Poznávací zájezd: Srí Lanka, Maledivy a Emiráty 

Procestujte přírodní krásy Srí Lanky, zažijte projížďku na slonech, prozkoumejte starobylé chrámy a města, vystoupejte na skalní chrám Lví skála, nechte na sebe působit horský vzduch v oblasti Nuwara Eliya, navštivte čajové plantáže a továrny na zpracování tohoto lahodného nápoje, prozkoumejte holandskou pevnost Galle Fort a poté se relaxujte na Maledivách. A až budete mít dost relaxu na maledivských plážích, prožijte minulost nebo budoucnost ve Spojených arabských emirátech. Majestátní Burj Khalifa a další architektonické stavby, staré tradiční tržiště i písečné duny se těší na vaši návštěvu.

Tato trojkombinace destinací je naprosto dokonalým poznáním tří naprosto odlišných světů, a to velmi bujné vegetace a přírody na Srí Lance, nádherného oceánu na Maledivách a pouště ve Spojených arabských emirátech.

 

Nejlepší variantou pro tuto trojkombinaci je buď 5ti denní okruh na Srí Lance, 3 noci na Maledivách a 3 noci v Dubaji anebo kombinace 5 + 5 + 3 anebo kombinace 7 + 4 + 3 anebo varianta 7 + 5 + 3, která je z našeho pohledu nejlepší.    

Ve všech třech destinacích zajišťujeme kompletní servis, ubytování, dopravu, delegáty a průvodce, výlety, vstupenky na atrakce a různé aktivity. Prostě vše, na co si jenom vzpomenete.

Pokud vás trojkombinace destinací oslovila, doporučuji přečíst velmi obsáhlé průvodce Srí Lankou, Maledivami a Spojenými arabskými emiráty, a poté nám zadat poptávku na vaši perfektní, poznávačně relaxačně zážitkovou. 

Kombinované poznávací zájezdy na Srí Lanku, Maledivy a do Emirátů zatím připravujeme pouze na míru dle vašich přání a finančních možností. 

Velký průvodce Srí Lankou
Kompletní informace o Srí Lance.
Velký průvodce Emiráty / SAE
Kompletní informace o Spojených arabských emirátech.
Zájezdy na míru
Zájezdy na míru dle vašich přání a financí.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!