top of page

Rasdhoo na Alif Alif atolu a Maafushi na jižním Male atolu na Maledivách s profesionály


Rasdhoo, Alif Alif atol, Maafushi, jižní Male atol, pláže

​Klient: Viktor s rodinou

Termín: Leden 2013

Lokalita: Městský obydlený ostrov Hulhumale na severním Male atolu, obydlený ostrov Rasdhoo na Alif Alif atolu a obydlený ostrov Maafushi na jižním Male atolu na Maledivách

Viktor nám napsal: "Protože si dovolenou připravuji a plánuji už od studentských let sám, byl jsem v poněkud zvláštní situaci, když jsem se rozhodl, že v případě Malediv použiju služeb profesionálů. Neměl jsem dostatek času nastudovat všechno potřebné, ani známe, kteří by mi poradili. Ovšem to co jsem zvolil, překonalo všechny mé představy.

S "other way holiday" jsem vlastně pokračoval ve své praxi – naplánoval a připravil jsem si opět vše sám, ovšem při současném konzultování jednotlivých kroků s paní majitelkou Lucií Mohelníkovou. Termíny, ostrovy, zajímavá místa, výlety, místní zvyklosti, bezpečnost, strava, apod., vše jsem mohl prodiskutovat a zvolit řešení, které mne i mé rodině nejlépe vyhovovalo. Její rady byly přesné a odborné, znalost míst a poměrů precizní. Měl jsem pak dojem, že jedu někam, kde už jsem byl.

Naše trasa vedla z Male' přes Hulhumale', Rasdhoo a Maafushi zpět do Male'. Hotel, popř. guest houses byly čisté a zcela jistě odpovídající ceně, kterou jsme zaplatili. Na výletech může člověk naopak řádně provětrat peněženku, protože za vše (a zejména za dopravu) se platí a ne málo. V těchto případech je dobré se spojovat s dalšími výletníky a podílet se na zaplacení lodě či jiného druhu dopravy. Ovšem i na to Vás "other way holiday" zcela jistě připraví. Navíc jsme měli k dispozici telefonní čísla jak do ČR tak místní na spolupracovníka cestovky, na které jsme se mohli kdykoliv obrátit v případě nutnosti. Já za sebe dávám palec hodně nahoru!"

Lucie aneb other way holiday odpovídá: Milý Viktore, děkujeme za krásnou recenzi, která nám udělala moc velkou radost, jelikož jste byl náš první klient. Budeme se těšit třeba ještě někdy na viděnou.

Commentaires


bottom of page