top of page
Holiday Island Resort & Spa, Maldives (1)
Holiday Island Resorts & Spa, Alif Dhaal Atoll, Maldives

Villa Haven (Holiday Island Resort & Spa) na Alif Dhaal atol, Maledivy  - REKO

V prosinci 2022 bylo společností vlastnící resort Holiday Island Resort & Spa oznámeno, že od dubna 2023 resort mění název na Villa Haven.

Villa Haven (Holiday Island Resort & Spa) se nachází na ostrově Dhiffushi, pozor, na Maledivách je více ostrovů se stejnými jmény, na Alif Dhaal atolu, patříval k mým oblíbeným resortům, a to kvůli své krásné laguně a dlouhému molu. Resort Villa Haven se nachází v lokalitě, kde se celoročně vyskytují manty a žralok obrovský. Villa Haven (Holiday Island) je vhodný do kombinace s lokálními ostrovy anebo do kombinace se sesterským resortem Villa Park (Sun Island). 

Nová podoba resortu Villa Haven ještě není známá, ale už teď vím, že byl ostrov modifikován, zvětšen, přibylo mnoho nových plážových vil, z těch původních jsou nyní zahradní vily, a to znamená, že kouzlo klidu s pár vilkami, který ostrov měl, bude pryč. Co se zatím ví je, že resort Villa Haven bude laděn moderního do tropického designu podobně jako sesterský resort Villa Nautica (Paradise Island) na severním Male atolu.

Otevření resortu Villa Haven (Holiday Island Resort & Spa) bylo plánované na rok 2021, ale kvůli Coviďíkovi se nepovedlo. Koncem roku 2022 resort spustil promo jako Villa Haven. Otevření Villa Haven je plánované na 4.Q roku 2023.

Resorts jsem jako Holiday Island Resort & Spa jsem velice detailně prozkoumala a strávila tu několik nocí. Uvidíme, zda se podívám i na Villa Haven, a zda si ho český a slovenský trh oblíbí. Ceny rozhodně nebudou tak přívětivé jako v minulosti. 

Oficiální web resortu Holiday Island Resort & Spa a Villa Haven.

Volitelné doplňující služby k poptávce dovolené na Holiday Island Resort & Spa

Poptávky dovolené na Holiday Island a nabídka dovolené na resortech v podobné cenové kategorii