top of page
Maalhos na Baa atolu na Maledivách

Thulusdhoo na severním Male atolu na Maledivách - Surfařský to ráj

Větší, hustě obydlený ostrov bez pěkné pláž, ale zato s velkými vlnami, na kterých bývá dost přetlak, to je obydlený ostrov Thulusdhoo na severním Male atolu na Maledivách. Ostrov je velice hustě obydlený, místní se s turisty nesmířili a asi ani nikdy nesmíří. Bikini pláž je malá a přímo před na odpadových trubkách, kterých je kolem ostrova požehnaně, snad nejvíc, co jsem kdy kde viděla. Na Thulusdhoo se usídililo několik surfařů různých národností, kteří si jednu část pláže zařídili po svém. Na fotkách sice vypadá hezky, ale když se tam nedá pořádně koupat, tak k čemu to je? Ostrov Thulusdhoo jsem od roku 2013 do 2016 navštívila několikrát a pečlivě jeji prozkoumala. Pokud nejste surfař, tento ostrov na pobyt a dovolenou nedoporučuji. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Fulhadhoo

Ostrov: Thulusdhoo

Atol: Severní Male atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 26,81 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 1 801

Ubytování na obydleném ostrově Thulusdhoo

Ostrov Thulusdhoo již nenabízíme, a to z důvodu, že je vhodný pouze pro surfařskou klientelu, která má vlastní specializované surfařské cestovky. Většina surfařů cestuje právě s nimi, na vlastní pěst nebo si pobyty rezervuje přímo v penzionu nebo hotelu. Dále také kvůli jeho obydlenosti a zastavěnosti, nepořádku a absence pěkné pláže. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Thulusdhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a opakovaných pobytů na obydleném ostrově Thulusdhoo. Fotografie z ostrova Thulusdhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Thulusdhoo

bottom of page