top of page
Huraa na severním Male atolu na Maledivách

Huraa na severním Male atolu na Maledivách - Vhodné na stopover nebo výlet

Velice hustě zastavěný a zalidněný ostrov lemovaný mořskou trávou, to je obydlený ostrov Huraa na severním Male atolu na Maledivách. Ostrov Huraa byl rovněž uměle nastaven. Jediné plus, které ostrov má, je výhled na dva sousední resorty, a to Club Med Kani, kam je možné se vydat na celodenní výlet anebo Four Season at Kuda Huraa. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Fulhadhoo

Ostrov: Huraa

Atol: Severní Male atol / Kaafu atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 21,20 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 1 654

Ubytování na obydleném ostrově Huraa

Ostrov Huraa již nenabízíme, a to z důvodu hustého zalidnění a zastavění, absence zeleně, pěkné pláže a mořské trávy. Ostrov je vhodný max. na stopover nebo půldenní či celodenní výlet. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Huraa

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Huraa. Fotografie z ostrova Huraa použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Huraa

bottom of page