top of page
Noonu atol aneb Miladhunmadulu Uthuruburi na Maledivách

Raa atol aneb Maalhosmadulu Uthuruburi na Maledivách

Raa atol aneb Maalhosmadulu Uthuruburi tvoří celkem 90 ostrovů, z nichž je 15 obydlených a na 19 jsou resorty. Na Raa atolu nenajdeme žádné zajímavé obydlené ostrovy s penziony.

 

Cenově dostupným resortem je Adaaran Select Meedhupparu, kde jsem zažila fajn zážitky a byla součástí dvou zajímavých příběhů. Natáčeli jsme tu dokument Útěk na Maledivy a organizovali svatbu české VIP, kterou jsem oddávala. Fajn je také resort Reethi Faru a Kudafushi, Furaveri nebo Brennia Kottefaru.

 

Ujít si nesmíte nechat Premium All Inclusive resorty jako je například Dhigali Maldives, Cora Cora Maldives, Emerald Maldives a Emerald Faarufushi.

 

Podmořské zážitky v podmořské restauraci zažijete na resortu You & Me by Coocon.

 

Pro milovníky netradičního stylu a zábavy je tu malý ostrůvek The Standard Huruvalhi Maldives nebo resort s vlastním letištěm, kde je možný i skydiving, resort Ifuru Maldives.

 

Zatoužíte-li po nádherné laguně, navštivte Heritance Aarah nebo Amari Raaya.

 

Z luxusních resortů nesmím opomenout InterContinental Maamunagau, který disponuje restaurací umístěnou v majáku, a je tak jediným majákem na Maledivách. Nebo nový resort Alila Kothaifaru.

 

Pro milovníky high end luxusu jsou tu luxusní resorty Joali Maldives a wellness resort Joali Being, které jsou rovněž našimi oblíbenými.

 

Zmíněné ostrovy jsou nádherné přírodní ostrovy s korálovými útesy, krásnou vegetací a plážemi. Raa je skvělý na šnorchlování, freediving i potápění.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Raa atolu na Maledivách

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace od maledivských úřadů, které jsou doplněné informacemi od místních a také z naší vlastní zkušenosti. Raa atol jsem navštívila nesčetněkrát. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, a to z mého života a pobytů na Maledivách, jež fotím od roku 2009.

bottom of page