top of page

Dobrodružná poznávačka Srí Lanky a relax na Maledivách, na Thinadhoo, Maafushi a v Centara Ras Fushi


Poznávačka Srí Lanky a relax na Maledivách

Klient: Juraj, Martina, Jura & Beata; Slovensko

Termín: Únor / Březen 2017

Lokalita: Poznávací okruh Srí Lankou aneb Srí Lanka Tour a relax na Maledivách v městském hotelu H78 na Hulhumale, v hotelu Plumeria Maldives na obydleném ostrově Thinadhoo, na Vaavu atolu a v hotelu Arena Beach na obydleném ostrově Maafushi na jižním Male atolu a celodenní návštěva resortu Centara Ras Fushi na severním Male atolu.

Juraj a spol. nám napsali: "Ahoj Lucia, ahojte priatelia. Najskôr by som sa chcel ospravedlniť, že nám to tak dlho trvalo napísať tuto recenziu pretože sme doma už dva mesiace a neviem si stále zvyknúť na príchod z raja.

Už samotný fakt že sme sa rozhodli využiť Luciine služby po druhý krat svedčí o tom, že sme s cestovaním cez spoločnosť "other way holiday" nadmieru spokojný. Našu prvú recenziu môžete nájsť u Lucii v roku 2015.


Srí Lanka, Dambulla, Sigiriya a Kandy

Tento rok sme sa rozhodli že dáme Lucii trochu ťažšie zadanie a rozhodli sme sa, že našich 14 dní dovolenky strávime aj z deťmi Jurajom a Beátkou a po ceste na Maldivi sa chceme zastaviť na Srí Lanke.

Na Maldivách chceme stráviť čas a užiť si čo najkrajšiu šnorchlovačkou bez toho aby sme museli cestovať mimo ostrov, Maafushi sme chceli navštíviť z nostalgie a isť odtiaľ na výlet, pri presunoch sme chceli využiť všetky možné alternatívy.


Srí Lanka, Nuwara Eliya, Kandy, Colombo

Všetky naše predstavy sa splnili na 1-tku lepšie povedané na 110%.

Po prílete na Srí Lanku nás čakal na letisku sprievodca Rohan, ktorí bol maximálne ochotný, úctivý, jedným slovom profesionál, ktorý nás sprevádzal po celej prehliadke tejto nádhernej krajiny a jeho vedomosti a ochota nám spríjemnili cely pobyt. Na Srí Lanke sme strávili 5 nocí v 4 hoteloch, ktoré boli na veľmi slušnej úrovni a čo sa týka samotnej Srí Lanky tých 5 dní bolo veľmi málo, je to krásna krajina ktorá potrebuje určite viac času ak ju chcete spoznať. Takže Srí Lanka v podaní www.otherwayholiday.com bola úplne na 1-tku.


Thinadhoo, Maafushi, Centara Ras Fushi, Maledivy

Po presune zo Srí Lanky na Maldivi sme strávili 5 nocí na Plumerii, kde sme sa oddávali slnku a vode v spoločnosti super personálu výbornej kuchyne a množstvom doplnkových služieb a možností aktívne stráviť čas na ostrove. Ďalšie dve noci sme strávili na Maafusi, kde sme zostali prekvapený aké zmeny sa za dva roky na tomto ostrove udiali.

O všetkom sa môžete presvedčiť vo fotoalbume. Takže ešte raz služby "other way holiday" sú vysoko profesionálne a to dokazuje to že už doma rozmýšľame že s Luciou budeme dovolenkovať určite aj do tretice."

Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Ahojda rodinko, moc děkujeme za recenzi, jsem moc ráda, že jste si to pořádně užili a svěřili se do naší péče znovu a tentokrát i se Srí Lankou. Budu se těšit i do třetice a doufám, že se uvidíme v létě v Praze. Mějte se a ať se daří."

コメント


bottom of page