top of page
Villa Resorts, Villa Hotels & Resorts.

Villa Hotels & Resorts Maldives → Villa Resorts Maldives (duben 2023)

Villa Hotels & Resorts Maldives je maledivský hotelový řetězec cenově dostupných resortů, který v prosinci 2022 oznámil rebranding na "luxusní" resorty, a od dubna 2023 mění svůj název na Villa Resorts Maldives, a taktéž názvy svých většiny resortů. 

Do skupiny Villa Resorts Maldives patří resorty Royal Island Resort & Spa na Baa atolu, název a koncept zatím zůstává stejný, Villa Nautica na severním Male atolu, což bude bývalý Paradise Island Resort & Spa, Villa Park na Alif Dhaal atolu, což bude bývalý Sun Island Resort & Spa, sousední Villa Haven, bývalý Holiday Island Resort & Spa, který je právě v kompletní rekonsturkci a Fun Island Resort & Spa, který je taktéž v kompletní v rekonstrukci.

Villa Hotels bývaly naše srdcovka. Paradise Island Resort & Spa (Villa Nautica) byl můj první navštívený resort a moje první a poslední dovolená na Maledivách v prosinci 2009. Nový koncept resortů ale vše změnil.

Resorty Villa Hotels & Resorts mívaly opravdu hodně v oblibě Češi, Slováci, Němci, Italové a všechny rusky hovořící trhy. Pro nás bývaly tyto resorty v minulosti jedny z nejprodávanějších, dnes už tomu ale tak není. Byť osobně známe majitele a vedení resortů, spolupráce již není to, co bývala. Rekonstrukce resortů byla na čase, ale navýšení ceny a označování se jako "luxusní" byť tomu tak není, resorty skutečně neměly zapotřebí. 

Villa Resorts Maldives, Villa Hotels, Villa Hotels & Resorts

Prezentace resortů ze sítě Villa Resorts Maldives (Villa Hotels & Resorts Maldives)

© Informace a fotografie použité na této stránce o Villa Resorts (Villa Hotels)

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortech Villa Resorts (Villa Hotels), které jsou doplněné informacemi od personálu resortu a mými vlastními zkušenostmi. Fotografie resortu použité na této stránce jsou mé vlastní, a to z pobytu na resortech Villa Hotels, které jsou doplněné oficiálními fotografiemi resortů Villa Resorts (Villa Hotels).