top of page

Úžasný pobyt v penzionu Sabba Beach Suite na obydleném ostrově Fodhdhoo na Noonu atolu na Maledivách

Šnorchlování a dovolená na obydleném ostrově Fodhdhoo na Noonu atolu na Maledivách.

Klient: Lenka, Jakub, Rozálie (10 let) a Vojtěch (8 let)

Termín: Únor 2024

Lokalita: Sabba Beach Suite v penzionu Sabba Hoteles na obydleném ostrově Fodhdhoo na Noonu atolu na Maledivách; polopenze

Letecká společnost: Emirates


Lenka nám napsala: "Milá Lucie a týme, chceme Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby a přípravu úžasného pobytu. I když byl ostrov Fodhdhoo jen krátkou zastávkou při naší cestě na Srí Lanku, budeme na něj dlouho vzpomínat.


Začátek byl hodně náročný, protože cesta z domova až na ostrov nám zabrala víc jak 24 hodin, ale stálo to za to. Přesuny proběhly hladce, na Fodhdhoo nás čekalo krásné uvítání, dobrá večeře a pak následovalo pět dní pohody a klidu.


Fodhdhoo je malý ráj. Celý den jsme si užívali na písku nebo ve vodě a díky okolním palmám a stromům jsme měli i dostatek stínu. Pro děti absolutně ideální. A oceán? Pozvolný vstup do vody, kde se dá plavat nebo blbnout ve vlnách a pak nádherný korálový útes. Co víc si přát. Voda je krásně modrá, průzračná a na útesu je hodně živo. Potkali jsme nespočet druhů ryb a rybiček, plavali jsme s želvou a zahlédli jsme i murénu, chobotnici a žraloka.


Ubytování v Sabba Beach Suite bylo útulné, pro nás čtyři naprosto dostačující. Dětem se hlavně líbila otevřená sprcha s nebem nad hlavou. Personál byl usměvavý, milý. Snídaně formou bufetu byla skvělá. Sladké, slané, pro každého něco. Zároveň se mi líbilo, že ke klasice přidali téměř každý den i něco nového na vyzkoušení. Jediné, k čemu bych měla připomínku je skladba Set Menu. Jídla se v týdnu opakují a snaha o „evropskou“ kuchyni je spíše na škodu. Naštěstí jde vybírat i z menu a la carte, takže jsme po dvojích „špagetách s kečupem“ a Nasi Goreng zkusili ryby, maledivskou Hedhiku atd. a pochutnali jsme si.


Byl to krásný zážitek a věříme, že nebyl poslední."


Lucie anerb other way holiday odpovídá: "Dobrý den Lenko a spol., děkuji za recenzi i zaslané fotečky. Jsem moc ráda, že se Vám s námi na Sabba a obydleném ostrově Fodhdhoo na Noonu atolu na Maledivách líbilo. Z důvodu, který popisujete, nabízíme pobyt v Sabba Fodhdhoo pouze s polopenzí či plnou penzí formou výběru z à la carte menu, nikoliv pouze z předem sestaveného Set Menu. U nás mají klienti vždy něco extra. Ještě jednou děkujeme za využití našich služeb a přejeme, ať se daří."

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page