top of page
Guraidhoo na Kaafu atolu, Maledivy

Guraidhoo na Kaafu atolu na Maledivách - Půldenní výlet, surf a potápění

Menší, hustě zastavěný a zalidněný, bez zeleně a pěkné pláže, obrostlý mořskou trávou a uměle nastavený, to je obydlený ostrov Guraidhoo na jižním Male atolu aneb Kaafu atolu na Maledivách. Guraidhoo je velice hustě obydlené. Nachází se tu blázinec. Občas někdo uteče a personál ho pak honí po ostrově. Místní mládež je velmi nezdvořilá a velká část z ní také závislá na drogách. Často jsou na tomto ostrově hlášeny krádeže. Pěkný je tu jen výhled na protější resort Holiday Inn Kandooma a bikini ostrůvek Lhosfushi, ze kterého se dá sice surfovat, ale jinak je také obrostlý mořskou trávou. V laguně je mnoho úlomků korálů. Z jedné strany ostrova je docela hezký korálový útes, ale krásnou pláž tady nenajdete. Guraidhoo doporučuji pouze surfařům nebo potápěčům. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Guraidhoo

Ostrov: Guraidhoo

Atol: Jižní Male atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 31,68 km

Doprava: veřejný trajekt a rychlo loď

Počet obyvatel: 1 800

Ubytování na obydleném ostrově Guraidhoo

Ostrov Guraidhoo již nenabízíme, a to z důvodu hustoty obydlení, blázince, absence zeleně, pěkné pláže a mořské trávy. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Guraidhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Guraidhoo. Fotografie z ostrova Guraidhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Guraidhoo

bottom of page