top of page

Nádherná dovolená na ostrově Vashafaru na Haa Alif atolu na Maledivách a v penzionu Blue Coral


Dokonalá dovolená na Vashafaru a v penzionu Blue Coral na Vashafaru

Klient: Martin a Daniela

Termín: Duben 2022

Lokalita: Penzion Blue Coral na Vashafaru na Haa Alif atolu na Maledivách

Martin nám napsal: "Milá Lucie a celé OWH! Chceme Vám napsat velmi pozitivní recenzi, vlastně tu nejpozitivnější co jsme kdy psali, za nádhernou dovolenou, kterou jsme díky Vám mohli prožít.


Přes první kontakt s Vámi, upřesnění našich představ, nabídky pobytů na resortech a okruzích s Lucií až po samotný pobyt probíhalo vše profesionálně a nebáli bychom se napsat, ve velmi přátelském až rodinném duchu. Každý týden telefonický, elektronický kontakt s Lucií nebo se stejně srdečnými kolegy. S takovým jednáním jsme se opravdu zatím nesetkali. Většinou klikni, objednej, zaplať, jeď – vše elektronicky, možná max. 1 – 2 hovory.


Pobyt jsme z naší strany kvůli situaci ohledně Covid-19 museli jednou termínově posunout a zároveň jsme využili nabídky a změnili na okruh. Podruhé jsme museli pobyt těsně před odletem posouvat z důvodu naší pozitivity. Byli jsme z toho hodně rozhození a dost na nervy, ale byli jste to Vy, kteří nás svým úžasným přístupem uklidňovali a zařizovali za nás vše potřebné. Po telefonátech a zprávách od Vás jsme začali věřit, že vše dopadne dle našich představ.


Zvolili jsme okruh s Lucií VII, bohužel jsme si ho užívali sami, bez Lucie a ostatních účastníků zájezdu kvůli zmiňovanému posunu termínu ohledně naší pozitivity. Naše obavy, zda to sami zvládneme, včetně jazykové bariéry opět zcela rozptýlili podrobné instrukce od Lucie a to i během pobytu. Užili jsme si dovolenou na kouzelném, turisty nepolíbeném ostrově Vashafaru s autentickou atmosférou a milými místními obyvateli v pěkném, čistém penzionu Blue Coral s excelentní kuchyní. Měli jsme možnost navštívit krásný, zelený ostrov Kelaa, několikrát zažít úžasnou šnorchlovačku, výlet k potopenému vraku a velice úspěšný rybolov. To vše s dokonalým servisem místních průvodců. Toto všechno by jistě nebylo možné bez vaší perfektní organizace, kterou máte zmáknutou na 200 %. Od přistání v Male s asistenty na letišti až po odlet. Vše proběhlo ještě lépe, než jsme si vůbec dokázali představit.


Takže naše první exotická dovolená v padesáti letech, bez větší znalosti angličtiny s Vámi proběhla naprosto úžasně. Mohli bychom popsat ještě několik stránek pozitivními zážitky, ale spíše máme pro všechny budoucí klienty jednu radu: ,,TO SE PROSTĚ MUSÍ ZAŽÍT!!!‘‘ a zejména s other way holiday. I my sami jsme rozhodnuti navštívit Maledivy s OWH znovu příští rok. Ještě jednou za všechno děkujeme, pokračujte v práci, kterou děláte a hlavně jak ji děláte. Martin a Dani."

Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Milý Martine & Danielo, moc děkuji za úžasné fotky a nádhernou recenzi. Jsem strašně moc ráda, že jste si to nakonec užili i beze mě. Bylo mi to moc líto, že to se mnou nevyšlo, jsem si ale jistá, že to na podruhé klapne. ;-) Přejeme, ať se daří. Lucie a spol."

Comments


bottom of page