top of page
Holiday Island Resort & Spa, Maldives (1)
Holiday Island Resorts & Spa, Alif Dhaal Atoll, Maldives

Villa Haven (Holiday Island) na Alif Dhaal atolu na Maledivách  - REKO

V prosinci 2022 bylo společností vlastnící resort Holiday Island Resort & Spa oznámeno, že od dubna 2023 resort mění název na Villa Haven.

Villa Haven (Holiday Island Resort & Spa) se nachází na pěkném přírodním ostrově Dhiffushi, pozor, na Maledivách je více ostrovů se stejnými jmény, na Alif Dhaal atolu, patříval k mým oblíbeným resortům, a to kvůli své krásné laguně a dlouhému molu.

Nová podoba resortu Villa Haven je již známa. Resort je zrekonstruován do stylu boutique resortu, který je navržen v boho stylu. Ostrov byl modifikován, zvětšen, přibylo mnoho nových plážových vil, z těch původních jsou nyní zahradní vily, a to znamená, že kouzlo klidu s pár vilkami, který ostrov měl, je pryč.

Resort Villa Haven by měl být 5*, no uvidíme. Otevření resortu Villa Haven (Holiday Island Resort & Spa) bylo plánované na rok 2021, ale kvůli Coviďíkovi se nepovedlo. Koncem roku 2022 resort spustil promo jako Villa Haven. Otevření Villa Haven je plánované na 4.Q roku 2023.

Resorts jsem jako Holiday Island Resort & Spa jsem velice detailně prozkoumala a strávila tu několik nocí. Uvidíme, kdy se mi podaří najít čas a podívat se i na Villa Haven, a zda si ho český a slovenský trh oblíbí. Ceny rozhodně nebudou tak přívětivé jako v minulosti.

Resort Villa Haven se nachází v lokalitě, kde se celoročně vyskytují manty a žralok obrovský. Villa Haven (Holiday Island) je vhodný do kombinace s lokálními ostrovy anebo do kombinace se sesterským resortem Villa Park (Sun Island). 

© Informace a fotografie použité na této stránce o Villa Haven (Holiday Island)

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Villa Haven (Holiday Island) a část pochází z mých vlastních zkušeností. Fotografie v koláži použité na této stránce jsou mé vlastní. Letecké miniatury resortu jsou oficiální fotografie resortu Villa Haven (Holiday Island). Mé vlastní fotografie budou na web přidány již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Villa Haven (Holiday Island)

Cenovou nabídku pobytu na resortu Villa Haven, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Villa Haven (Holiday Island)

bottom of page