Recenze | Plumeria Boutique at Thinadhoo


Klient: Rosťa s rodinou, Ostravsko, Termín: Březen 2017, Lokace: Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Rosťa nám napsal: "Přeji pěkný den, asi to znáte také, že po návratu z dovolené je docela zmatek a času není nazbyt, tkž. se omlouvám za pozdní komentář. "

Ono vlastně není co psát - co se týče služeb vaší CA, tak nelze nic vytknout...vše od prvotní komunikace, přes různé změny v itineráři až po konečnou kalkulaci (srovnání s booking, agoda apod.) bylo vynikající. Cestování s vámi zpracovaným itinerářem a doplňujícími informacemi musí zvládnout i ne příliš zdatný cestovatel.

Cestování po lokálních ostrovech je velmi zajímavé a každý ostrov je jiný. V podstatě jsme se nikde nesetkali s nějakým neřešitelný problémem, pro který bychom museli měnit plány.

Samozřejmě, že tlupa rudých turistů z východu v kombinaci s celodenními zvuky linoucími se ze staveb v bezprostřední blízkosti hotelu vám na atmosféře nepřidají, ale chápu...postavit se to musí a nejsme jediní, kteří chtějí ten zázrak viděti. Otázkou je, kolik času ještě zbývá než to dopadne jako na většině ostrovů a jiných zajímavých místech v JV Asii.

Tak či onak, my jsme si oba výlety užili...dítě se naučilo šnorchlovat a tím objevilo další-nový svět, odreagovali jsme se, vyhřáli jsme se a ve zdraví jsme se vrátili domů.

Pevně věříme, že jsme s Maledivami ještě neskončili a uvidíme, kdy dozraje čas na další výlet. Možná zima 2017/2018. Každopádně děkujeme za zprostředkování a přejeme hodně zdaru v životě všem z OWH."

R&S&J

OWH odpovídá: "Moc Vám děkuji za recenzi. Jsme rádi, že se Vám cestování s námi, již po druhé, na Maledivách líbilo a byli jste s námi spokojeni.

Stavba už je skoro hotová, ale těch rušnějších turistů z východu se bohužel nezbavíme. Naštěstí se už mluví o zákoně o stavebních uzávěrách, aby to nedopadlo tak jako na Maafushi nebo v jiných asijských destinacích.

Poznámka: Rosťa s rodinou s námi cestovali již po druhé. Poprvé v listopadu 2016 a to na Hangnameedhoo, Dhigurah a na Thinadhoo, kam se v březnu znovu vrátili. Jsme opravdu rádi, že se Vám Thinadhoo líbí tak, jako nám.

#Thinadhoo #PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP