top of page
Hangnaameedhoo na Alif Dhaal atolu, Maledivy

Hangnaameedhoo na Alif Dhaal atolu na Maledivách - Fajn do kombinace

Obydlený lokální ostrov Hangnaameedhoo na Alif Dhaal atolu na Maledivách je poměrně hustě zastavěn a obydlen, ale přesto tu najdeme dvě menší džungle a zeleň. Ostrov je vhodný pouze pro milovníky šnorchlování, jelikož je lemován korálovým útesem dostupným přímo z pláže. Bikini pláž je poměrně malá a lagunka před ní plná korálů. Za nás je Hangnaameedhoo vhodné především do kombinace ostrovů, a to s Omadhoo a Dhigurah. Ostrov jsme dvakrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Hangnaameedhoo

Ostrov: Hangnaameedhoo

Atol: Alif Dhaal atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 71,34 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 461

Ubytování na obydleném ostrově Hangnaameedhoo

Ostrov Hangnaameedhoo již nenabízíme, a to z důvodu, husté zastavěnosti a malé bikini pláže s úlomky korálů. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Hangnaameedhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Hangnaameedhoo. Fotografie z ostrova Hangnaameedhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Hangnaameedhoo

bottom of page