top of page

Úžasné vzpomínky z ostrova Fodhdhoo a resortu Dhigufaru Maldives na Maledivách


Sabba Hotels, Fodhdhoo, Noonu atol, Dhigufaru Maldives, Baa atol, Maledivy

Klient: Vlastimil, Nikola, Sofie (10 let), Nelly (7 let), Daniel (4 roky) a Karolína (1 rok)

Termín: Březen 2023

Lokalita: obydlený strov Fodhdhoo a plážové vilky Sabba Beach Villas na Noonu atolu a resort Dhigufaru Maldives a plážové vilky Veli Beach Villa na Baa atolu na MalediváchVlastimil (Vlasta) nám napsal: Dobrý den Lucie, za naši rodinu mohu pouze a jen chválit.


Od prvního kontaktu jsem věděl, že toto je cesta, kterou se chceme vydat. Osobní, profesionální přístup, zkušenosti z míst, které jsme plánovali navštívit, krásné recenze a velice hezky a dopodrobna vedené webové stránky byl pouze začátek naší úžasné dovolené.


Tímto bych chtěl poděkovat Lucii a celému týmu OWH za perfektní přípravu naší cesty. Vše bylo dokonalé, jakmile jsme opustili celní prostor letiště, okamžitě o nás bylo postaráno. Přestože nám nedělá problém řešit jakoukoli dovolenou na vlastní pěst, tohle byla pohádka, kdy jsme si nemuseli dělat starosti opravdu s ničím.Přestože jsme cestovali jako početná rodina s malými dětmi (nejmladší účastnici bylo 15 měsíců), zvolili jsme kombinaci lokálního ostrova Fodhdhoo a resortu Dhigufaru. Transfery jsme řešili místní linkou, rychlým člunem i hydroplánem.


Velký dík a spousty úžasných vzpomínek patří týmu kolem Mila. Celá parta ze Sabba Beach Vilas and Spa, Abdulah, Ali, a spousta dalších skvělých lidiček z rybářských výletů, obsluha a kuchaři z perfektní domácí restaurace LobsterGrill, těm všem bych chtěl za nás všechny moc poděkovat. Úžasná příroda, krásný korálový útes plný života, místní lidé, přátelská atmosféra a pohostinnost zaměstnanců tohoto krásného rodinného komplexu je zárukou toho, že se na ostrov Fodhdhoo budeme chtít co nejdříve vrátit.Pro druhou část naší dovolené jsme si nechali doporučit jeden z nejmenších resortů na Maledivách, byl to opravdu relax a pokud si člověk přeje strávit opravdu klidnou dovolenou na bílé nekonečné pláži, tak toto je místo, které stojí za to navštívit.


Ještě jednou tedy velký dík Lucii za její webové stránky, protože nebýt jich, jen stěží bychom si zvolili stejné místo pro naší dovolenou a myslím, že lépe jsme si vybrat nemohli. Děkujeme!"


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den Vlasto a spol. Moc děkuji za krásnou recenzi a foto koláže. Jsem moc ráda, že se vám na mých dvou oblíbených ostrovech líbilo. Bylo nám ctí pro vás připravit dovolenou a bude i příště. Přejeme, ať se daří."

Comments


bottom of page