top of page

Nádherné zážitky z poznávačky Maledivy s Lucií VI. / 2022 a resortu Dhigufaru na Baa atolu


Maledivy s Lucií VI, Fodhdhoo a Dhigufaru Maldives, Baa atol

Klient: Daniela a Martin

Termín: Únor / Březen 2022

Lokalita: obydlený ostrov Fodhdhoo na Noonu atolu - Poznávačka "Maledivy s Lucií": Okruh VI. a relax na resortu Dhigufaru na Baa atolu


Daniela nám napsala: "Milá Lucko a všichni v other way holiday, děkujeme za úžasnou dovolenou, kterou jsme díky Vám všem měli možnost opět zažít. Poznali jsme kouzelný, obydlený, zelený ostrůvek Fodhdhoo s vlastním barevným korálovým útesem plným různobarevných rybiček. Užili jsme si nejen parádní šnorchlování přímo u ostrova, viděli i žraloky, eagle rays, rejnoky, ale i procházky malebnou vesničkou, která je udržovaná a čistá i romantická zákoutí podél pobřeží s výhledem na „ 50 odstínů modré „.


Díky programu Maledivy s Lucií jsme si s tebou Luci, stále usměvavou a vždy připravenou poradit nebo vyřešit jakýkoliv problém a celou bezva partou dalších účastníků zájezdu užili šnorchlování s mantou, delfíny, opalovačku na sandbanku, robinzonádu na neobydleném ostrově s parádním pohoštěním v písku a úspěšný rybolov při nezapomenutelném západu slunce. Dozvěděli jsme se od tebe spoustu informací a zajímavostí o Maledivách, ochutnali jsme tradiční maledivskou svačinku Hedhiku a naučili se připravovat maledivskou snídani Mashuni.


Penzion Sabba Beach Suite je útulný, čistý a všichni zaměstnanci i majitel Milo jsou milí, usměvaví a vždy ochotní splnit jakékoliv přání. Došlo tak i na Martinův první ponor v životě a společnou jízdu na vodním skútru ve vlnách oceánu.


Tyto nádherné zážitky jsme si ještě prodloužili o pár dnů super relaxu se 100% servisem na resortu Dhigufaru. Přesun byl Luci, díky tvým informacím bez problémů, umocněný zážitkem v podobě letu hydroplánem. Resort je krásný, čistý, plný zeleně, s bohatou kuchyní a velice milým personálem. Naprosto splnil naše očekávání, i když obydlené ostrovy jsou pro nás volbou č.1. Ještě jednou moc děkujeme a jelikož jsou Maledivy velice návykové, zejména s OWH, těšíme se na příští rok, kdy tebe Lucko a celý tvůj vynikající tým opět s radostí využijeme.


Jak už jsme psali minule: „To se prostě musí zažít„. DOVOLENÁ S OWH JE BEZPROBLÉMOVÁ, NÁDHERNÁ A NEZAPOMENUTELNÁ!!!"


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Milá Danielo a milý Martine, jsem moc ráda, že jste si to se mnou užili, a že se cestování s námi opět líbilo. Moc se těším na viděnou na Okruhu V. v únoru 2023! Ať se daří."

bottom of page