• Rosťa

Recenze | Plumeria Boutique at Thinadhoo


Klient: Rosťa s rodinou, Ostravsko, Termín: Březen 2017, Lokace: Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Rosťa nám napsal: "Přeji pěkný den, asi to znáte také, že po návratu z dovolené je docela zmatek a času není nazbyt, tkž. se omlouvám za pozdní komentář. "

Ono vlastně není co psát - co se týče služeb vaší CA, tak nelze nic vytknout...vše od prvotní komunikace, přes různé změny v itineráři až po konečnou kalkulaci (srovnání s booking, agoda apod.) bylo vynikající. Cestování s vámi zpracovaným itinerářem a doplňujícími informacemi musí zvládnout i ne příliš zdatný cestovatel.

Cestování po lokálních ostrovech je velmi zajímavé a každý ostrov je jiný. V podstatě jsme se nikde nesetkali s nějakým neřešitelný problémem, pro který bychom museli měnit plány.

Samozřejmě, že tlupa rudých turistů z východu v kombinaci s celodenními zvuky linoucími se ze staveb v bezprostřední blízkosti hotelu vám na atmosféře nepřidají, ale chápu...postavit se to musí a nejsme jediní, kteří chtějí ten zázrak viděti. Otázkou je, kolik času ještě zbývá než to dopadne jako na většině ostrovů a jiných zajímavých místech v JV Asii.

Tak či onak, my jsme si oba výlety užili...dítě se naučilo šnorchlovat a tím objevilo další-nový svět, odreagovali jsme se, vyhřáli jsme se a ve zdraví jsme se vrátili domů.

Pevně věříme, že jsme s Maledivami ještě neskončili a uvidíme, kdy dozraje čas na další výlet. Možná zima 2017/2018. Každopádně děkujeme za zprostředkování a přejeme hodně zdaru v životě všem z OWH."

R&S&J

OWH odpovídá: "Moc Vám děkuji za recenzi. Jsme rádi, že se Vám cestování s námi, již po druhé, na Maledivách líbilo a byli jste s námi spokojeni.

Stavba už je skoro hotová, ale těch rušnějších turistů z východu se bohužel nezbavíme. Naštěstí se už mluví o zákoně o stavebních uzávěrách, aby to nedopadlo tak jako na Maafushi nebo v jiných asijských destinacích.

Poznámka: Rosťa s rodinou s námi cestovali již po druhé. Poprvé v listopadu 2016 a to na Hangnameedhoo, Dhigurah a na Thinadhoo, kam se v březnu znovu vrátili. Jsme opravdu rádi, že se Vám Thinadhoo líbí tak, jako nám.

#Thinadhoo #PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!