Rasdhoo a Maafushi s profesionály


​Klient: Viktor s rodinou; Ostrava

Termín: Leden 2013

Lokace: Hulhumale na severním Male atolu, Rasdhoo na Alif Alif atolu a Maafushi na Kaafu atolu

Viktor nám napsal: "Protože si dovolenou připravuji a plánuji už od studentských let sám, byl jsem v poněkud zvláštní situaci, když jsem se rozhodl, že v případě Malediv použiju služeb profesionálů. Neměl jsem dostatek času nastudovat všechno potřebné, ani známe, kteří by mi poradili. Ovšem to co jsem zvolil, překonalo všechny mé představy.

S "other way holiday" jsem vlastně pokračoval ve své praxi – naplánoval a připravil jsem si opět vše sám, ovšem při současném konzultování jednotlivých kroků s paní majitelkou Lucií Mohelníkovou. Termíny, ostrovy, zajímavá místa, výlety, místní zvyklosti, bezpečnost, strava, apod., vše jsem mohl prodiskutovat a zvolit řešení, které mne i mé rodině nejlépe vyhovovalo. Její rady byly přesné a odborné, znalost míst a poměrů precizní. Měl jsem pak dojem, že jedu někam, kde už jsem byl.

Naše trasa vedla z Male' přes Hulhumale', Rasdhoo a Maafushi zpět do Male'. Hotel, popř. guest houses byly čisté a zcela jistě odpovídající ceně, kterou jsme zaplatili. Na výletech může člověk naopak řádně provětrat peněženku, protože za vše (a zejména za dopravu) se platí a ne málo. V těchto případech je dobré se spojovat s dalšími výletníky a podílet se na zaplacení lodě či jiného druhu dopravy. Ovšem i na to Vás "other way holiday" zcela jistě připraví. Navíc jsme měli k dispozici telefonní čísla jak do ČR tak místní na spolupracovníka cestovky, na které jsme se mohli kdykoliv obrátit v případě nutnosti. Já za sebe dávám palec hodně nahoru!"

Viktor

OWH odpovídá: Milý Viktore, děkujeme za krásnou recenzi, která nám udělala moc velkou radost, jelikož jste byl náš první klient. Budeme se těšit třeba ještě někdy na viděnou.

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP