top of page

Nejúžasnější dovolená užitá na plno na resortu Cora Cora Maldives


Cora Cora Maldives na Raa atolu na Maledivách

Klient: Viktor a Markéta

Termín: Duben / Květen 2022

Lokalita: Resort Cora Cora Maldives na Raa atolu, ubytování v Lagoon Pool Villa a Beach Pool Villa a tranzitní hotel H78, pokoj Deluxe Sea View na Hulhumale na severním Male atolu


Markéta nám napsala: "Dobrý den, Lucie, chceme Vám upřímně poděkovat za zprostředkování té nejúžasnější dovolené, kterou jsme si i Vaší zásluhou užili naplno, bez stresu a bez problémů.


Když pro nás přítel vybíral dovolenou, chtěl, aby to byla pecka - jeho představa byla jet na Maledivy. S otázkou, jak se ale v nepřeberném množství nabídek a možností zorientovat, jste nám úplně perfektně pomohli vy prostřednictvím vaší cestovky „other way holiday“. Na základě našich představ o pobytu jste nám operativně připravili několik lákavých nabídek, ze kterých jsme si vybrali tu nej nej nej! :) Následně jste se o vše potřebné okolo dovolené postarali a zařídili a my se jen mohli těšit na nové zážitky.


Veškerá komunikace byla přátelská, milá, efektivní a rychlá, stejně jako celá organizace dovolené. Nejen příprava dovolené, ale i samotná cesta a pobyt byly naprosto perfektní a bez jakýchkoliv problémů. Měli jsme pocit, že jsme zavazadla odložili ve Vídni na letišti a pak se objevila až ve vodní vile. Po celou dobu o nás bylo úžasně postaráno - delegáti na místech fungovali na 100 % a veškerou starost s vyřizováním plně převzali, abychom si my mohli užívat nádhernou dovolenou. S kýmkoliv jsme po celou dobu dovolené přišli do kontaktu, tak byl vstřícný, ochotný, usměvavý, se vším nám pomohl a nic nebyl problém.


I přesto, že se resort Cora Cora nachází na relativně malém ostrůvku uprostřed oceánu, tak jsme se ani na chviličku nenudili. Resort nabízí tolik nepřeberných možností vyžití, že nebylo v našich silách je vyzkoušet všechny naplno. Přes všechny možné výlety na lodi, možnosti vodních sportů, různých sportovních a wellness aktivit, zážitkových restaurací, výtvarných dílen.... zbývalo na opalování a válení se na pláži jen minimum času. Z celého srdce děkujeme, že jsme si i Vaší zásluhou užili tu nejúžasnější dovolenou. :-)"


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den Markéto a Viktore, moc vám děkuji za nádhernou recenzi. Jsem moc ráda, jste s námi byli spokojeni, a že se vám na Cora Cora líbilo. I já jim byla ohromena, zejména korálovým útesem. Přejeme vám, ať se daří, a doufáme, že se na nás při dalším plánování cesty na Maledivy, rádi obrátíte."

Kommentare


bottom of page