.​ Cestování na Maledivy v těhotenství nebo s dětmi.

Milujeme skupiny!

Pro skupiny od 6ti dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů na minimálně 5 nocí máme speciální slevy. Čím více pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. 

Pro skupiny od 12ti osob, při  rezervaci 6ti pokojů na minimálně 7 nocí, nabízíme šestý pokoj zdarma pro vašeho lídra skupiny. V případě druhého lídra, zde bude platná sazba za přistýlku za dospělého. Více informací o skupinových pobytech na Maledivách.

Pobyty s potápěním

Milujete potápění? Neradi nocujete na lodi? Chcete si během svého potápěčského pobytu užít také trošku vodních radovánek nebo si oddychnout na pláži a mnoho dalšího? Tak právě pro vás tu máme speciální nabídku pobytů s potápěním. Výborná lokalita, skvělé ubytování a služby, a to hlavní, pobyt je levnější a kvalitnější než na starých potápěčských lodích. Speciální potápěčské balíčky pro vás rádi ušijeme na míru.

Pobyty s rybolovem 

Pokud milujete rybolov, Thinadhoo a Vaavu atol je pro vás tím pravím místem. Čím větší parta rybářů budete, tím lepší cenu pobytu Vám nabídneme. Speciální rybářské balíčky pro vás rádi ušijeme na míru.

Zásnuby, svatba nebo líbánky a proč ne hned 3v1 

other way holiday a Plumeria Vám zajistí, vše, co si jen budete přát. Zásnuby, svatby a líbánky na Maledivách.

Prohlídka hlavního města Male nebo Hulhumale

Přiletíte-li dříve a budete čekat v Male nebo na Hulhumale na odpolední loď, na žádost vám zorganizujeme prohlídku těchto dvou ostrovů. Zažít ji dle našich instrukcí můžete i na vlastní pěst.

Návštěva resortu

Od roku 2019 je z Thinadhoo možné navštívit nový resort Cinnamon Velifushi, který se nachází v blízkém sousedství. Pozor, návštěvníky přijímá pouze pár vybraných resortů. Resorty standardně chrání a respektují klienty, kteří si v nich pobyty za nemalé částky zaplatili. 

Solo/Single pobyt

Jednolůžkové pokoje neexistují. Pokud jste single, vždy Vás ubytujeme ve dvoulůžkovém pokoji. Cena je za single i dvoulůžko skoro stejná. Vždy je dobré cestovat ve dvou, jelikož se single pobyty nevyplatí. Pokud přesto chcete cestovat single, o své bezpečí a ani o to, že se budete nudit se bát nemusíte, velmi přátelský a pohodový team hotelů Plumeria se o vás postará. 

Stopover nebo-li krátká zastávka jen na pár nocí

Aby se Vám pobyt na Maledivách a Thinadhoo vyplatil, doporučujeme minimálně 3 noci. V případě pobytu na méně nocí jste jen zbytečně promarnili svůj čas a vyhodili peníze. 

 

Pobyty a zájezdy do hotelů Plumeria Maldives a na ostrov Thinadhoo na Vaavu atolu