top of page
View to Keyodhoo Island
Ash Heron, Keyodhoo, Vaavu Atoll, Maldiv
Ash Heron, Keyodhoo, Vaavu Atoll, Maldiv

Keyodhoo na Vaavu atolu na Maledivách - Fajn půldenní výlet

Malý a hustě obydlený ostrov, to je Keyodhoo na Vaavu atolu na Maledivách, kde zeleň a pěknou pláž rozhodně nenajdeme. Keyodhoo je skvělý na půldenní výlet v případě pobytu na nedalekém obydleném ostrově Thinadhoo. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili a podrobně jej prozkoumali. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Keyodhoo

Ostrov: Keyodhoo

Atol: Vaavu atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 78,87 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 800

Ubytování na obydleném ostrově Keyodhoo

Ostrov Keyodhoo nenabízíme a nikdy jsme jej nenabízeli, a to pro je hustotu obydlení, zastavěnosti ostrova a absence pěkné pláže. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Keyodhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a mnoha půldenních či celodenních návštěv obydleného ostrova Keyodhoo. Fotografie z ostrova Keyodhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Keyodhoo

bottom of page