top of page

Nádherná rodinná dovolená na resortu Siyam World na Noonu atolu na Maledivách

Nádherná rodinná dovolená na resortu Siyam World na Noonu atolu na Maledivách

Klient: Tomáš, Jana, Dita (8 let) a Tereza (5 let)

Termín: Únor 2024

Lokalita: Sunset Pool Beach Villa na resortu Siyam World na Noonu atolu na Maledivách; Premium All Inclusive WOW 

Letecká společnost: Turkish Airlines


Jana nám napsala: "Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování nádherné a luxusní dovolené, která pro nás byla jako ráj! Byli jsme v únoru na ostrově Dhigurah v hotelovém resortu Siyam World, měli jsme All Inclusive WOW a ubytování v  Sunset Pool Beach Ville.


Rozhodli jsme se podívat se na tento jedinečný kousek naší planety i s dětmi (5 a 8 let) a rozhodně toho nelitujeme. Všichni jsme si dovolenou společně moc užili. Ostrov Dhigurah nás uchvátil tím, jak byl zarostlý zelení, pláže naprosto úžasné, čisté a hlavně prázdné! Vyžití na ostrově super pro rodiny, ani jsme za dobu pobytu vše nestihli vyzkoušet a projít. Bydleli jsme v plážové vile na západním pobřeží a každý den jsme tak měli možnost sledovat kouzelné západy slunce. 


Ubytování bylo moc hezké, čisté, venkovní prostor a přístup k oceánu poskytoval naprosté soukromí. Lidé, kteří se o nás starali, byli po celou dobu velmi milí a ochotní. Náš delegát s námi denně komunikoval a po celou dobu byl k službám, což jsme ocenili a často využili.


Za celý pobyt jsme neměli s ničím problém, a to včetně cesty, která proběhla bez komplikací. Všude nás čekali a věděli o nás, takže přestupy proběhly v klidu a bez stresu. Budeme ještě dlouho čerpat z energie, kterou jsme zde získali.


Jedinou chybu to vše mělo - příliš rychle nám dovolená utekla. :)


Děkujeme Lucie! Přejeme Vám mnoho spokojených klientů a ať se daří vaší cestovce! "


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den Jano a spol., děkuji za recenzi a krásné fotečky. Jsem moc ráda, že se vám s námi na Siyam World na Maledivách líbilo. Přejeme jenom to nejlepší a hlavně zdraví!"

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page