top of page

Krásný resort Cora Cora Maldives na Raa atolu na Maledivách


Resort Cora Cora Maldives na Raa atolu, Maledivy

Klient: Barbora a Petr

Termín: Leden / Únor 2022

Lokalita: Resort Cora Cora Maldives na Raa atolu na Maledivách a pobyt Beach Villa a Lagoon Pool Villa


Barbora nám napsala: "Dobrý den, byli jsme s manželem oba velmi spokojení. Vše bylo skvělé až na okolnosti, které se nedaly ovlivnit. Služby delegáta jsme využili pouze na letišti při příjezdu. Vše bylo perfektně popsané na vašich stránkách.


Rezort Cora Cora byl krásný, malý, klidný, s velice příjemným personálem s osobním přístupem k hostům. Výborné jídlo a pití. Nádherné pláže, koupaní a vybavení na šnorchlování po celou dobu pobytu zdarma. V rezortu bylo pár dětí a ruských občanů, ale to bylo to jediné, co trošku narušovalo klidnou dovolenou. Rozhodně se chceme vrátit a stálo to za to.


Možná se Vám bude hodit info ohledně zrušeného letu a covid pozitivity. Za zrušený let z technických důvodů jsme obdrželi zdarma přespání v hotelu naproti letišti se snídaní. Zaplatili jsme si připojištění na tyto případy a tak jsme od ERV obdrželi 4000 Kč. Navíc obdržíme i 600 EUR / os. od letecké společnosti Fly Dubai. Pokud se tomu ovšem chce klient vyhnout doporučuji pouze Emirates. Ještě během pobytu na Maledivách jsem informovala ERV o tom, že jsem pozitivní na covid. Manžel byl negativní a měl odjet domů, ale zůstal se mnou. Jednalo se o prodloužení pobytu 4. - 10. 2. 2022 - 6 nocí. Dostali jsme speciální cenu na noc 322 USD / 2 osoby a doplatek nás tak vyšel na 40 000 Kč, které jsme museli uhradit při odjezdu. Změna letek vyšla na 2 800 Kč a nový test na 99 USD. Dne 15.3. nám pojišťovna vyplatila 45 000 Kč ačkoliv manžela nepropláceli. Určitě se vyplatilo zaplatit si pojištění SingleTrip Premium u ERV pojišťovny. Barbora."


Recenze od Báry na našem Google Profile: "Osobní přístup, spousta informací, vše vyřízeno jak má být. Rychlá a příjemná pomoc při karanténě - pozitivním výsledku na Covid. Rezort naprostá nádhera."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den Báro, moc Vám děkuji za krásnou recenzi i na Google, moc si toho vážím. Moc děkuji také za feedback ohledně pojištění a resortu. Celkově jsme moc rádi, že se Vám na Maledivách líbilo, a v případě plánování další cesty, nám bude potěšením, když se na nás znovu obrátíte. Přejeme jen to nejlepší, a ať se daří, Lucie a spol."

Comments


bottom of page