top of page
Rasdhoo, Alif Alif atol, Maledivy
Šnorchlování u Rasdhoo
Rasdhoo, Madivaru, Alif Alif Atoll, Maldives
Mullet Fish
Madivaru Finolhu, Rasdhoo, Maledivy
Rasdhoo, Alif Alif Atoll, Maldives_05
Rasdhoo, Alif Alif Atoll, Maldives_04

Rasdhoo na Alif Alif atolu na Maledivách - Do do kombinace pro šnorchlisty

Menší, hustě zastavěný a obydlený ostrov s modifikovanou pláží obrostlý mořskou trávou, to je obydlený ostrov Rasdhoo na Alif Alif atolu na Maledivách, který bývával mým prvním maledivským domovem, jelikož z tohoto ostrova pochází můj bývalý maledivský "manžel". Ostrov sám o sobě není nikterak pěkný. Zajímavější je spíš jeho okolí, protější neobydlený ostrov Madivaru a sandbank Madivaru Finolhu, které jsou ale bohužel dnes již plné turistů nejenom z okolních resortů, ale i z okolních obydlených ostrovů a potápěčských safari lodí a jachět, které tu nocují. Ten sex on the beach na liduprázném sandbanku už dnes nikdo nezažije... V době, kdy jsme Rasdhoo v roce 2011 začínali nabízet a kdy jsem tu byla poprvé, tu byl pouze jeden jediný penzion. Dnes je na ostrově velké množství ubytováních kapacit a ostrov je přeplněn turisty. Rasdhoo se hodí pro šnorchlisty a potápěče do kombinace s okolními obydlenými ostrovy. Lokalita je propagována jako domov kladivounů, ale jsou tu vidět spíše sporadicky. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, chvíli tu i žili a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Fulhadhoo

Ostrov: Rasdhoo

Atol: Alif Alif atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 58,74 km

Doprava: veřejný trajekt a rychlo loď

Počet obyvatel: 900

Ubytování na obydleném ostrově Rasdhoo

Ostrov Rasdhoo již nenabízíme, a to z důvodu hustého zastavění, obydlení a absence pěkné pláže. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Rasdhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Rasdhoo. Fotografie z ostrova Rasdhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Rasdhoo

bottom of page