top of page

Dobrodružstvo na Maafushi a relax s drinkom na resortu Fun Island Resort & Spa na Maledivách


Emirates, cesta na Maledivy
Prohlídka hlavního města Male, Maledivy

Klient: Juraj & Martina, Slovensko, Termín: Únor 2015, Lokace: Maafushi & Fun Island Resorts & Spa

Juraj nám napsal: "Náš výber dovolenky pod krídlami OWH Lucie Mohelníkovej, predchádzal nápad uskutočniť nevšednú, nezabudnuteľnú, exotickú a úplne inú dovolenku akých sme za našich spoločných 25 rokov manželstva už absolvovali. Vedeli sme že to musí byť v okolí rovníka, ale už po niekoľkých kliknutiach na internete sme narazili na veľmi detailné, úprimne a vlastnými skúsenosťami okorenené informácie o Maldivoch, ktoré nás ihneď zaujali. Ako bonus bolo že autor týchto informácií ponúkal svoje skúsenosti aj v praktickej rovine, teda ako sprostredkovateľ prípadnej cesty do tejto dovolenkovej destinácie. Už samotné informácie nachádzajúce sa na stránke www.otherwayholiday.com boli dostačujúce, priam vyčerpávajúce na to, aby sme mohli náš výlet do zasľúbeného “Raja na zemi“ absolvovať aj sami bez akejkoľvek ďalšej pomoci.

Cesta na Maafushi, Maledivy

Arena Beach Hotel, Maafushi, Maledivy

Maafushi, Maledivy

Keďže sme boli oklieštení jazykovým hendikepom rozhodli sme sa kontaktovať majiteľa a autora spomínanej stránky, ktorá rozhodla o tom že našu prvú dovolenku strávenú BEZ detí, známych, rodičov, priateľov prežijeme na niektorom z maldivských ostrovoch. Už pri prvom kontakte a vykreslení našej predstavy o dovolenke Lucii, nás jej profesionálny prístup a úprimné rady utvrdili v tom, že sme si vybrali správne. Pre čo najlepšie užitie si nášho pobytu v tejto destinácii nám do poručila, aby sme vyskúšali Rezort a aj mestský hotel takzvaný Guest House. A nielen tato jej rada a skúsenosť, ale aj všetky ostatné odporúčania, typy na výlety, podrobný itinerár a celý full servis, ktorý nám poskytovala aj priamo on-line počas pobytu prispel k nášmu 100% pohodliu a dokonalému relaxu a spokojnému užívaniu si celého pobytu na Maldivách.

Šnorchlování, Maledivy

Adaaran Club Rannalhi, Maledivy

Fun Island Resort & Spa, Maledivy

Dovolenkujeme asi dvakrát do roka a nikdy na tom istom mieste, ale od príchodu z Maldív nerozmýšľame nad ničím iným len ako čo najskôr sa tam vrátiť – a určite to bude z OWH. Ďakujeme Lucka. S pozdravom"

Juraj a Martina

Šnorchlování, Maledivy

OWH odpovídá: "Moc děkuji za krásnou recenzi. Při čtení e-mailu a při procházení fotek mě vyhrkla slza, jako kdybych tam byla s vámi. Jsem ráda, že jste si to pořádně užili a máte nezapomenutelné zážitky. Moc ráda vám připravím dovču i příště."

A vrátili se a ještě to spojili se Srí Lankou. ;-)

Comments


bottom of page