top of page
Amariy Raaya Maldives, Raa atol, Maledivy

Amari Raaya Maldives se nachází na Raa atolu a je vystavěn na krásném přírodním ostrově Kudakurathu, který lemuje nádherná pláž, velká laguna i korálový útes. Na své si tu přijde opravdu každý. Oficiální otevření nového resortu Amari Raaya proběhlo 1. srpna 2023 a je vlastněn a provozován singapurským hotelovým řetězcem Onyx Hospitality Group, která vlastní hotely a resorty po celém světě. Se společností Amari máme skvělé zkušenosti už když na Maledivách vlastnili resort Amari Haavodda, který se dnes jmenuje NH Collection Havodda a vlastní jej známý hotelový řetězec Minor Hotels.

Dne 5. března 2024 byla zveřejněna zpráva, že byla Amari Raaya prodána indickému hotelovému řetězci Atmosphere Core, který na Maledivách provozuje již 8 resortů. Raaya by Atmosphere se tak 4. července 2024 stane 9 resortem této společnosti v našem tropickém ráji.

Na resortu Amari Raaya (Raaya by Atmosphere) najdeme kompletní zázemí, plážové i vodní vily, několik restaurací a barů či nádherných míst určených k destination dining, společný bazén s barem, lázně aneb Maai Spa s 10 masážními pokoji, prostor ke cvičení jógy, dětský klub, fitko, centrum vodních sportů a aktivit a potápěčské centrum. Nechybí tu ani kultura, umění a troška historie. Příběh Seba vás rozhodně dostane. 

Ubytovat se můžete v jedné ze 187 útulných plážových nebo vodních vil. Amari Raaya nabízí plážové vilky bez bazénu nebo se soukromým bazénem. Najdeme tu rovněž rodinnou vilu se dvěma ložnicemi nebo Presidental Suite. Totéž platí i o vodních vilkách. 

V hlavní restauraci Amaya Food Gallery si vychutnáte snídani, oběd a večeři formou bufetu. Ochutnáte tu tradiční maledivskou, ale také mezinárodní kuchyni. Jedná se o Amari Signature restauraci. V Ampers&nd si při západu slunce vychutnáte asijskou kuchyni a v Pregolino moderní italskou kuchyni. Odpolední svačinku je možné si dopřát u bazénu s SOAQ, The Village Café anebo na pláži v Seb'S Shack konceptu. Ostrovem projíždí také Fulhi Bus, který se kdykoliv můžete zastavit a občerstvit se. Večeři na pláži můžete zakončit například ve Sports Baru. Na Amari Raaya je samozřejmostí i In-Villa Dining, což je možnost stravování ve vile, která je za příplatek. Ani milovníci plovoucí snídaně aneb Floating Breakfast nepřijdou zkrátka.


Amari Raaya (Raaya by Atmosphere) nabízí stravování formou polopenze, plné penze a All Inclusive.

Resort je vhodný pro milovníky středně velkých ostrovů, milovníky pláží, lagun, šnorchlování i potápění, pro páry, rodiny s dětmi i skupiny.

Na Amari Raaya Maldives se z mezinárodního letiště Velana International Airport / MLE přímo na resort dostanete hydroplánem za 45 minut. Druhou možností je vnitrostátní let na vnitrostátní letiště Ifuru, který je dlouhý 40 minut a poté zhruba 10 min. dlouhá plavba rychlo lodí přímo na resort.

Resort Amari Raaya (Raaya by Atmosphere) sme zatím nenavštívili osobně, ale jeho lokalitu mnohokrát. Resort již v srpnu 2023 navštívili kolegové z naší maledivské pobočky. Amariy Raaya je oficiálně 5*, ale my jej aktuálně hodnotíme jako 4,5*. Resort patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii 4,5* resortů a můžeme jej vřele doporučit již na sezónu 2024 / 2025. Pre-opening resortů.

Amari Raaya (Raaya by Atmosphere) je skvělá do kombinace s jinými resorty na Raa atolu nebo do kombinace s naším oblíbeným obydleným ostrovem Fodhdhoo na Noonu atolu.

Kompletní informace, fotografie resortu Amaari Raaya Maldives, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

Amari Raaya Maldives 4,5* → Raaya by Atmosphere na Raa atolu na Maledivách

© Informace a fotografie použité na této stránce o Amari Raaya Maldives

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Amari Raaya Maldives a část od maledivských kolegů, kteří tento resort již navštívili. Fotografie resortu použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Amari Raaya Maldives. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na Amari Raaya Maldives (Raaya by Atmosphere) 

Cenovou nabídku pobytu na resortu Amari Raaya Maldives, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Volitelné doplňující služby k dovolené na Amari Raaya Maldives (Raaya by Atmosphere)

bottom of page