other way holiday v médiích & naše projekty

S propagací Malediv jsem na sociálních sítích začala již v roce 2009 po mé první návštěvě Malediv, která byla dovolenou na resortu Paradise Island Resort & Spa. Od roku 2012 propaguji Maledivy i v různých českých, slovenských i zahraničních médiích, tištěných i online časopisech a magazínech, v televizi, veletrzích cestovního ruchu v České republice i v zahraničí. Každoročně se také účastním prestižního veletrhu cestovního ruchu ITB Berlín v Německu. Moje fotografie byly a ještě budou součástí dobročinných výstav. Čas od času pořádám různé prezentace Malediv nebo výstavy s názvem "Dotek Malediv". Zatím největším a nejdelším projektem, na kterém jsem mohla spolupracovat, byl v roce 2012 dokumentární film o Maledivách s názvem "Útěk na Maledivy".

other way holiday a Maledivy v českých a slovenských médiích

Moje vlastní fotografie z Malediv a mnou poskytnuté informace a podklady byly publikované v několika českých i slovenských, jak tištěných, tak online časopisech a magazínech. Pro různé české i slovenské časopisy a televizní stanice jsem poskytla i pár rozhovorů a pro pár webů a časopisů jsem napsala vlastní články o našem malém tropickém ráji. Často o nás také píší nebo se zmiňují naši spokojení klienti, kteří pracují v médiích, což nás opravdu moc těší a jsme za to vděční. Co bude dál? Necháme se překvapit, co dalšího nám budoucnost přinese...

A zase se něco chystá...!

The Business Soirée.jpg
ERV, Evropská pojišťovna, Maledivy 2020
Hedvábná Stezka, Maledivy
Peace Run, Maledivy
74. Buddy - Potápění - Thinadhoo, Vaavu
Buddy Potápění, Dhigurah, Maledivy
Buddy Potápění, Fehendhoo, Maledivy
Psychologie Dnes, Maledivy, Lucie Mohelníková
ČT1 Sama doma 7. 11. 2018, Lucie Mohelníková
Traveller 2017 / 2018, Maldivy
Lidé a země 2017, Maledivy.jpg
Lidé a země, Maledivy.jpg
ERV Evropská pojišťovna, Maledivy
Travel Bible, Maledivy
Traveller 2016, Maledivy
Meridian, Maledivy
Seznam_a_Novinky,_rozhovor_Lucie_Mohelní
Lidovky.cz, rozhovor, Lucie Mohelníková
Grand - Krásná a zdravá - Maledivy.jpg
Auto Moto Sport Madame, Maledivy
Svatba na Maledivách, Martin Krpač,Topstar.sk
Reportáž a rozhovor, Maledivy, Noviny.sk
Auto Moto Sport Travel, Maledivy
Maledivy, exotika s batoletem, Maminka.cz
Zmínili se o nás v Hospodářskýc novinách.
Útěk na Maledivy, Escape to Nature
Miss a Mistr Charme, Deník.cz 2013
Perfect Woman - December 2012 - January

other way holiday a Maledivy v zahraničních médiích

Moje vlastní fotografie z Malediv a mnou poskytnuté informace a podklady byly publikované v několika zahraničních časopisech a magazínech. Fotografie v časopise Breeze, který vydává maledivská síť resortů Coco Collection, v inflight magazínu maledivských aerolinek Maldivian, v inflight magazinu Serendib, který vydávají srílanské aerolinky Srilankan Airlines a v online maledivských novinách CNM. Informace a fotografie byly ve dvou různých článcích a vydáních publikované v inflight magazínů Tiger Tales singaporských aerolinek Tiger Air a v inflight magazínu TMA - Trans Maldivian Airways. Mé fotografie a rozhovor se mnou jako s fotografkou byl publikován na webu velké německé cestovky specializované na potápění. Z velké části patří velké díky britské žurnalistce Sarah Harvey z Manta Media.

Rihaakuru, Breeze by Coco Collection 201
Maldivian Holidays 2017
Serendib, Destination Maldives 2016, SríLankan
Serendib, SriLankan Airlines
Tiger Tales - May 2015, Tiger Air.jpg
Rozhovor se mnou, jako s fotografkou, která fotí Maledivy, pro velkou německou potápěčskou cestovku.
Tiger Tales Asia, March 2014
Budget Maldives, TMA, Trans Maldivian Ai

other way holiday a Maledivy na fotografických výstavách v České republice

Moje vlastní fotografie z Malediv byly součástí známých výstav, a to v kongresovém centru a v Kafkově domě v Praze. Výtěžek z prodaných fotografií byl věnován na charitativní účely. Má vlastní prodejní výstava fotografií z Malediv s názvem "Dotek Malediv"  se koná od poloviny listopadu 2019 do první poloviny ledna 2020 v pražské kavárně K-Café na Senovážném náměstí. Informace o výstavě

Výstava fotografií Dotek Malediv, K-Café
Prague Photo 2014
Photomeetpoint 2013, Cargo Gallery

other way holiday a prezentace Dotek Malediv v České republice

Čas od času uspořádám prezentaci Malediv s malým povídáním si o Maledivách. První prezentace se konala v hotelu Absolutum Boutique v pražských Holešovicích a druhá prezentace byla součástí Dne zdraví, který pořádal klub Stob. Od 8. listopadu 2019 do první poloviny ledna 2020 bude v pražském K-Café na Senovážném náměstí, probíhat prodejní výstava mých vlastních fotografií z Malediv. Vše o Doteku Malediv.

other way holiday jako partner a sponzor různých projektů 

V roce 2013 byla "other way holiday" jedním z generálních partnerů soutěže nejenom krásy "Miss a Mistr Charme. Uvidíme jaké další zajímavé projekty nám budoucnost přinese. Zajímavým projektům se nebráníme.

other way holiday na Miss a Mistr Charme

other way holiday a propagace Malediv na mezinárodních a českých veletrzích

Každoročně se pod hlavičkou maledivského turistického boardu a ministerstva cestovního ruchu účastním prestižního veletrhu cestovního ruchu ITB Berlín v Německu. Maledivy jsem propagovala také v Polsku a českém veletrhu Holiday World.

Luxury Travel Show, Prague.jpg
ITB Berlin 2019
Den zdraví, Stob
ITB Berlin 2018
ITB Berlin 2017
ITB Berlin 2016
Lodz, Where the Cultures meet
Holiday World 2016
ITB Berlin 2015
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.