top of page

Super Sun Siyam Iru Fushi na Noonu atolu na Maledivách


Sun Siyam Iru Fushi na Noonu atolu na Maledivách

Klient: Soňa s rodinou (4 osoby; děti 5 a 7 let)

Termín: Únor / Březen 2021

Lokalita: Resort Sun Siyam Iru Fushi na Noonu atolu na Maledivách

Soňa nám napsala: "Dobrý den Lucko, moc jsme si to užili. Fakt, jak jste říkala, super. Ta vodní vila byla naprosto skvělá, ještě by tam bodl bazén, příště si necháme doporučit vodní vilku s bazénem.


Jinak ta polopenze byla úplně super, sem tam jsme si dali snack‘s v restauracích nebo room servis a každý den láhev vína k večeři, manžel pivka z minibaru, já míchané nápoje u bazénu a děti sem tam limču. Neomezovali jsme se nijak. Nechali jsme tam 3.200 USD včetně testu za 700 USD, ponor 300 USD, takže za tu konzumaci 2.200 USD za ty dva týdny. Upgrade do Sunset vily byl bokem za 1.000 (chtěli původně 2.000), na místě se dalo smlouvat o cenách ubytka atd. Potkali jsme tam dva páry, co měli All Inclusive a chybělo jim to víno, jak jsme měli z menu my. Oni měli jen 2 druhy a Cava a na minibaru víno také nebylo v All Inclusive. Každopádně jídlo v restauracích fakt top.

Zvažovali jsme i prodloužení, ale nebyly letenky vůbec (ty naše přímé Austrian).


Děkujeme moc a už se zase těšíme. 🤩"


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den Soňo, jsem moc ráda, že se líbilo a vše proběhlo v pořádku. Ještě jednou moc děkujeme, že jste si pro zajištění dovči na Maledivách vybrali právě nás a bude nám ctí pro vás připravit dokonalou dovču i příště. Naši stálí klienti od nás mají maličkaté věrnostní slevičky. Ať se daří Lucie a spol.."

Comments


bottom of page