Poznávací zájezdy Srí Lanka, Maledivy, SAE

Poznávací zájezd: Srí Lanka, Maledivy a Emiráty 

Procestujte přírodní krásy Srí Lanky, zažijte projížďku na slonech, prozkoumejte starobylé chrámy a města, vystoupejte na skalní chrám Lví skála, nechte na sebe působit horský vzduch v oblasti Nuwara Eliya, navštivte čajové plantáže a továrny na zpracování tohoto lahodného nápoje, prozkoumejte holandskou pevnost Galle Fort a poté se relaxujte na Maledivách. A až budete mít dost relaxu na maledivských plážích, prožijte minulost nebo budoucnost v emirátech, a to buď ve Spojených arabských emirátech, kde se na vás těší majestátní Burj Khalifa a další architektonické stavby, staré tradiční tržiště i písečné duny anebo v Doze v Kataru. 

Tato trojkombinace destinací je naprosto dokonalým poznáním tří naprosto odlišných světů, a to velmi bujné vegetace a přírody na Srí Lance, nádherného oceánu na Maledivách a pouště ve Spojených arabských emirátech nebo Kataru.

 

Nejlepší variantou pro tuto trojkombinaci je buď 5ti denní okruh na Srí Lance, 3 noci na Maledivách a 3 noci v Dubaji anebo v Doha, kombinace 5 + 5 + 3 anebo kombinace 7 + 4 + 3 anebo varianta 7 + 5 + 3, která je z našeho pohledu nejlepší.    

Pokud vás trojkombinace destinací oslovila, doporučuji přečíst velmi obsáhlé průvodce Srí Lankou, Maledivami a Spojenými arabskými emiráty, průvodce Katarem je právě ve výrobě, ale tradice jsou podobné jako v SAE, a poté nám zadat poptávku na vaši perfektní, poznávačně relaxačně zážitkovou dovolenou. 

Kombinované poznávací zájezdy na Srí Lanku, Maledivy a do emirátů připravujeme pouze na míru dle vašich přání a finančních možností.