top of page

Druhý domov v Blue Coral na ostrově Vashafaru a skvělý odpočinek na resortu Royal Island


Dokonalá dovolená na Vashafaru a Royal Island na Maledivách.

Klient: Nikola a Michal

Termín: Březen / Duben 2021

Lokalita: Penzion Blue Coral na Vashafaru na Haa Alif atolu a resort Royal Island na Baa atolu

Nikola nám napsala: "Luci ještě jednou Tobě i celému týmu děkujeme za perfektní zařízení naší dovolené. 💞


Vashafaru na Haa Alif Atolu na Maledivách

Od začátku bylo vše perfektní. Tahir, který se o nás staral na Vashafaru je neuvěřitelný. Nic pro něj nebyl problém, a i přes to, že naše angličtina je na bodu mrazu, tak se vždy usmíval a snažil se nám vše vysvětlit pomalu, tak abychom si rozuměli. 😅 Měli jsme možnost zažít pravé Maledivy na ostrově Vashafaru a musím říct, že jsme si našli druhý domov, na který se určitě vrátíme. Popsat ho slovem "nádhera" je opravdu slabé slovo. 💞❤ Všichni byli přátelští milí. Veškeré výlety, co jsme měli naplánované dopadly nad naše očekávání. Pozorování delfínů, mant, želv a prakticky celé fauny indického oceánu, bylo neuvěřitelný. 🙃


Royal Island na Baa atolu na Maledivách

Přesun na resort Royal Island byl celkem náročný ale zvládli jsme to. Opět vše perfektně zařízený. Resort je moc pěkný a udržovaný. Byl to skvělý odpočinek. Ale shodli jsme se na tom, že obydlené ostrovy mají přeci jen větší kouzlo a těch pár dní nám stačilo. Týden bychom nevydrželi. 💞


Pozdrav z Malediv

Ještě jednou VELKÉ DÍKY!! 💞 Odletět v tuto situaci opravdu doporučuji všem. Když člověk opomene ty respirátory v letadle a vyplňování nesmyslných QR kódu a testování, tak si užijete překrásnou dovolenou. A za to to stojí!! ✌👌🤩"

NIKČA & MYŠÁK ❤❤

Pozdrav z Malediv

OWH odpovídá: "Milá Nikčo & Míšo, moc děkuji za nádherné fotky, recenzičku a pohled. Jsem moc moc moc ráda, že jste si to nakonec užili i beze mě. Každopádně mě bylo moc líto, že nám to letos nevyšlo. Snad se zadaří příště. Už se těším na letní pivko v Praze. ;-) Přejeme, ať se daří. Lucie a spol."


Poznámka: Nikča s Míšou se mnou měli již po druhé cestovat na poznávačku "Maledivy s Lucií". Kvůli záhadnému výsledku PCR testu, ale nemohli odletět z ČR, dovolenou museli posunout na pozdější termín a okruh si dát beze mě.

Comments


bottom of page