Poznávací zájezd: Srí Lanka, Maledivy a Emiráty 

Procestujte přírodní krásy Srí Lanky, zažijte projížďku na slonech, prozkoumejte starobylé chrámy a města, vystoupejte na skalní chrám Lví skála, nechte na sebe působit horský vzduch v oblasti Nuwara Eliya, navštivte čajové plantáže a továrny na zpracování tohoto lahodného nápoje, prozkoumejte holandskou pevnost Galle Fort a poté se relaxujte na Maledivách. A až budete mít dost relaxu na maledivských plážích, prožijte minulost nebo budoucnost v emirátech, a to buď ve Spojených arabských emirátech, kde se na vás těší majestátní Burj Khalifa a další architektonické stavby, staré tradiční tržiště i písečné duny anebo v Doze v Kataru. 

Tato trojkombinace destinací je naprosto dokonalým poznáním tří naprosto odlišných světů, a to velmi bujné vegetace a přírody na Srí Lance, nádherného oceánu na Maledivách a pouště ve Spojených arabských emirátech nebo Kataru.

 

Nejlepší variantou pro tuto trojkombinaci je buď 5ti denní okruh na Srí Lance, 3 noci na Maledivách a 3 noci v Dubaji anebo v Doha, kombinace 5 + 5 + 3 anebo kombinace 7 + 4 + 3 anebo varianta 7 + 5 + 3, která je z našeho pohledu nejlepší.    

Pokud vás trojkombinace destinací oslovila, doporučuji přečíst velmi obsáhlé průvodce Srí Lankou, Maledivami a Spojenými arabskými emiráty, průvodce Katarem je právě ve výrobě, ale tradice jsou podobné jako v SAE, a poté nám zadat poptávku na vaši perfektní, poznávačně relaxačně zážitkovou dovolenou. 

Kombinované poznávací zájezdy na Srí Lanku, Maledivy a do emirátů připravujeme pouze na míru dle vašich přání a finančních možností. 

Velký průvodce Srí Lankou
Kompletní informace o Srí Lance.
Velký průvodce Emiráty / SAE
Kompletní informace o Spojených arabských emirátech.
Zájezdy na míru
Zájezdy na míru dle vašich přání a financí.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP