top of page
Himmafushi na severním Male atolu, Maledivy

Himmafushi na severním Male atolu na Maledivách - Půldenní výlet a surf

Hustě obydlený, hustě zalidněný, uměle nastavený, s vězením, léčebnou pro narkomany a alkoholiky, s absencí zeleně a pěkné pláže, to je obydlený ostrov Himmafushi na severním Male atolu. V případě, že nejste surfař, kterému zmíněné nevadí, doporučuji se tomuto ostrovu vyhhnout. Himmafushi je vhodné na půldenní návštěvu z některého z jiných obydlených ostrovů, např. z Dhiffushi nebo Thulusdhoo nebo z resortů. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Himmafushi

Ostrov: Himmafushi

Atol: Severní Male atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 17,27 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 2 012

Ubytování na obydleném ostrově Himmafushi

Ostrov Himmafushi již nenabízíme, a to z důvodu hustoty zalidnění, léčeben a dalších faktorů. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Himmafushi

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Himmafushi. Fotografie z ostrova Himmafushi použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Himmafushi

bottom of page