top of page
Goidhoo na Goidhoo atolu / Baa atolu na Maledivách

Goidhoo na Goidhoo atolu / Baa atolu na Maledivách - Fajn půldenní výlet

Velký zelený ostrov s mnoha palmami, farmami a velkou lagunou, bohužel plnou mořské trávy, to je Goidhoo na Goidhoo atolu na Maledivách. Na ostrově najdete pouze maličkatý kousek pláže, kde se tráva nenachází. Ostrov je vhodný na celodenní nebo půldenní výlet pokud trávíte dovolenou na obydleném ostrově Fehendhoo nebo z Fulhadhoo anebo pro milovníky běhání v džungli. Ostrov Goidhoo jsme osobně navštívili a prozkoumali jej nesčetněkrát během života na Fehendhoo. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Goidhoo

Ostrov: Goidhoo

Atol: Baa atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 94,33 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 548 

Ubytování na obydleném ostrově Goidhoo

Ostrov Goidhoo již nenabízíme, a to z důvodu mořské trávy, která je kolem celého ostrova a také poměrně velkého čurbesu na ostrově. Ale jako alternativu vám můžeme nabídnout nedaleké Fulhadhoo s nádhernými plážemi a sandbanky nebo jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Goidhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Goidhoo. Fotografie z ostrova Goidhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Goidhoo

bottom of page