top of page

Skvelá dovolenka na obývanom ostrove Fodhdhoo na Noonu atole


Sabba Beach Villas, Bikini pláž, Fodhdhoo, Noonu atol, Maledivy

Klient: Ondrej & Lucia; Slovensko

Termín: Duben 2022

Lokalita: Obydlený strov Fodhdhoo na Noonu atolu na Maledivách a pobyt v penzionu Sabba Beach Suite a na městském obydleném ostrově Hulhumale v hotelu H78.


Ondrej nám napsal: "Ahoj Lucia, Dovolenku na Fodhoo sme si skvelo užili. Môžem za mňa povedať, že to bola zatiaľ moja najlepšia dovolenka. Organizačne aj komunikačne ste to v other way holiday zvládli výborne. Nemali sme žiadne prekvapenia ani po prílete na Male, ani pri odchode späť domov. Majiteľ ubytovania Milo je tiež organizačne zdatný a všetky potrebné informácie o ceste späť nám v predstihu vysvetlil. Ubytovanie bolo útulné, čisté. Sprcha pod holým nebom je TOP 😊 Viac nám nebolo treba. Využili sme viacero možností na výlety. Videli sme húf delfínov, šnorchlovali so žralokmi a spoznali kultúru Maledív na obývanom ostrove. Aj home reef nás milo prekvapil. Takže voľba tohto ostrova bola správna a určite sa o rok vrátime."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Ahoj Ondrej a Lucia, moc děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se líbilo. Bylo také moc fajn vás potkat osobně. Budeme se těšit na příště a přejeme, ať se daří."

Comments


bottom of page